ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dzisiejszych czasach medialność jest ważniejsza od umiejętności. Jego rozpłakana twarz po odpadnięciu Kolumbii z MŚ podniosły wartość znacząco.
0
Podania już nie te co za najlepszych lat, ale dobrze mieć go u siebie w składzie.
0
Douglasa nie powołali? :(
1
Samper bardzo dobre zawody, Munir troche w cieniu duetu Messi-Neymar przez co nie dostawał praktycznie piłek. S.Roberto bez zapędów ofensywnych w Barcy nie ma co szukać.
1
Troche słabo w środku pola, ale to był dobry mecz do sprawdzenia formy ławkowiczów. Mecz wygrany, 3 punkty, dziękuję dobranoc.
0
Ter Stegen piękna obrona. Skupienie do samego końca!
0
Roberto mógłby coś grać ofensywnie, bo samymi podaniami w Barcy się nie wybije
0
Lekki autobus oraz niezgrany środek pola lekko psują widowisko, ale generalnie dobrze w obronie i może się podobac współpraca Messiego z Neymarem.
6
Messi z Neymarem grają nieziemski duet.
3
Messi leci na rekord asyst w tym sezonie chyba
1
Shakira shakirraaaaa
1
Za takie zagranie to czerwona powinna być ...
2
Jagoda ...
0
stawiam jakieś 6-0
4
Znowu wychodzi, że piłka angielska to już przeżytek
0
Atletico z Olympiakosem już przepychanki
0
Immobile jaka akcja piękna
0
Ale Szczęsny pokazuje klasę
0
Atletico dwoma bramkami przegrywa
6
Kościelny w siatkę gra. HAHAHA
0
Dobra zaczynamy Ligę Mistrzów! Jadę Arsenal a potem Atletico
0
timeout, moderacja i slow mode. Te trzy rzeczy wystarczą, aby zaprowadzić porządek na takim czacie. Najlepiej użyć do tego protokołu IRC
0
Nie wiem czy wiesz, ale James jest ofensywnym a nie defensywnym pomocnikiem, apo drugie on jest na poziomie polskiej ekstraklasy więc nie porównuj go do króla Mascherano
0
tak samo w poprzednim sezonie mówili o Messim
0
Nie potrzeba nam kupować piłkarzy do pierwszego składu, ale młode talenty do niższych kategorii zawsze są w cenie
3
Pięknie się rozwija. Może być kiedyś tym najlepszym
0
Zasługa przede wszystkim skutecznego pressingu
0
ale akurat tego Jagody to nie chce mi się słuchać drugi raz. Mistrz analizy, który tylko drażni ucho.
0
Mi się podoba, że dużo więcej gramy z pierwszej piłki niż za Taty. Na początku meczu tak szybko piłka chodziła, że rywale nie wiedzieli co się dzieje. Tak jakby Lucho chciał wprowadzić ulepszoną tikitakę.
2
jak skopiowane, skoro tutaj pojawiło się wcześniej?