ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves z przodu wygląda dobrze, ale w obronie gra ciągle słabo. Nie mamy jednak na ławce nikogo lepszego. Chociaż warto by sprawdzić Pedro albo Adriano na tą pozycję.Pomijam fakt, że prawie brak meczy w których będzie okazja wystawiać zmienników.
8
Jeśli obydwie drużyny będą miały po tyle samo wejściówek to wszystko w porządku.
0
całkiem niezła
5
po manicie pewnie by się domagali dożywocia
5
Do ligi hiszpańskiej Bale niestety się nie nadaje. Zachowania kibiców nie skomentuję
10
wygrana w Gran Derbi, 4 punkty przewagi, żółta dla CR za nurkowanie. Czego chcieć więcej?
2
0
Ciężki mecz ale Lucho ma jaja i poukładał pomoc. Zmęczenie Realu też zrobiło swoje. BRAWOOOO
0
3 punkty !!!!!!!!!!!!! Wiedziałem, że trochę równowagi w pomocy i mecz jest pod kontrolą.
4
po pierwszej połowie "gdzie jest Messi"
po drugiej "gdzie jest Ronaldo"
0
Już to w bramce widziałem
1
Lucho jednak coś pod czaszką ma.
0
Niech sędzia da pograć bo tylko widowisko psuje
0
Ronaldo kontratakuje swoimi złośliwościami.
0
Dobrze. Klucz to dominować w środku pola.
4
Coraz lepiej. Widać większy spokój w pomocy
0
Właśnie o to chodziło. Cofnięcie Messiego.
0
Lucho poustawia ich w szatni i będzie dobrze. Mała korekta taktyczna środka pola i kontrolujemy mecz.
0
Trzeba więcej spokoju w pomocy bo tracimy strasznie dużo piłek. Bez tego nie ma co myśleć o atakowaniu.
1
Messi musi się trochę cofnąć bo nasi w pomocy rady nie dają. Za duża spina
0
CR na spalonym byl przeciez
3
Neymar metr przed bramką piłkę jeszcze chce przyjmować. No litości
0
Do kitu. A mogło być 2:0
1
Wrzutka Messiego i wszystko jasne
0
ma ktoś polskiego sopcasta?
0
a podeslalbys gdzie kupiles dostęp?
0
na sopcascie?
0
jestem pewny zwycięstwa :) czas na rewanż za ostatni klasyk
11
Kibice Barcelony proszą o nie nurkowanie
0
No to niech wygra ta lepsza część Madrytu :D A my znowu pokonamy PSG, nie ma innej opcji