0

Hahah. Nie możliwe

0

Z drugiej strony można się sprawdzić i poprawić elementy taktyczne z silnym rywalem. Za dużo gry z ogórkami też może być niekorzystne

0

Może w końcu tendencja się odwróci i Real nie dostanie ogórka? Nam w sumie wszystko jedno bo z każdym powinniśmy wygrać

0

Jest awans. Czekamy na losowanie.

3

Trochę więcej szczęścia i 10-0 by było

3

Nam strzelać nie kazano.

0

Ile my zmarnowaliśmy sytuacji to ja nie wiem. Wstyd

0

dobra taktyka Lucho. Potrenujmy sobie w obronie.

0

Alba był przed linią piłki.

3

nie było spalonego

1

trochę nieskutecznie, ale cieszy oko.

0

Neymar dzisiaj fatalnie ...

0

Co za agresywne bydło z tego City

0

Messi ty magiku.

0

Będzie puchar. Czuję to

0

efekt guardioli

0

Szpaku okularów zapomniał?

0

Wszystkie karne wyczuwa. W myślach czyta chyba.

0

Garcia co za błazen

0

sop://broker.sopcast.com:3912/189135

0

dzieciaki trenują, także nie ma tragedii. Kto wie, może wyrośnie w niej jakiś talent. Wiadomo, że to głównie dla dzieciaków także na efekty trzeba poczekać.

0

Jak miał grać skoro miał kontuzję

3

w Polsce juz mamy szkółkę Barcelony

0

wejdz sobie na www.lfp.es

1

jeszcze jedna i można eksperymentować. chcę zobaczyć dzisiaj douglasa

0

a ty co taki niemiły. znasz się na polityce w ogóle?

3

Odłączyć się od Hiszpanii i po problemie.

0

Przy pewnym wyniku dałbym Douglasowi zagrać. Może coś jeszcze z niego będzie.

0

Dobry zawodnik. W sam raz dla nas.

2

przesadzone ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?