ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jest tak dobry, że nawet impet przeciwnika używa do rozpędu.
4
No kto by się spodziewał :) Messi mija tych wszystkich obrońców jak tyczki a niby "nie poradziłby sobie w PL"
0
Messi jakie odbiory dzisiaj. Coś cudownego
0
Suareeeeeeeez !!!!!!!!!!!
0
Wooooo, mógł walić szybciej Suarez ale i tak dobrze było.
0
Będzie piękna piłka. Będą emocje.
12
Trzeba się ewakuować ze strony bo już się hala dzieci zlatują. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. Błąd Alvesa załatwił nam zwycięstwo.
0
No cóż zdarza się przegrac. Alves spartolił bramkę i cała druzyna jakby z kulami u nogi grała. Albie odwala kompletnie.
1
No muszę przyznać, że autobusy to w Maladze są najlepsze na świecie.
0
Dobra próba. Przecież nie miał do kogo podawać.
0
Jeszcze jest szansa. Ale jak nie zepną pośladów to nic z tego nie będzie. Liniowy ma chyba gorszy dzień.
0
Liniowy chyba okularów zapomniał dzisiaj
2
Co się z nimi dzieje. Niech cisną bo widzę, że mentalnie już czują się jak po porażce.
0
Zawsze gdzieś ta piłka odskoczy ...
0
Dobrze przycisneliśmy. Tak trzymać i wygramy
0
Wrzutki nie zdają egzaminu także na druga połowę próbowałbym więcej strzalów z dystansu.
2
Dużo sytuacji mamy, więc zaraz coś wpadnie. Szczęście obrońców Malagi nie trwa wiecznie.
0
Nie popisał się Alves. Szybko odrobimy
0
Co to było .....
0
Jak oglądam to co Legia gra to oczy krwawią.
2
Czekam na dwudziesty komentarz opisujący jaki to ludzie tutaj mają kompleks Ronaldo.
0
Liczyłem na jakieś emocje po wyrównaniu ale się przeliczyłem. Na rewanż będę już gotowy
0
Szkoda, że nie właczyłem Porto z Basel bo mecz Realu straszna nuda.
0
Pokaż mi któryś komentarz obrażający zawodnika.
0
Cześć i czołem. Real gra nudny mecz i ciągle jest w dołku. Takie moje podsumowanie
0
Masz babo placek
0
Szpakowi się mecz znudził i poszedł do domu
1
Słaby mecz słabych drużyn
1
Kiedyś coś ten CR jeszcze grał, ostatnio już tylko show robi.
1
Marna próba nurkowania