0

W dzisiejszych czasach medialność jest ważniejsza od umiejętności. Jego rozpłakana twarz po odpadnięciu Kolumbii z MŚ podniosły wartość znacząco.

0

Podania już nie te co za najlepszych lat, ale dobrze mieć go u siebie w składzie.

0

Douglasa nie powołali? :(

1

Samper bardzo dobre zawody, Munir troche w cieniu duetu Messi-Neymar przez co nie dostawał praktycznie piłek. S.Roberto bez zapędów ofensywnych w Barcy nie ma co szukać.

1

Troche słabo w środku pola, ale to był dobry mecz do sprawdzenia formy ławkowiczów. Mecz wygrany, 3 punkty, dziękuję dobranoc.

0

Ter Stegen piękna obrona. Skupienie do samego końca!

0

Roberto mógłby coś grać ofensywnie, bo samymi podaniami w Barcy się nie wybije

0

Lekki autobus oraz niezgrany środek pola lekko psują widowisko, ale generalnie dobrze w obronie i może się podobac współpraca Messiego z Neymarem.

6

Messi z Neymarem grają nieziemski duet.

3

Messi leci na rekord asyst w tym sezonie chyba

1

Shakira shakirraaaaa

1

Za takie zagranie to czerwona powinna być ...

2

Jagoda ...

0

stawiam jakieś 6-0

4

Znowu wychodzi, że piłka angielska to już przeżytek

0

Atletico z Olympiakosem już przepychanki

0

Immobile jaka akcja piękna

0

Ale Szczęsny pokazuje klasę

0

Atletico dwoma bramkami przegrywa

6

Kościelny w siatkę gra. HAHAHA

0

Dobra zaczynamy Ligę Mistrzów! Jadę Arsenal a potem Atletico

0

timeout, moderacja i slow mode. Te trzy rzeczy wystarczą, aby zaprowadzić porządek na takim czacie. Najlepiej użyć do tego protokołu IRC

0

Nie wiem czy wiesz, ale James jest ofensywnym a nie defensywnym pomocnikiem, apo drugie on jest na poziomie polskiej ekstraklasy więc nie porównuj go do króla Mascherano

0

tak samo w poprzednim sezonie mówili o Messim

0

Nie potrzeba nam kupować piłkarzy do pierwszego składu, ale młode talenty do niższych kategorii zawsze są w cenie

3

Pięknie się rozwija. Może być kiedyś tym najlepszym

0

Zasługa przede wszystkim skutecznego pressingu

0

ale akurat tego Jagody to nie chce mi się słuchać drugi raz. Mistrz analizy, który tylko drażni ucho.

0

Mi się podoba, że dużo więcej gramy z pierwszej piłki niż za Taty. Na początku meczu tak szybko piłka chodziła, że rywale nie wiedzieli co się dzieje. Tak jakby Lucho chciał wprowadzić ulepszoną tikitakę.

2

jak skopiowane, skoro tutaj pojawiło się wcześniej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?