2

Mathieuuuuuu zachowuje formę strzelecką

0

PSG już wymiękło. Bardzo dobry sezon pod względem fizycznym. GOOOOOOOOOL

0

Mathieu po gola wchodzi

0

Ale Suarez to jest nieprzewidywalny gość. BRAWO

2

Coś złego się stało

0

Montoya zagrał kompletnie nic. Myślę, że Douglas by się lepiej sprawdził.

8

Suarez kontuzjował bramkarza. COOOO

0

Montoya to nic nie robi kompletnie. Wszystkie piłki obok niego przechodzą.

2

Tego się nie spodziewałem. Ładnie ich załatwiliśmy

0

Montoya tylko podaje, w akcjach indywidualnych nic mu nie idzie.

0

Neymaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr

1

Sędziego z okręgówki dać do takiego meczu. Co za hańba

0

Dobre zapasy na calderon widzę. Madryt już w 10 albo 9 powinien grać

4

Zmiana Neymara zamiast Iniesty była barbarzyństwem

1

Oddaliśmy zwycięstwo i tyle. Babol Bravo i niewykorzystane setki załatwiły mecz.

0

Strzelać tego gola. Na co oni czekają.

2

Messi podał w miejscę, gdzie powinien być Neymar.

0

matko boska. teraz jedziemy szybko po trzecią bramkę

0

Co ten Enrique wymyślił jestem ciekawy

0

Xavi za Iniestę bo zaraz zawału dostanę

0

Niebezpiecznie się robi. Mogliby to wyjaśnić dla zdrowia wszystkich Cules.

1

Ladnie gramy. Momentami była nawet tiki-taka. Zagrać podobnie w drugiej i mamy zwycięstwo.

0

Ladny strzal ale to było do wyjęcia.

0

Pięknie. Wszystko idzie gładko i przyjemnie.

0

Strzał Boga. Składac pokłony

0

To chyba czas, by zacząć stawiać na jokera Douglasa

28

Po drewno lepiej iść do lasu niż do Madrytu.

0

Co to za nieszczęście, że wszystko w Ikrea leci

1

Rayo akurat może odrobić.

0

Rayo już zmęczone. Oby wytrzymali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?