ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu całkiem dobrze na tej pozycji.
0
Rayo gra mądrze, ale nie starczy im sił na taki pressing przez cały mecz.
0
Rayo gra bardzo agresywnie, podłapali dobry patent na Barcę od Malagi.
0
Bravo pięknie
0
Jak zasłuży to będzie grać. Ostatnio pokazał się z dobrej strony więc ma szanse.
15
fakt, chcialbym tak nurkowac :(
0
Ale o co chodzi? Przeciez on nie nurkuje
0
ale asyst nie ma
0
Ale to atl-juv nudne
0
Jedyna symulka i dwa karne? Dobra skutecznosc
0
ogladal ktos Real? Jak tam penaldo bo juz widze ze dwa karniaki podyktowane. Symulki byly?
1
ja tam się ciesze
0
Ciężki teren i ciężka sytuacja gdy się traci bramkę jako pierwszy. Nasi walczyli jak na nasz klub przystało. Babole w obronie, ale to się da łatwo wyeliminować. Klepanie było czasami koniecznością, bo oddanie inicjatywy PSG byłoby zabójcze.
2
Dobrze, że takie mecze się przytrafiają, bo będzie Lucho wiedział nad czym popracować na treningach. Poćwiczą jeszcze obronę stałych fragmentów i będzie drużyna nie do zdarcia!
3
Dobry mecz. Świetne widowisko i świetna postawa naszych piłkarzy. Będzie rewanż na Camp Nou!
0
Sandro piłka meczowa ... jedziemy jedziemy !
0
Ale bomba :O
14
Dobrze gramy. Nawet jak po takim meczu przegramy, to ja daje im rozgrzeszenie
0
Munir! Pokaż na co cię stać młody
0
HAHAHA Neymar. Jedziemy z francuzikami !
0
Słabo ten Ter Stegen faktycznie ...
0
Dobra gra, bardzo przyjemnie się ogląda. PSG równy przeciwnik ale damy z nimi radę w drugiej połowie. VeB!
1
Dobry meczyk, przyjemnie się ogląda. Mamy potencjał, żeby to wygrać.
1
Gramy dobrze, szkoda tylko baboli w obronie. Wierzę w wygraną
0
Dobry mecz. Wiem, że wygramy
2
Ter Stegen by złapał gdyby mu Rakitic nie zasłaniał drogi do piłki.
0
Rakitic zepsuł strasznie
0
Piękne widowisko
0
Pedro :)
0
Co za emocje. Na to czekałem tyle czasu właśnie