zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes podobnie jak Guardiola, może powiedzieć co mu leży na sercu, bo i tak już ucieka z tonącego okrętu, ps. Rosell mówił, że Barca nie gada o sędziach, pomijając piłkarzy i słowo wymówka, które wyskakuje wraz z frazą Barca w googlach
0
Ramos to samo powiedział i dostał 5 meczy
0
ciekawe ile meczów za to dostanie
0
co z tego, jak znowu przeszedl obok meczu
0
macie dzisiaj szanse wygrac, bo chyba cale madrisimo pragnie aby zagral drugi garnitur Realu
0
Daniel15
Biorąc pod uwagę, ze nie był jezdzcem bez glowy i byl swietnie wyszkolony technicznie, mysle ze by sobie poradzil. Dlaczego mialby sobie nie radzic, w Realu gral tez wsrod wirtuozow.
Rosman10
mysle, ze 90 procent osob nie kojarzy nazwiska Tacchinardiego, Peruzziego czy Viallego. Najbardziej mnie smieszy, ze wieszkosc z was pisze o Zidanie, a w kontach ma rocznik 96.
0
rosman10
dobrze prawi
0
nie ma porównania, czy to technika użytkowa, czy zwykła zabawa z piłką, Zidane miał wszystko, przegląd pola, kontrolę, drybling, stałe fragmenty, gra głową, liderowanie w zespole
0
Porównanie z nagrodami jest genialne. Co jest w ogóle drużyna roku ESM? Z całym szacunkiem dla Iniesty i dla autora, który mówi, że osiągnął już poziom Zizou, ten tekst jest trochę śmieszny. Niech najpierw w pojedynkę wygra coś ważnego dla drużyny. Nie umniejszając znaczenia goli Iniesty, czy tych zdobytych w klubie czy w reprezentacji, patrząc na końcowe rezultaty, zasługi można było przypisać całej drużynie nie tylko jemu, owszem wyróżnia się w niektórych spotkaniach, umiejętności ma nieprzeciętne, ale błagam mówimy o Zidanie, gościu, który strzelił dwie bramki jakże mocnej Brazylii w 1998, autorze historycznego woleja, a przede wszystkim o zawodniku, który u schyłku kariery, mając 34 lata na karku w pojedynkę poprowadził marną Francję do finału Mundialu i podejrzewam, że również on w pojedynkę zadecydował o tym jak ten mecz się skończył.
0
Jedna sprawa, Real nie musi nic odrabiać, na dobra sprawę mają strzelić bramkę i nie przegrać. Dwa nikogo tu nie prowokuję, tylko mówię jak ja to widzę. Wiara to jedno, ja wierzyłem po bramce Higuaina że Real wygra klasyk z Barcą, a dostał 2-6. Fakty to inna półka. A fakty są takie, że Barca gra na 3 ostatnie mecze w fazie pucharowej LM 2 przegrała i raz zremisowała i nie widzę prognozy, która miała by to zmienić. Zbyt dużo jest do poprawy, nawet jak Barca zagra dobry mecz, to jeśli obrona nadal będzie myślamy gdzie indziej to Milan wam sieknie bramkę i po zawodach.
0
to bez znaczenia, ja wolałbym osobiście finał na stadionie Atleti, dokopać im w finale przed własną publicznością, bezcenne
0
Messi nawet mu do pięt nie dorasta
0
nie odrobią.
0
teraz 2 zwycięstwa :) jak tam przegrani?
0
Barca wczoraj w pierwszych minutach spotkania próbowała zaatakować Real tak jak to on miał w zwyczaju, mieliśmy odwrotny scenariusz niż w ostatnich klasykach. Może taki agresywny pressing dałby coś, w końcu w pierwszej minucie Messi miał okazję, sam szczerze lekko drżałem, ale piłkarze Blaugrany tak jak nie są przyzwyczajeni do biegania za piłką, do ciągłego nękania rywala czy pressingu, tak szybko zrezygnowali z tego pomysłu.
0
Barca jest zakładnikiem własnego stylu.
0
dwa najważniejsze tytuły, czyli CDR jes mniej ważny? Powiedz Xavi po co rok temu gadałeś, że to prestiż i po co wczoraj wyszliście najmocniejszym składem skoro graliście o pietruszke
0
ale jaja, jeśli to nie ploty to Barca również potrafi seryjnie albo nie trafiać z transferami, albo marnować pieniądze, jak naprawdę sprzedacie Ville, który zapieprza dla was kiedy gra i w każdej innej drużynie PD walczyłby o Pichichi, czy Sancheza, za ktorego daliscie grube miliony, a mogliscie miec za te sume, podejrzewam dowolnego piłkarza z Borussi Dortmund, to pozdro
0
Xavi jak zwykle zaślepiony nie wiadomo czym, zagraliśmy beznadziejnie, tak ciężko to powiedzieć? A nie pitolenie, że szukają dynamiki w akcjach. Co po tych dynamice jeśli 90 procent akcji ma w finał w nogach Messiego, a on wracał się pod linię połowy i stał tam cały mecz
0
Milan przed dwumeczem ma o niebo lepszą sytuację niż Real miał dzisiaj. Zobaczymy jak zagra Barca, jak Milan strzeli bramkę, będzie ciekawie
0
KamilFCB12
Co z tego, co robi w lidze, jak przyszły dwa mecze z cięższymi rywalami i przestał obydwa.
0
KamilFCB12
narazie to wy przegrywacie i wy macie spadek formy
0
jaki honor, jak nawet grą nie zasłużyliście na gola
0
messi sam się pogrąża, piłka nie wchodzi w pole karne, szuka gry bliżej środka boiska, wdaje się w niepotrzebne dryblingi, czy to w środku czy z boku, jego bezradność, najlepiej odzwierciedla bezsilność reszty zespołu, całkowity brak pomysłu na grę
0
nie zasługujecie na mistrza, nie wiem jak można wygrywać wszystko w lidze, robiąc tak karygodne rzeczy w defensywie
0
Brawo, jak macie czelność cokolwiek mówić o kibicach Realu, jak w 58 minucie ciśniecie od A do Z po swoim klubie
0
W prime Messi, Cristiano, żaden z obecnych grajków nie dorastał mu do pięt. Gdyby zachował regularność przez więcej niż te 2,3 sezony spokojnie skończyłby kariere jako najlepszy w historii. Zastanawiam się tylko czy on czy jego rodak Ronaldo, bo obydwaj to co robili z piłką łamało wszelkie schematy.
0
Armandi
Gdyby strzelali ile chcieli, nikt nie pamiętałby autobusów na Camp Nou. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Tak jak wcześniej wspomniano Barca musi kompletnie zaskoczyć rywala swoją taktyką. Najpierw przeciwko Barsie zespoły broniły się całą 11, teraz prócz defensywy próbują z różnym skutkiem grać otwartą piłkę. Tutaj potrzebna jest jakaś nowinka taktyczna, coś co zaskoczy rywali. To oczywiste, że będą nacierać, tylko muszą to robić w inny sposób, bo jeśli znowu wraz z każdą minutą cała drużyna będzie klepać na połowie Milanu, to prędzej czy później Milan wyjdzie z kontrą, a El Shaarawy jest idealny na takie momenty, co pierwszy mecz pokazał.
0
haczyn
najlepszy jest Real, a tam wszyscy wierzymy w wygrana z United :)
0
oby Milan nie postawil autobusu, wtedy bedzie juz po sprawie, 3 taki mecz, kiedy Barca musi gonic wynik u siebie