ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah. Nie możliwe
0
Z drugiej strony można się sprawdzić i poprawić elementy taktyczne z silnym rywalem. Za dużo gry z ogórkami też może być niekorzystne
0
Może w końcu tendencja się odwróci i Real nie dostanie ogórka? Nam w sumie wszystko jedno bo z każdym powinniśmy wygrać
0
Jest awans. Czekamy na losowanie.
3
Trochę więcej szczęścia i 10-0 by było
3
Nam strzelać nie kazano.
0
Ile my zmarnowaliśmy sytuacji to ja nie wiem. Wstyd
0
dobra taktyka Lucho. Potrenujmy sobie w obronie.
0
Alba był przed linią piłki.
3
nie było spalonego
1
trochę nieskutecznie, ale cieszy oko.
0
Neymar dzisiaj fatalnie ...
0
Co za agresywne bydło z tego City
0
Messi ty magiku.
0
Będzie puchar. Czuję to
0
efekt guardioli
0
Szpaku okularów zapomniał?
0
Wszystkie karne wyczuwa. W myślach czyta chyba.
0
Garcia co za błazen
0
sop://broker.sopcast.com:3912/189135
0
dzieciaki trenują, także nie ma tragedii. Kto wie, może wyrośnie w niej jakiś talent. Wiadomo, że to głównie dla dzieciaków także na efekty trzeba poczekać.
0
Jak miał grać skoro miał kontuzję
3
w Polsce juz mamy szkółkę Barcelony
0
wejdz sobie na www.lfp.es
1
jeszcze jedna i można eksperymentować. chcę zobaczyć dzisiaj douglasa
0
a ty co taki niemiły. znasz się na polityce w ogóle?
3
Odłączyć się od Hiszpanii i po problemie.
0
Przy pewnym wyniku dałbym Douglasowi zagrać. Może coś jeszcze z niego będzie.
0
Dobry zawodnik. W sam raz dla nas.
2
przesadzone ...