0

40 polskich złotych

0

1

oho, zaczyna sie

0

w piłke trafił wiec faulu nie było

0

Ważne, żeby nawet w takich meczach dawać radę. Przyjdzie lepsza forma, to pewne.

0

Wiedziałem! Pięknie jadą w drugiej połowie. Jazda z nimi

0

ja wiedziałem :D

0

Jazda jazda, trzeba wygrać. Damy radę na sto procent.

1

wiem i liczę, że szybko się przełamie.

1

Calkiem dobrze. Niech Suarez sie ogarnie i znowu bedziemy na wlasciwych torach. Messi geniusz, taki futbol oglądać to zaszczyt.

1

Przyjdą lepsze czasy. Nie ma co na siłe szukać słabych stron, bo do niczego to nie prowadzi. Zaraz okaże się, że znowu wszystko dobrze gra, jak na początku sezonu.

0

Aj no bywa i tak. Bramkarz mecz życia a pomoc u nas to nie funkcjonuje wcale. Będzie lepiej. Jedyny w sumie mecz tego sezonu gdzie zagralismy słabo.

0

Suarez pierwszy strzał z główki dopiero przed chwilą. Powinien próbować częściej.

0

Cztery poprzeczki, ile jeszcze? I tak wygramy ale skuteczność powinna być wieksza

0

Celta bardzo dużo pressingiem gra, długo tak nie wytrzymają.

0

sop://broker.sopcast.com:3912/150000

0

Całe szczęście, że Pedro już nie trzba oglądać. Ciekawie to wygląda.

1

A wg mnie otrzymał ją zasłużenie.

1

Iturraspe dobrze od Ronaldo dostał po twarzy w tym roku. Praktycznie co drugi mecz jakieś prowokacyjne zachowanie, kopanie przeciwników itp. Ugryzienie Suareza stawiałbym na równi z zachowaniem Ronaldo.

0

Nie dostanie za ugryzienie, podobnie jak CR za symulki

0

Messi/CR/DiMaria

1

fakty są faktami. to sie dzieje na stadionie i twoje płacze tego nie zmienią. Trzeba o tym pisać.

0

Wiadomo było, że różnie może się potoczyć. Równie dobrze to my mogliśmy wygrać bo przy tak wyrównanych drużynach decydujące jest szczęście. Ja jestem zadowolony i czekam na zgranie się Suareza z zespołem. Jedziemy po mistrza.

0

Niestety na to był czas w podstawówce. Nie wiem jak twój komentarz odnosi się do artykułu, skoro jest napisane ze Real wygrał ponieważ był lepszy przy punkcie o sędziowaniu.

0

A czytać to umiesz ?

0

Pique, Xavi, Pedro, Busquets to powinna być ławka a nie pierwszy skład. Mogłoby się skończyć inaczej ale jest jak jest. Okazje były, trzeba je umieć wykorzystywać. Rewanż będzie dla nas. Pozdro

1

przejrzałem twoje komenty i nie zauważyłem, żebyć coś takiego pisał

1

Typowy troll co siedzi na stronie Barcy gdy jego drużyna gra.

0

Co za kartofle. Liverpool w środku pola nawet daje radę ale obrona i atak to jakaś porażka.

16

Suarez pomści Liverpool już w sobotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?