ziclue
Dołączył/a: luty 2013
Warszawa
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a gdzie ty wam jakieś drukowanie widziales?
0
Di Maria całkiem nieźle
1
Messi tam wszystko ciągnie. Zgrania zero.
0
na dwoje babka wróżyła
0
strzelał
0
Kurde dopiero odpaliłem transmisje. Jaka bramka Messiego i jak stracili?
0
Ja też nie potrafię ;(
1
hahahahaha, co się dzieje
0
Japan!
1
na jego twitterze nie ma niczego takiego, fake zapewne
0
no teraz git :>
0
a tam. faul jak każdy inny.
0
Grecki masaż jak najbardziej. Greczynki też piękne.
0
Cuadrado oreooooo
0
jestem zniesmaczony
1
A może jakby nie ugryzł to by przegrali? To się nazywa skuteczność!
0
www.google.pl
0
Ludzie on nie gryzł, tylko zahaczył zębami! To nie jego wina !!!!!!11
1
on nie gryzł. po prostu zahaczył zębami.
3
Jazda do domu włoskie piłkarzyki.
0
Włochy gunwo grali to gunwo mają.
0
Suarez no dajcie spokój. Co on gra.
0
ale żart stary
0
Włochy do domu !!!!!!
0
Niech sobie teraz Chiellini płacze ile chce :D Włochy DO DOMU !!!!!!!!!!
0
GOIOOOOOOOOOOOOOOOOOL
2
Suarez bez kitu chomik. A tego Chielliniego to znieść z boiska bo strasznie drażni.
2
Jazda z tymi włochami bo już mnie denerwują.
0
To było śmieszne może dwa razy. Teraz robisz z siebie głąba.
0
Cavani ... daj pan spokój