0

a gdzie ty wam jakieś drukowanie widziales?

0

Di Maria całkiem nieźle

1

Messi tam wszystko ciągnie. Zgrania zero.

0

na dwoje babka wróżyła

0

strzelał

0

Kurde dopiero odpaliłem transmisje. Jaka bramka Messiego i jak stracili?

0

Ja też nie potrafię ;(

1

hahahahaha, co się dzieje

0

Japan!

1

na jego twitterze nie ma niczego takiego, fake zapewne

0

no teraz git :>

0

a tam. faul jak każdy inny.

0

Grecki masaż jak najbardziej. Greczynki też piękne.

0

Cuadrado oreooooo

0

jestem zniesmaczony

1

A może jakby nie ugryzł to by przegrali? To się nazywa skuteczność!

0

www.google.pl

0

Ludzie on nie gryzł, tylko zahaczył zębami! To nie jego wina !!!!!!11

1

on nie gryzł. po prostu zahaczył zębami.

3

Jazda do domu włoskie piłkarzyki.

0

Włochy gunwo grali to gunwo mają.

0

Suarez no dajcie spokój. Co on gra.

0

ale żart stary

0

Włochy do domu !!!!!!

0

Niech sobie teraz Chiellini płacze ile chce :D Włochy DO DOMU !!!!!!!!!!

0

GOIOOOOOOOOOOOOOOOOOL

2

Suarez bez kitu chomik. A tego Chielliniego to znieść z boiska bo strasznie drażni.

2

Jazda z tymi włochami bo już mnie denerwują.

0

To było śmieszne może dwa razy. Teraz robisz z siebie głąba.

0

Cavani ... daj pan spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?