1

10 minut real cisnął, potem 10 minut atletico, teraz znowu 10 minut real

2

Co to za jakieś jaja. Wszyscy podczas rożnego w bramce Realu stali.

2

Real już białe flagi wywiesił

0

Maciej Iwański i Marcin Żewłakow

0

Veratti już dawno żółtą powinien dostać

0

Co za świr. Ciekawe skąd miał pistolet i kuszę. I szybko musiał kuszę przeładować co proste nie jest.

1

tak

4

Laboga orgazmu na wizji dostał chyba

0

Jazda Malaga. Real już zmęczony to mogą coś ugrać.

1

hahaha, sędzia wystrzeliłł jak z procy. A faulu nie było

1

ciekawy sędzia. macha rękami jakby jakieś tai chi uskuteczniał

0

Ultra ważne zwycięstwo. Teraz już poza Atletico to z górki.

0

Takiej obrony Częstochowy jeszcze u Barcy nie widziałem.

7

Już bym wolał Munira zamiast tego koślawego Pedrito

1

Neymar litości

0

Hymn acapella śpiewali podczas meczu z tego co słyszałem.

6

Damy radę. Valencia już zmęczona. Byle sędzia założył w końcu okulary na drugą połowę.

0

Neymar powinien strzelać.

0

Sędzia bardzo stronniczy

7

Valencia ciśnie ale niedługo się zmęczy. Ważne, aby przetrzymać moment natarcia.

0

Co oni robią w obronie. nagle podawać nie potrafią?

0

Sędzia przekupiony. Co on gwiżdze?

0

Zawał za zawałem. Uspokoić grę...

0

Bravooooo co za kozak. Sędziemu się drukarnia zacieła.

0

Defensywny skład a już dwie groźne sytuacje na Valencii. Trzeba się ogarnąć.

0

Suareeeeeeeeeeeeeeeeeeez. Dzięki ci

0

Pierwsza połowa fatalna. Druga nawet nieźle

4

reprezentant hala dzieci.

0

Duże zwycięstwo nawet jak na osłabione PSG. Suarez wielki mecz.

0

Ładnie Adriano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?