ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
40 polskich złotych
0
http://www.ipla.tv/
1
oho, zaczyna sie
0
w piłke trafił wiec faulu nie było
0
Ważne, żeby nawet w takich meczach dawać radę. Przyjdzie lepsza forma, to pewne.
0
Wiedziałem! Pięknie jadą w drugiej połowie. Jazda z nimi
0
ja wiedziałem :D
0
Jazda jazda, trzeba wygrać. Damy radę na sto procent.
1
wiem i liczę, że szybko się przełamie.
1
Calkiem dobrze. Niech Suarez sie ogarnie i znowu bedziemy na wlasciwych torach. Messi geniusz, taki futbol oglądać to zaszczyt.
1
Przyjdą lepsze czasy. Nie ma co na siłe szukać słabych stron, bo do niczego to nie prowadzi. Zaraz okaże się, że znowu wszystko dobrze gra, jak na początku sezonu.
0
Aj no bywa i tak. Bramkarz mecz życia a pomoc u nas to nie funkcjonuje wcale. Będzie lepiej. Jedyny w sumie mecz tego sezonu gdzie zagralismy słabo.
0
Suarez pierwszy strzał z główki dopiero przed chwilą. Powinien próbować częściej.
0
Cztery poprzeczki, ile jeszcze? I tak wygramy ale skuteczność powinna być wieksza
0
Celta bardzo dużo pressingiem gra, długo tak nie wytrzymają.
0
sop://broker.sopcast.com:3912/150000
0
Całe szczęście, że Pedro już nie trzba oglądać. Ciekawie to wygląda.
1
A wg mnie otrzymał ją zasłużenie.
1
Iturraspe dobrze od Ronaldo dostał po twarzy w tym roku. Praktycznie co drugi mecz jakieś prowokacyjne zachowanie, kopanie przeciwników itp. Ugryzienie Suareza stawiałbym na równi z zachowaniem Ronaldo.
0
Nie dostanie za ugryzienie, podobnie jak CR za symulki
0
Messi/CR/DiMaria
1
fakty są faktami. to sie dzieje na stadionie i twoje płacze tego nie zmienią. Trzeba o tym pisać.
0
Wiadomo było, że różnie może się potoczyć. Równie dobrze to my mogliśmy wygrać bo przy tak wyrównanych drużynach decydujące jest szczęście. Ja jestem zadowolony i czekam na zgranie się Suareza z zespołem. Jedziemy po mistrza.
0
Niestety na to był czas w podstawówce. Nie wiem jak twój komentarz odnosi się do artykułu, skoro jest napisane ze Real wygrał ponieważ był lepszy przy punkcie o sędziowaniu.
0
A czytać to umiesz ?
0
Pique, Xavi, Pedro, Busquets to powinna być ławka a nie pierwszy skład. Mogłoby się skończyć inaczej ale jest jak jest. Okazje były, trzeba je umieć wykorzystywać. Rewanż będzie dla nas. Pozdro
1
przejrzałem twoje komenty i nie zauważyłem, żebyć coś takiego pisał
1
Typowy troll co siedzi na stronie Barcy gdy jego drużyna gra.
0
Co za kartofle. Liverpool w środku pola nawet daje radę ale obrona i atak to jakaś porażka.
16
Suarez pomści Liverpool już w sobotę.