3

Najgorsza to nie jest ta druga połowa, tylko płacz dzieciaków w komentarzach :D

0

Co się spinacie. Gramy na pół gwizdka, żeby nie tracić niepotrzebnie sił.

0

Nawet się w tym meczu nie przemęczą. W sumie liczyłem na lepsze widowisko. Niech sobie Bayern strzela, już i tak nie zdążą strzelić 4 bramek

0

co ten chłopak broni :O mistrz

0

FIFA na amatorze?

0

Dzisiaj doliczmymy 93 minuty do tego rekordu

19

Messi pewnie zdjęcie robił

7

Popcorn z mikrofalówki i na fioletową?

4

Oho, Laboga chyba płacze.

3

TAAAAAAAAAAAAAAAAK .MISTRZ

0

Ale drewna. Zawał za zawałem

0

Jeszcze tylko 10 minut. Litości, co ta Valencia odwala

0

Co ta Valencia ... Mogliby już wbić tego ostatniego gwoździa do trumny Realu

10

Ale ten ich bramkarz to jest przekot

0

35 minut i Real musi strzelić 3 karne. Czekamy

0

nawet śmieszno-komiczny ten mecz Realu. Ciekawie się ogląda

0

hahahhahhahhahhahhah

0

Coraz bliżej mistrz, coraz bliżej :DDDDD

0

"Messi był najgroźniejszym rywalem, jakiego miałem"

0

No cóż, wywalił taką kłodę w polu karnym, że będę to pamiętał do końca życia.

0

https://mega.co.nz/#!RckWXLzC!DlCPhLL2oW1zqJ1usyh_qlWw8uigiYXIpKPjiOfjOHY

2

Czy przez ten strajk skrócą kolejkę o 2 mecze? Czyżby został ostatni mecz do mistrzostwa?

5

Miód malina, lecimy do Berlina!

1

Świetny mecz. Jesteśmy najlepszą drużyną na świecie. Mamy najlepszego piłkarza na świecie. Nic tylko cieszyć oko. Piękny wieczór.

0

Dziuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaa :DDDDDD

0

Bóg futbolu uraczył nas przepiękną bramką. Dziękuję.

0

MESSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIii 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Król futbolu

0

Ja tam się cieszę grą. Z taką dyspozycją przegranie dwumeczu byłoby dużym nieszczęściem

2

Neymar powinien rozciągać lewą stronę. Suarez mógłby w końcu dobrze przyjąć... Generalnie świetny mecz

2

Jakim cudem jeszcze nie strzeliliśmy bramki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?