0

Jak to Villareal rezerwami wygra to dobra beka będzie

0

Wywalić sie musiał. Nosz kurde

1

Siedzi. Czekamy na drugiego karniaka

1

Rozważyłbym zakup CR do strzelania rzutów karnych. Od stycznia 2016 mógłby zacząć

2

Wygląda jak duży robak, albo statek z gwiednych wojen

3

I tak najważniejsze są 3 punkty. Czasem się zdarzy słabszy mecz Messiego przecież. Od wczoraj piłkę nożną oglądacie?

0

Z tego co pamiętam to linię spalonego wyznacza drugi zawodnik od linii brakowej. Czyli bramkarz w tej sytuacji

0

No byl, ale powtórek wideo jeszcze w tej dyscyplinie nie wymyślono.

0

Dobra zmiana

0

Dobrze, zresetował sobie kartki

3

Dobry nur. Prawie się nabrałem

0

wszystko fajnie. szkoda ze dostaniesz niedlugo bana za komentarz o "mojej starej"

7

słabo prowokujesz ziomek

0

Będzie manita

0

Nie wszystkie druzyny są przecież takie słabe jak ManCity

0

jeżeli cień się zalicza do spalonego to był

0

Buty im podmienili czy co? Koślawe stopy?

0

przeciez ona jest fioletowo-pomarańczowa

1

Rzeźniczak to śmiech na sali

0

obrona legii palce lizać

11

Alexis się marnuje z tymi ogórkami

2

Moja siostra by to lepiej strzeliła

0

beka z arsenalu

1

Ale ładnie obronił. Zdarza się

0

Kamera zatrzymana za późno. Mogło nie być spalonego.

0

Suarez człowiek-spalony

1

Alves tylko mył sobie buty.

0

Aj szkoda. Teraz trzeba coś wbić dla komfortu w rewanżu.

0

Nawet dobrze City zaczeło.

0

:O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?