ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to Villareal rezerwami wygra to dobra beka będzie
0
Wywalić sie musiał. Nosz kurde
1
Siedzi. Czekamy na drugiego karniaka
1
Rozważyłbym zakup CR do strzelania rzutów karnych. Od stycznia 2016 mógłby zacząć
2
Wygląda jak duży robak, albo statek z gwiednych wojen
3
I tak najważniejsze są 3 punkty. Czasem się zdarzy słabszy mecz Messiego przecież. Od wczoraj piłkę nożną oglądacie?
0
Z tego co pamiętam to linię spalonego wyznacza drugi zawodnik od linii brakowej. Czyli bramkarz w tej sytuacji
0
No byl, ale powtórek wideo jeszcze w tej dyscyplinie nie wymyślono.
0
Dobra zmiana
0
Dobrze, zresetował sobie kartki
3
Dobry nur. Prawie się nabrałem
0
wszystko fajnie. szkoda ze dostaniesz niedlugo bana za komentarz o "mojej starej"
7
słabo prowokujesz ziomek
0
Będzie manita
0
Nie wszystkie druzyny są przecież takie słabe jak ManCity
0
jeżeli cień się zalicza do spalonego to był
0
Buty im podmienili czy co? Koślawe stopy?
0
przeciez ona jest fioletowo-pomarańczowa
1
Rzeźniczak to śmiech na sali
0
obrona legii palce lizać
11
Alexis się marnuje z tymi ogórkami
2
Moja siostra by to lepiej strzeliła
0
beka z arsenalu
1
Ale ładnie obronił. Zdarza się
0
Kamera zatrzymana za późno. Mogło nie być spalonego.
0
Suarez człowiek-spalony
1
Alves tylko mył sobie buty.
0
Aj szkoda. Teraz trzeba coś wbić dla komfortu w rewanżu.
0
Nawet dobrze City zaczeło.
0
:O