0

Głupie jest to co piszesz, ale spoko. Ja jestem tutaj tylko gościem.

0

"Musze pojechac WADZIA na tej ich żałosnej stronie...:)"

Brawo. Pozniej macie pretensje, ze jakies dzieciaki z rm.pl wpadaja i wam stronke zasmiecaja.

0

Lipa.. sezon wchodzi w najlepszą fazę, a na pierwszym planie sprawy nie związane z piłką w ogóle...

0

ja moge na ps3, jak sa jacys chetni

0

Nie znam tej sytuacji ani całej otoczki towarzyszącej działaniami Barcelony. Teraz dopiero zapoznałem się z tematem. Ale i tak jestem ciekaw waszej opinii .Jak wg was to wszystko wygląda?. Kto mówi prawdę, które oskarżenia mają sens?

0

Ciężko się nie zgodzić, wystarczy spojrzeć na tabelę Premier League, 17 kolejek do końca, między 1 a 7 drużyną 10 pkt różnicy. Poza tym my kibice Barcy czy Realu, patrzymy w ten sposób:(nie przegrać, powalczyć o zwycięstwo z Realem/Barcą/Atletico, resztę ligi pokonać). W Anglii np taki Arsenal układa sobie kalendarz (Chelsea, City, United, Liverpool, Spurs) robi to wrażenie

0

wg mnie nie ma na rynku stoperów wartych 35 mln, a na pewno Luiz nie jest tyle wart. W obecnym sezonie wyróżniający się stoper w mojej opinii to Kompany, ale on jest nie do ruszenia.

0

w mojej opinii najwięcej na tym przedłużaniu stracił Ribery, małe różnice procentowe to pokazują, pewnie stracił trochę głosów na rzecz Cristiano, z drugiej strony dzięki tej otoczce, która nam towarzyszyła w ostatnich miesiącach, miałem okazję przyjrzeć się dokładniej grze tego zawodnika i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to nie ten poziom. Już prędzej Ibra, który robi różnicę i wygrywa mecze.

0

utkwiła mi też w pamięci jego brameczka z Juve, wolej pierwsza klasa

0

oby więcej takich wieczorów, wzajemne słowa szacunku, rywalizacja schodzi na bok, fajnie się to czyta

0

lepsze to niż ich kamienne twarze w poprzednich edycjach, zresztą nie są już takimi młodzieniaszkami, fajnie byłoby zobaczyć jeszcze jak wymieniają koszulki po meczu, ale odnoszę wrażenie, że obydwaj nie są jeszcze na to gotowi ;p

0

same mocne argumenty Filip, mam prośbę tylko żebyś odróżniał dzieci, które myślą, że są kibicami od kibiców

0

chłopaki na konferencji pokazali, że długoletnia rywalizacja przede wszystkim nauczyła ich szacunku do siebie, kulturka

0

:)

0

kattebush

ten komentarz skierowany do mnie, czy do kogoś wyżej? bo ja nic o Ronaldo nie pisałem

0

MarioVeB! już wiesz jaki legendarny piłkarz miał ksywkę "KAKA"?

0

jedyne prawdziwa "10" w polskiej piłce, tak się akurat składa, że tak naprawdę poza Panem Kazimierzem nigdy nie mieliśmy obsadzonej tej pozycji, dla mnie to jeden z czynników kryzysu w polskiej piłce, nie mamy rozgrywających

0

MarioVeB!

mi byłoby wstyd za taki komentarz.

0

Thierry Henry, Denis Bergkamp..

0

oczywiście mówię o nim jak kandydacie do zwycięstwa, jego obecność w nominacjach nie podlega wątpliwości

0

znając życie najwięcej o tym i tak będzie u nas i u was na stronkach. Ja osobiście nie uznaję kandydatury Riberego, na przełomie kilkunastu ostatnich lat znalazło by się kilka wspaniałych nazwisk, które nigdy nie miały przyjemności dostać tego wyróżnienia, a piłkarsko przewyższali Francuza.

0

Kaka to był Xavi i Iniesta w jednym. Facet widział wszystko.

0

Co to będzie się działo po tej 19, jak ogłoszą wyniki i dopiero wtedy wszyscy dadzą upust emocjom... niech wygra najlepszy

0

Mimo, że jest trenerem lokalnego rywala i zagorzałym anti, życzę mu samych sukcesów. Drużyna nabrała charakteru, a zawodnicy pewności siebie. Świetną robotę tam robi.

0

jakim cudem Ty masz żonę jak wypisujesz takie głupoty, plastikowi faceci, ładny albo brzydki, co za rozkminy w ogóle...

0

głupszej odpowiedzi nie widziałem.

0

1899BlaugranaAntymadridista

odwracasz kota ogonem sezonowcu, nie jesteś kibicem Barcy tylko napinaczem, który raz na rok trafi z tekstem i zostanie przypropsowany. smutne, że tyle Ci wystarczy i nakręca Cię do dalszego hejtingu. Zresztą spójrz na swoje komentarze. Ludzie tutaj dyskutują co można było zrobić, a co nie, analizują mecz, a ty jakieś idiotyczne docinki wstawiasz.

0

dziwna akcja, że zaraz po meczu swojej drużyny siedzisz na stronce Realu, który gra jutro ;p

0

Co ta choroba potrafi zrobić z człowiekiem, walcz i zdrowiej Tito!

0

Życzę wszystkim tu obecnym Wesołych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?