zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupie jest to co piszesz, ale spoko. Ja jestem tutaj tylko gościem.
0
"Musze pojechac WADZIA na tej ich żałosnej stronie...:)"
Brawo. Pozniej macie pretensje, ze jakies dzieciaki z rm.pl wpadaja i wam stronke zasmiecaja.
0
Lipa.. sezon wchodzi w najlepszą fazę, a na pierwszym planie sprawy nie związane z piłką w ogóle...
0
ja moge na ps3, jak sa jacys chetni
0
Nie znam tej sytuacji ani całej otoczki towarzyszącej działaniami Barcelony. Teraz dopiero zapoznałem się z tematem. Ale i tak jestem ciekaw waszej opinii .Jak wg was to wszystko wygląda?. Kto mówi prawdę, które oskarżenia mają sens?
0
Ciężko się nie zgodzić, wystarczy spojrzeć na tabelę Premier League, 17 kolejek do końca, między 1 a 7 drużyną 10 pkt różnicy. Poza tym my kibice Barcy czy Realu, patrzymy w ten sposób:(nie przegrać, powalczyć o zwycięstwo z Realem/Barcą/Atletico, resztę ligi pokonać). W Anglii np taki Arsenal układa sobie kalendarz (Chelsea, City, United, Liverpool, Spurs) robi to wrażenie
0
wg mnie nie ma na rynku stoperów wartych 35 mln, a na pewno Luiz nie jest tyle wart. W obecnym sezonie wyróżniający się stoper w mojej opinii to Kompany, ale on jest nie do ruszenia.
0
w mojej opinii najwięcej na tym przedłużaniu stracił Ribery, małe różnice procentowe to pokazują, pewnie stracił trochę głosów na rzecz Cristiano, z drugiej strony dzięki tej otoczce, która nam towarzyszyła w ostatnich miesiącach, miałem okazję przyjrzeć się dokładniej grze tego zawodnika i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to nie ten poziom. Już prędzej Ibra, który robi różnicę i wygrywa mecze.
0
utkwiła mi też w pamięci jego brameczka z Juve, wolej pierwsza klasa
0
oby więcej takich wieczorów, wzajemne słowa szacunku, rywalizacja schodzi na bok, fajnie się to czyta
0
lepsze to niż ich kamienne twarze w poprzednich edycjach, zresztą nie są już takimi młodzieniaszkami, fajnie byłoby zobaczyć jeszcze jak wymieniają koszulki po meczu, ale odnoszę wrażenie, że obydwaj nie są jeszcze na to gotowi ;p
0
same mocne argumenty Filip, mam prośbę tylko żebyś odróżniał dzieci, które myślą, że są kibicami od kibiców
0
chłopaki na konferencji pokazali, że długoletnia rywalizacja przede wszystkim nauczyła ich szacunku do siebie, kulturka
0
0
kattebush
ten komentarz skierowany do mnie, czy do kogoś wyżej? bo ja nic o Ronaldo nie pisałem
0
MarioVeB! już wiesz jaki legendarny piłkarz miał ksywkę "KAKA"?
0
jedyne prawdziwa "10" w polskiej piłce, tak się akurat składa, że tak naprawdę poza Panem Kazimierzem nigdy nie mieliśmy obsadzonej tej pozycji, dla mnie to jeden z czynników kryzysu w polskiej piłce, nie mamy rozgrywających
0
MarioVeB!
mi byłoby wstyd za taki komentarz.
0
Thierry Henry, Denis Bergkamp..
0
oczywiście mówię o nim jak kandydacie do zwycięstwa, jego obecność w nominacjach nie podlega wątpliwości
0
znając życie najwięcej o tym i tak będzie u nas i u was na stronkach. Ja osobiście nie uznaję kandydatury Riberego, na przełomie kilkunastu ostatnich lat znalazło by się kilka wspaniałych nazwisk, które nigdy nie miały przyjemności dostać tego wyróżnienia, a piłkarsko przewyższali Francuza.
0
Kaka to był Xavi i Iniesta w jednym. Facet widział wszystko.
0
Co to będzie się działo po tej 19, jak ogłoszą wyniki i dopiero wtedy wszyscy dadzą upust emocjom... niech wygra najlepszy
0
Mimo, że jest trenerem lokalnego rywala i zagorzałym anti, życzę mu samych sukcesów. Drużyna nabrała charakteru, a zawodnicy pewności siebie. Świetną robotę tam robi.
0
jakim cudem Ty masz żonę jak wypisujesz takie głupoty, plastikowi faceci, ładny albo brzydki, co za rozkminy w ogóle...
0
głupszej odpowiedzi nie widziałem.
0
1899BlaugranaAntymadridista
odwracasz kota ogonem sezonowcu, nie jesteś kibicem Barcy tylko napinaczem, który raz na rok trafi z tekstem i zostanie przypropsowany. smutne, że tyle Ci wystarczy i nakręca Cię do dalszego hejtingu. Zresztą spójrz na swoje komentarze. Ludzie tutaj dyskutują co można było zrobić, a co nie, analizują mecz, a ty jakieś idiotyczne docinki wstawiasz.
0
dziwna akcja, że zaraz po meczu swojej drużyny siedzisz na stronce Realu, który gra jutro ;p
0
Co ta choroba potrafi zrobić z człowiekiem, walcz i zdrowiej Tito!
0
Życzę wszystkim tu obecnym Wesołych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.