0

Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

kurde, słabo jak narazie

1

gdzie ty tam tiki-takę widzisz

0

u nas z tą prędkością by się nie sprawdził zdecydowanie

12

Gromada goli gromi Granadę.

0

Ufff, to chyba był karny. a nie dobra jednak symulka

1

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!

1

Messi co za brutal, zabił obrońcę głową

0

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! Gratulacje

0

W okazjach też trzeba umieć się znaleźć.

0

czyli strzelimy jeszcze jakieś 9 goli w drugiej wg statystyki

0

Świetna bramka, kolejna asysta Geniusza.

0

Goooooooool. Bardzo dobrze, bo już się bałem ze tyle okazji a będziemy się męczyć.

0

I tak lepiej niż Pedro. Tamten to by gdzieś się po obwodzie błąkał

0

zobacz statystyki strzałów z tych meczów, my mielismy dwa razy więcej od villarrealu a dzisiaj to villarreal miał dwa razy wiecej

0

mówię o Realu

2

ogórków leją, ale z lepszym już tak kolorowo nie ma. Villarreal słabiutkow ataku

8

Oby Xavi coś ofensywnie zagrywał.

12

tak, aktualnie "płaczemy"

0

tylko real stosuje takie klauzule, dlatego pretensje można mieć

0

ameryki nie odkryłeś

0

Czeryszewa real zablokowal i tak wygląda gra bez napastnika

0

Mecz się nie skończył. Villarreal okazje swoje ma.

1

Villarreal nieskutecznie i tak to się kończy

1

Tyle okazji ale bramy strzelić nie potrafią. Słabo żółciaki coś

0

Jak bardzo rozna gra od tej z Athtletic. Malaga wygrala mocnym pressingiem a nasi nie potrafili sie skupic. Zamiast grac dokladnie to nasi wrzutki bez sensu. Zdarza sie

0

Jeszcze wpadnie. Wierze

2

Czerwonej za takie chamstwo nie ma ? Bez jaj

0

Ale piach dzisiaj. Nie wiem co sie z nimi stalo nagle.

1

troche zbyt statycznie ale bedzie dobrze, Lucho zaraz dostosuje taktyke. Douglas lekko przestraszony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?