ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najgorsza to nie jest ta druga połowa, tylko płacz dzieciaków w komentarzach :D
0
Co się spinacie. Gramy na pół gwizdka, żeby nie tracić niepotrzebnie sił.
0
Nawet się w tym meczu nie przemęczą. W sumie liczyłem na lepsze widowisko. Niech sobie Bayern strzela, już i tak nie zdążą strzelić 4 bramek
0
co ten chłopak broni :O mistrz
0
FIFA na amatorze?
0
Dzisiaj doliczmymy 93 minuty do tego rekordu
19
Messi pewnie zdjęcie robił
7
Popcorn z mikrofalówki i na fioletową?
4
Oho, Laboga chyba płacze.
3
TAAAAAAAAAAAAAAAAK .MISTRZ
0
Ale drewna. Zawał za zawałem
0
Jeszcze tylko 10 minut. Litości, co ta Valencia odwala
0
Co ta Valencia ... Mogliby już wbić tego ostatniego gwoździa do trumny Realu
10
Ale ten ich bramkarz to jest przekot
0
35 minut i Real musi strzelić 3 karne. Czekamy
0
nawet śmieszno-komiczny ten mecz Realu. Ciekawie się ogląda
0
hahahhahhahhahhahhah
0
Coraz bliżej mistrz, coraz bliżej :DDDDD
0
"Messi był najgroźniejszym rywalem, jakiego miałem"
0
No cóż, wywalił taką kłodę w polu karnym, że będę to pamiętał do końca życia.
0
https://mega.co.nz/#!RckWXLzC!DlCPhLL2oW1zqJ1usyh_qlWw8uigiYXIpKPjiOfjOHY
2
Czy przez ten strajk skrócą kolejkę o 2 mecze? Czyżby został ostatni mecz do mistrzostwa?
5
Miód malina, lecimy do Berlina!
1
Świetny mecz. Jesteśmy najlepszą drużyną na świecie. Mamy najlepszego piłkarza na świecie. Nic tylko cieszyć oko. Piękny wieczór.
0
Dziuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaa :DDDDDD
0
Bóg futbolu uraczył nas przepiękną bramką. Dziękuję.
0
MESSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIii 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Król futbolu
0
Ja tam się cieszę grą. Z taką dyspozycją przegranie dwumeczu byłoby dużym nieszczęściem
2
Neymar powinien rozciągać lewą stronę. Suarez mógłby w końcu dobrze przyjąć... Generalnie świetny mecz
2
Jakim cudem jeszcze nie strzeliliśmy bramki?