ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
kurde, słabo jak narazie
1
gdzie ty tam tiki-takę widzisz
0
u nas z tą prędkością by się nie sprawdził zdecydowanie
12
Gromada goli gromi Granadę.
0
Ufff, to chyba był karny. a nie dobra jednak symulka
1
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!
1
Messi co za brutal, zabił obrońcę głową
0
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Gratulacje
0
W okazjach też trzeba umieć się znaleźć.
0
czyli strzelimy jeszcze jakieś 9 goli w drugiej wg statystyki
0
Świetna bramka, kolejna asysta Geniusza.
0
Goooooooool. Bardzo dobrze, bo już się bałem ze tyle okazji a będziemy się męczyć.
0
I tak lepiej niż Pedro. Tamten to by gdzieś się po obwodzie błąkał
0
zobacz statystyki strzałów z tych meczów, my mielismy dwa razy więcej od villarrealu a dzisiaj to villarreal miał dwa razy wiecej
0
mówię o Realu
2
ogórków leją, ale z lepszym już tak kolorowo nie ma. Villarreal słabiutkow ataku
8
Oby Xavi coś ofensywnie zagrywał.
12
tak, aktualnie "płaczemy"
0
tylko real stosuje takie klauzule, dlatego pretensje można mieć
0
ameryki nie odkryłeś
0
Czeryszewa real zablokowal i tak wygląda gra bez napastnika
0
Mecz się nie skończył. Villarreal okazje swoje ma.
1
Villarreal nieskutecznie i tak to się kończy
1
Tyle okazji ale bramy strzelić nie potrafią. Słabo żółciaki coś
0
Jak bardzo rozna gra od tej z Athtletic. Malaga wygrala mocnym pressingiem a nasi nie potrafili sie skupic. Zamiast grac dokladnie to nasi wrzutki bez sensu. Zdarza sie
0
Jeszcze wpadnie. Wierze
2
Czerwonej za takie chamstwo nie ma ? Bez jaj
0
Ale piach dzisiaj. Nie wiem co sie z nimi stalo nagle.
1
troche zbyt statycznie ale bedzie dobrze, Lucho zaraz dostosuje taktyke. Douglas lekko przestraszony