0

Moim zdaniem ponownie to zaszkodzi zarówno Blaugranie jak i Realowi, zespoły obecnie są nieregularne, klasyki to zawsze mega wysiłek, znowu wszystko odbywa się kluczowej fazie sezonu, a zespoły walczą na 3 frontach

0

dokładnie, jest wielu dobrych trenerów, ale jakby dłużej się zastanowić, kto z nich jest wolny, albo zdolny do porzucenia obecnego klubu na rzecz innego, to już jest problem. Moi kandydaci, to wirtuoz z Old Trafford David Moyes, albo człowiek przygoda czyli Villas Boas.

0

jjaaaa i to pod pole karne praktyczne, ładnie ładnie

0

uważam, że zarówno Real jak i Barca są niżej poziom od Bayernu, i nie mówię tu o aspekcie piłkarskim, tylko pod względem regularności, Bayernowi jeszcze nie zdarzyła się poważna "wpadka"poza porażką bodajże z Salzburgiem w sparingu(I moim zdaniem nie ma co liczyć na głęboki kryzys bawarczyków, bo rotacja jest tak duża, że prawie każdy tam jest w formie) a dwa czołowe kluby Hiszpanii przeżywały już gorsze chwile w tym sezonie, ja z hip hip hura bym się wstrzymał do czerwca

0

ludzie o co wy się spinacie, o okładkę gazety?

0

wierzyć to jedno, Barca ma zniżkę, ale przynajmniej gra w piłkę, a te nieroby śmierdzące powinny z własnej kieszeni płacić za przychodzenie na narodowy

0

Nie mogę czytać tych komentarzy, zarówno Ronaldo jak i Messi są już legendami piłki. I nie ma co porównywać. Kiedyś futbol był bardziej finezyjny i grała wtedy inna generacja, moim zdaniem galaktyczny Real nie dał by rady obecnej drużynie, bo piłka się już tak zmieniła, poszła w fizyczną stronę. Straszny nietakt? On już w samej Portugalii jest stawiany wyżej od Eusebio, a to przecież jeden z największych.

0

pokaż mi chociaż jeden artykuł nie będący autorstwa Sportu czy Mundo, który opisywał motywy tamtego (owszem dziwnego) zachowania ukierunkowane pieniędzmi

0

Niemczuchy będą groźne, Bayern Pepa teraz podobnie jak Barca, w dużym stopniu stanowi również szkielet reprezentacji i na pewno to się odbije na grze zespołu

0

jako kibic Realu nie dopuszczam takiej możliwości i nie uwierzę dopóki nie zobaczę, może zmieni zdanie.. liga i Barca to już nie to samo bez Puyola :(

0

ale przecież ceremonia na Camp Nou dopiero o 21

0

nie było nic, co? :D

0

dostałbyś korami po kolanie śpiewałbyś w innym tonie

0

Ronaldo nie zrywa więzadeł. A ten cham Juanfram co mecz go ostro kosi i nigdy nie wyleciał.

0

no tak... wszyscy chcą być tacy jak Barca i koniecznie muszą chcieć tych samych piłkarzy

0

Informacje o talencie tego chłopaka pojawiały się już prawie 2 lata temu, więc nie wiem dlaczego jesteś zdziwiony, że nie tylko Barca się nim interesuje.

0

i co z tego, X osób dziennie tu i tam pisze podobne komentarze do Twoich czy do tamtych, nie jest to od wczoraj. Tam zaśmiecają stronę głupimy porównaniami, a tutaj ty zaśmiecasz swoimi żalami, warto? Poza tym Real grał wczoraj, więc u niektórych jeszcze "emocje" nie opadły.

0

jeszcze 4 karne i wyrównaja

0

O której gra Arsenal?

0

Karlie_ no i masz :D

0

Może wejdzie Bendtner i odwróci losy spotkania..

0

dobrze, że pospałem dziś i żadnego kuponu nie zdążyłem puścić bo miałem zamiar stawiać Arsenal

0

świetne widowisko, Coutinho wychodzi wszytko w tym meczu. Szkoda, że ten strzał Suareza nie wpadł, już byśmy mieli pierwszą nominację do bramki roku 2014

0

Uważam, że w przypadku Barcy zakup wyłącznie ter Stegena to za mało. Pamiętajmy, że chłopak będzie tak naprawdę robił przeskok o kilka poziomów. Wcześniej tylko Liga i krajowy puchar, teraz pewnie wraz z transferem coraz częstsze powołania na kadrę, europejskie puchary itd. Nie dość, że intensywność meczy się zwiększy, także ich ranga. Może wejdzie z marszu do 1 jedenastki, a może bd miał cięższe początki jak De Gea po przeprowadzce z Atletico do ManU. Na miejscu zarządu ubezpieczyłbym się w jakieś znane na rynku, doświadczone nazwisko, które z miejsca mogłoby wejść między słupki i stworzyć rywalizację Albo po prostu zostaje Pinto, przyznam szczerze, że niewiele oglądałem meczów Barcy z nim, więc ciężko mi się wypowiedzieć, czy to jest wystarczający poziom.

0

Pelle oczywiście chillijczyk, ale widać hiszpańską myśl ;p

0

Pellegrini to świetny fachowiec, kolejna "hiszpańska" jednostka zawitała do Anglii i kolejna drużyna na tym korzysta.

0

Dokładnie, gość kupuje rzeczy ktore nfz powinien zapewniac

0

Wg mnie nie ma sensu obrazania Owsiaka. Informacje jakie posiadamy pochodza z mediow, ktorych wiarygodnosc czasem ciezko zweryfikowac, poza tym jak to w Polsce najwieksi szczekacze zazwyczaj nic nie robia. Wiec zamiast krytykowac kogos za cos, sami cos zrobcie. Co to za wysilek raz na rok kilka złotówek poswiecic...

0

gratka dla kibica, ale pewnie też troche kosztuje

0

tylko 3 kibicow barca miala przed 2013?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?