zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
popis1
Swoim postem udowadniasz, ze nie masz pojecia o pilce, jedyny twoj kontakt z nia odbywa sie poprzez cyfrowy obraz nadawany z telewizora badz monitora. Piszac, o decydujacych momentach Ronaldo w tym sezonie zrobiles z siebie idiote. Cristiano ma za soba wielki sezon i zasluguje na wyroznienie. Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie mam nic do messiego, bo mam go najzwyczajniej w dupie, tak jak jego klub. Mam swoje upodobania, klub ktory do ktorego czuje sympatie i na tym opieram swoje kibicowanie. Złota piłka dla Crisa. I przestancie robic dzieciniade z tym Cris ma uderzenie glowke, i nic poza tym a mess ma to i to, a tego nie ma. Kazdy z nich robi na swoj sposob roznice i to jest najwazniejsze. Kazde inne myslenie jest bledne moim zdaniem
0
0
Moim zdaniem wygra Cristiano
0
Shadow_Man
to jak zawodnik się zachowuje na pewno nie jest wyznacznikiem zarzucanego mu czynu. Nie ma mowy tutaj o żadnym poślizgu, krąży jedna powtórka po necie, nie jest sfałszowana i wystarczy do obiektywnej oceny sytuacji. On twardo położył stopę na Ziemi nie ma mowy o żadnym poślizgu, wstyd że coś takiego zrobił w meczu towarzyskim.
PitBull_FCB
no ciekawe ile w spotkaniu o pietruszke a ile by krzyku było meczu o stawkę i tak uważam się, że barca jakieś przemeblowanie taktyczne zrobiła bo zawodnik się nie wykłóca cała jedenastka nie zrobiła w ramach protestu wręcz "kanapki" na arbitrze, są postępy są
0
piotr1985
Twoim tokiem rozumowania, Chelsea jest lepsza od Barcy, bo ją pokonała. A sam tak nie myślisz, więc po co głupoty piszesz?
0
nie wiem po co go tak atakujecie, klient ma charakter i dlatego jest jednym z najlepszych, kibicujecie swojej Barcelonie i skupcie się na tym, dla was oni nie są dziewczynkami i to się powinno dla was liczyć
0
swoja droga tak z nagrodami ze swiata filmu czy muzyki, tam sa chyba nagrody za caloksztalt kariery? nawet chyba na tych najbardziej prestizowych festiwalach. Puyol czy Raul, czy nawet Drogba zasluguja na cos takiego(Didiera umieszczam tutaj poniewaz, facet jest fantastycznym pilkarzem i czlowiekiem)
0
wytrzymal*
0
gallaret
zwlaszcza wytrzymaj presje w meczach z chelsea
0
co wy gadacie w ogóle, PSG robi świetne transfery, przemyślane, kupują młodych i doświadczonych graczy nie przepłacając, to barca odwalila babola transferowego wszechczasow, nie gadajcie ze psg to klub na ostatnie lata kariery, bo jako kibic realu, obawiam sie bardzo starcia z city czy psg, niby to nie sa jeszcze "druzyny" jak real czy barca, ale zbroją się niesamowicie, linia ofensywna psg bardzo ciekawa
0
co z tego, nie robi roznicy takiej jak kiedys, Pirlo wczorajszym meczem juz rozgrywa wielki turniej
0
Swoją drogą dobre łebki z was, Cristiano palnął gafę, a sęp wyczuł padlinę i od razu zaatakował. Mnie jego reakcja nie dziwi, strasznie na niego Portugalczycy cisną i jest pod ogromną presją, zagrzał się nie wytrzymał, jestem pewien, że większość z was przyjmuje wyzwania dnia codziennego ze stoickim spokojem, a bycie pod taką presją to dla was chleb powszedni. Ale zamiast przemilczeć, lepiej napisać "frajer jebany". Powodzenia culesiątka!
0
poziom strony fcbarca.com, zbanowaliscie mnie na miesiac, bo wyrazilem swoje zdanie, moze i niecenzuralnymi slowami (nie pamietam juz za co to bylo), a balson84 czy artur_95 jako zadeklarowani kibice blaugrany maja ten przywilej ze moga w ten sposob wyrazac :) smieszna ta wasza stronka
0
hahaha co za człowiek
0
0
niezaleznie komu kibicuje, temu facetowi naleza sie poklady szacunku, jako kibic najwiekszego rywala mam dylemat czy odetchnac z ulga czy sie smucic, bo to wielka postac hiszpanskiej pilki i szkoda, ze teraz bedzie w innej lidze, bedzie go brakowac na naszym powdorku, Adios Pep!
0
tak tak, tyle ze ta cala filozofia zdominowala europe, dopiero kiedy ten pan zaczal prowadzic barcelone, gdyby tak nie bylo nikt z was nie sral przed jutrem, taka prawda i nie badz smieszny, takiego drugiego trenera miec nie bedziecie, pilkarzy tak samo...
0
prawdziwi kibice pilkarscy, rozplywaja sie nad porazka innych, jak tworca waszej potegi jutro moze was opuscic, zajmijcie sie swoimi sprawami, bo w tym wypadku macie nad czym dyskutowac..
0
Oskar92222
pewnie, ze nie, ja tez nie jestem zwolennikiem autobusow, mam nadzieje, ze mourinho nigdy tak nie zagra Realem, bo to nie idzie z filozfia gry w klubie, a podziwiam Chelsea, bo normalnie powinni dostac 4-0, a wywiezli 2-2, tyle.
0
goldmetaxa
ja mowie o kibicach a nie dzieciach, kibic potrafi pogratulowac, wyciagnac reke, podyskutowac, a medialna napinke czy hejtowanie puszczam obok siebie, wiec nie przytaczaj mi tego bo wiem co napisalem, nie mialem na mysli ludzi typu"haha barcelona odpadla, chelsea w plowie skladu, jutro bayern i wygramy, hala madrid" bo ja z takimi ani u siebie na forum nie dyskutuje, ani sie z nimi nie utozsamiam
0
Ras White Nigga
Jestes hejterem, a nie kibicem barcelony. Na stronie realu nikt nie dostal we wtorek orgazmu, tylko cieszyl sie ze zakladajac zwyciestwo swojej druzyny beda mieli latwiejszego przeciwnika w finale, ta radosc byla w duzej czesci przez szacunek i klase waszego zespolu. Wy tego czegos nie macie, wy potraficie wylacznie porownywac Real do supermarketu zyczyc im jak najgorzej i dostawac orgazmu w wypadku ich niepowodzen, tak sie zachowuje kibic pilkarski? Kazdy broni swojego klubu, to jest normalne, ale trzeba zachowac jakis umiar, a wam sezon nie wyszedl i zamaist uczyc sie od waszego trenera i pilkarzy i przyjac porazke z godnoscia mowiac nic sie niestalo, i tak wiele zrobiliscie, to zwalniacie trenera, zawodnikow, albo skupiacie sie na problemach innych klubow. Ja potrafie jakos przeklnac porazke Realu, sami sobie jesteśmy winni, mielismy juz korzystny wynik, dalismy szasne na gre rywalowi, a ten jest bardzo klasowy i wiedzial co z nim zrobi, zagra calkowicie zasluzenie w finale bo walczyl do konca i pokazal innym zespolom co to znaczy druzyna. To samo mozna powiedziec o Chelsea, zagrali tak jak potrafili z wami zagrac, maja taki sposob i trzeba to uszanowac, a nie w ten sposob, ze wy jestescie swiadomi swojej potegi w srodku pola i wymagacie od innych zeby grali otwarta pilke, bo wam to ulatwia zdobywanie bramek. Gdyby ktorys z was biegal w niebieskiej koszulce robilby to samo. Porazka jest czescia wygrywania, badzcie dumni ze swoich chlopakow i uczcie sie od tych ludzi na camp nou, bo wiekszosc z was pokazuje swoje przywiazanie i wiedze o futbolu