ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mathieuuuuuu zachowuje formę strzelecką
0
PSG już wymiękło. Bardzo dobry sezon pod względem fizycznym. GOOOOOOOOOL
0
Mathieu po gola wchodzi
0
Ale Suarez to jest nieprzewidywalny gość. BRAWO
2
Coś złego się stało
0
Montoya zagrał kompletnie nic. Myślę, że Douglas by się lepiej sprawdził.
8
Suarez kontuzjował bramkarza. COOOO
0
Montoya to nic nie robi kompletnie. Wszystkie piłki obok niego przechodzą.
2
Tego się nie spodziewałem. Ładnie ich załatwiliśmy
0
Montoya tylko podaje, w akcjach indywidualnych nic mu nie idzie.
0
Neymaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr
1
Sędziego z okręgówki dać do takiego meczu. Co za hańba
0
Dobre zapasy na calderon widzę. Madryt już w 10 albo 9 powinien grać
4
Zmiana Neymara zamiast Iniesty była barbarzyństwem
1
Oddaliśmy zwycięstwo i tyle. Babol Bravo i niewykorzystane setki załatwiły mecz.
0
Strzelać tego gola. Na co oni czekają.
2
Messi podał w miejscę, gdzie powinien być Neymar.
0
matko boska. teraz jedziemy szybko po trzecią bramkę
0
Co ten Enrique wymyślił jestem ciekawy
0
Xavi za Iniestę bo zaraz zawału dostanę
0
Niebezpiecznie się robi. Mogliby to wyjaśnić dla zdrowia wszystkich Cules.
1
Ladnie gramy. Momentami była nawet tiki-taka. Zagrać podobnie w drugiej i mamy zwycięstwo.
0
Ladny strzal ale to było do wyjęcia.
0
Pięknie. Wszystko idzie gładko i przyjemnie.
0
Strzał Boga. Składac pokłony
0
To chyba czas, by zacząć stawiać na jokera Douglasa
28
Po drewno lepiej iść do lasu niż do Madrytu.
0
Co to za nieszczęście, że wszystko w Ikrea leci
1
Rayo akurat może odrobić.
0
Rayo już zmęczone. Oby wytrzymali