0

Mathieu całkiem dobrze na tej pozycji.

0

Rayo gra mądrze, ale nie starczy im sił na taki pressing przez cały mecz.

0

Rayo gra bardzo agresywnie, podłapali dobry patent na Barcę od Malagi.

0

Bravo pięknie

0

Jak zasłuży to będzie grać. Ostatnio pokazał się z dobrej strony więc ma szanse.

15

fakt, chcialbym tak nurkowac :(

0

Ale o co chodzi? Przeciez on nie nurkuje

0

ale asyst nie ma

0

Ale to atl-juv nudne

0

Jedyna symulka i dwa karne? Dobra skutecznosc

0

ogladal ktos Real? Jak tam penaldo bo juz widze ze dwa karniaki podyktowane. Symulki byly?

1

ja tam się ciesze

0

Ciężki teren i ciężka sytuacja gdy się traci bramkę jako pierwszy. Nasi walczyli jak na nasz klub przystało. Babole w obronie, ale to się da łatwo wyeliminować. Klepanie było czasami koniecznością, bo oddanie inicjatywy PSG byłoby zabójcze.

2

Dobrze, że takie mecze się przytrafiają, bo będzie Lucho wiedział nad czym popracować na treningach. Poćwiczą jeszcze obronę stałych fragmentów i będzie drużyna nie do zdarcia!

3

Dobry mecz. Świetne widowisko i świetna postawa naszych piłkarzy. Będzie rewanż na Camp Nou!

0

Sandro piłka meczowa ... jedziemy jedziemy !

0

Ale bomba :O

14

Dobrze gramy. Nawet jak po takim meczu przegramy, to ja daje im rozgrzeszenie

0

Munir! Pokaż na co cię stać młody

0

HAHAHA Neymar. Jedziemy z francuzikami !

0

Słabo ten Ter Stegen faktycznie ...

0

Dobra gra, bardzo przyjemnie się ogląda. PSG równy przeciwnik ale damy z nimi radę w drugiej połowie. VeB!

1

Dobry meczyk, przyjemnie się ogląda. Mamy potencjał, żeby to wygrać.

1

Gramy dobrze, szkoda tylko baboli w obronie. Wierzę w wygraną

0

Dobry mecz. Wiem, że wygramy

2

Ter Stegen by złapał gdyby mu Rakitic nie zasłaniał drogi do piłki.

0

Rakitic zepsuł strasznie

0

Piękne widowisko

0

Pedro :)

0

Co za emocje. Na to czekałem tyle czasu właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?