0

Alves z przodu wygląda dobrze, ale w obronie gra ciągle słabo. Nie mamy jednak na ławce nikogo lepszego. Chociaż warto by sprawdzić Pedro albo Adriano na tą pozycję.Pomijam fakt, że prawie brak meczy w których będzie okazja wystawiać zmienników.

8

Jeśli obydwie drużyny będą miały po tyle samo wejściówek to wszystko w porządku.

0

całkiem niezła

5

po manicie pewnie by się domagali dożywocia

5

Do ligi hiszpańskiej Bale niestety się nie nadaje. Zachowania kibiców nie skomentuję

10

wygrana w Gran Derbi, 4 punkty przewagi, żółta dla CR za nurkowanie. Czego chcieć więcej?

2

0

Ciężki mecz ale Lucho ma jaja i poukładał pomoc. Zmęczenie Realu też zrobiło swoje. BRAWOOOO

0

3 punkty !!!!!!!!!!!!! Wiedziałem, że trochę równowagi w pomocy i mecz jest pod kontrolą.

4

po pierwszej połowie "gdzie jest Messi"
po drugiej "gdzie jest Ronaldo"

0

Już to w bramce widziałem

1

Lucho jednak coś pod czaszką ma.

0

Niech sędzia da pograć bo tylko widowisko psuje

0

Ronaldo kontratakuje swoimi złośliwościami.

0

Dobrze. Klucz to dominować w środku pola.

4

Coraz lepiej. Widać większy spokój w pomocy

0

Właśnie o to chodziło. Cofnięcie Messiego.

0

Lucho poustawia ich w szatni i będzie dobrze. Mała korekta taktyczna środka pola i kontrolujemy mecz.

0

Trzeba więcej spokoju w pomocy bo tracimy strasznie dużo piłek. Bez tego nie ma co myśleć o atakowaniu.

1

Messi musi się trochę cofnąć bo nasi w pomocy rady nie dają. Za duża spina

0

CR na spalonym byl przeciez

3

Neymar metr przed bramką piłkę jeszcze chce przyjmować. No litości

0

Do kitu. A mogło być 2:0

1

Wrzutka Messiego i wszystko jasne

0

ma ktoś polskiego sopcasta?

0

a podeslalbys gdzie kupiles dostęp?

0

na sopcascie?

0

jestem pewny zwycięstwa :) czas na rewanż za ostatni klasyk

11

Kibice Barcelony proszą o nie nurkowanie

0

No to niech wygra ta lepsza część Madrytu :D A my znowu pokonamy PSG, nie ma innej opcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?