ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
10 minut real cisnął, potem 10 minut atletico, teraz znowu 10 minut real
2
Co to za jakieś jaja. Wszyscy podczas rożnego w bramce Realu stali.
2
Real już białe flagi wywiesił
0
Maciej Iwański i Marcin Żewłakow
0
Veratti już dawno żółtą powinien dostać
0
Co za świr. Ciekawe skąd miał pistolet i kuszę. I szybko musiał kuszę przeładować co proste nie jest.
1
tak
4
Laboga orgazmu na wizji dostał chyba
0
Jazda Malaga. Real już zmęczony to mogą coś ugrać.
1
hahaha, sędzia wystrzeliłł jak z procy. A faulu nie było
1
ciekawy sędzia. macha rękami jakby jakieś tai chi uskuteczniał
0
Ultra ważne zwycięstwo. Teraz już poza Atletico to z górki.
0
Takiej obrony Częstochowy jeszcze u Barcy nie widziałem.
7
Już bym wolał Munira zamiast tego koślawego Pedrito
1
Neymar litości
0
Hymn acapella śpiewali podczas meczu z tego co słyszałem.
6
Damy radę. Valencia już zmęczona. Byle sędzia założył w końcu okulary na drugą połowę.
0
Neymar powinien strzelać.
0
Sędzia bardzo stronniczy
7
Valencia ciśnie ale niedługo się zmęczy. Ważne, aby przetrzymać moment natarcia.
0
Co oni robią w obronie. nagle podawać nie potrafią?
0
Sędzia przekupiony. Co on gwiżdze?
0
Zawał za zawałem. Uspokoić grę...
0
Bravooooo co za kozak. Sędziemu się drukarnia zacieła.
0
Defensywny skład a już dwie groźne sytuacje na Valencii. Trzeba się ogarnąć.
0
Suareeeeeeeeeeeeeeeeeeez. Dzięki ci
0
Pierwsza połowa fatalna. Druga nawet nieźle
4
reprezentant hala dzieci.
0
Duże zwycięstwo nawet jak na osłabione PSG. Suarez wielki mecz.
0
Ładnie Adriano