0

Niestety tak jest kolego, na potwierdzenie tego zaraz zostaniemy zminusowani, przy dobrych wiatrach jeszcze skomentowani, a to wszystko mnie utwierdzi w tym przekonaniu.

0

Carvajal powinien wylecieć, ale nie kompromituj się ze zdobytą prawidłowo bramką. Muniz Fernandez może by ją uznał, ale gola nie było.

0

uuu ból dupy wyczuwam. Macie 6 pkt przewagi, a ciągle się na nas oglądacie. Jaki to ma sens?

0

wy jesteście poważni? gdzie ja tutaj napisałem na temat pomyłek sędziowskich? Abstrahując od meczu, gram już trochę w piłkę co przekłada się również umiejętność określenia jakie zagranie to faul, a jakie nim nie jest. Nie wchodzę już tutaj w polemikę na temat tych sytuacji, po prostu czytając tutaj komentarze niektórych i ich kosmiczne analizy kapcie mi spadają. Po prostu śmieszne teorie, niektórzy tu wymyślają

0

aj Don Corleone jak zwykle trafny śmieszny i sensowny komentarz, ty to jesteś chyba te pseudo 30 lat kibicowania odbija ci się czkawką :)

0

Od kupowania kolego, nie od wygrywania. Na szczęście akcje największej szychy w tym oszukanym biznesie wyraźnie spadły i tym razem piłkę zgarnie głodny sukcesów udziałowiec z blizną na twarzy :)

0

Powiem wam tak, praktycznie co klasyk cierpimy (albo wy kibice Barcy, albo my Realu) z powodu pomyłek sędziowskich, po przeczytaniu tutejszych komentarzy dochodzę do wniosku, że chłopaki najwyższy czas odstawić klawiaturę, ustawić status "afk" i wziąć się za sędziowanie. Przy dostępności oraz jakości pracy jaką możecie w tym kraju zdobyć, mając taką wiedzę na temat piłki nożnej, a idąc głębiej na temat sędziowania wróżę wam naprawdę kolorowe lata.

0

Na Ronaldo karny był oczywisty. Jakie udawanie? Mascherano był wyraźnie spóźniony, nie pierwszy raz zresztą. Podobnie Ronaldo go zgubił w 2012 w meczu ligowym na CN. Obejrzyjcie sobie tamtą sytuację, identycznie zawalił krycie, tyle że tutaj ratował się faulem. Na Cescu też karny w mojej opinii. Zagrania Messiego nie widziałem, ale takie za takie faule karze się zawodnika żółtą kartką. Ramos czerwień, co do tego nie mam wątpliwości.

0

czy to nie na tej stronie pisano, że wygrywa najlepszy piłkarz w sezonie, a nie najbardziej utytułowany? więc co mają tytuły do tego. Ribery jest w tym samym miejscu co Sneijder w 2010. Holender miał jeszcze wicemistrzostwo świata. No to jak?

0

Mi się wydaje, że on po prostu wybitnie sobie z nim nie radzi, podobnie jak Ramos z Messim. Tak samo jak Pique mówi, że zna Ronaldo, to działa też w drugą stronę. A cwaniactwo boiskowe to bardzo, bardzo ważna cecha.

0

bo inaczej nie umiecie?

0

Po PSG trochę więcej się po nich spodziewałem, co prawda to dopiero początki tamtejszego projektu, jednakże Lyon utracił swój blask, Marsylia też nie gra tego co chociażby za kadencji Deschampsa, paryżanie sportowo i finansowo są poza zasięgiem reszty, a w lidze prowadzą ledwie 4 pkt. Ibra jest tam fundamentem, dwumecz z Valencią to pokazał, dużo od niego zależy. No i przede wszystkim to zespół indywidualności nie drużyna. Barca ich przejdzie

0

gbarca

dokładnie, tylko z Realem

0

jak dla mnie średnie losowanie, skoro wiadomo że z czwórki Bayern, Juve, Malaga, Dortmund, dwie odpadną

0

co wy się na szpaka napinacie? Chłopak gubi się czasem, ale nie wyobrażam sobie transmisji bez niego, zwłaszcza jak reprezentacja gra

0

Shadow_Man

wątpię, ale to tylko moje zdanie. Wg mnie Bayern kompletnie zlekceważył rywala, stracił kontrolę nad meczem i został za to ukarany.

0

Zastanawiam się jaki kontrakt ma Robben, bo to jest chyba powód dla jakiego go trzymają w tym Bayernie. Już po gwizdku dostał reprymendę od kolegów za swoje zachowanie.

0

Ta edycja Ligi Mistrzów jest najlepsza od lat moim zdaniem, ponieważ nie ma wyraźnego faworyta. Każdy czołowy zespół już poniósł jeśli nie sensacyjną to niespodziewaną porażkę. Szkoda Arsenalu, bo Bayernowi za brak zaangażowania przy takiej kadrze i formie, należy się nauczka.

0

będzie gorąco

0

cieszy występ Fabiańskiego, szkoda tylko, że kadrze mamy wachlarz możliwości jedynie z bramkarzami

0

Piłkarze Bayernu muszą mieć stalowe nerwy grając z Robbenem.

0

Niby Bayern więcej gra piłką i więcej oddał strzałów, ale jestem pod wrażeniem gry Arsenalu, od kilku lat co sezon tracą kluczowych piłkarzy, którzy robili im grę: Henry, Fabregas, Nasri, Song, Van Persie a i tak potrafią dzielnie walczyć. Ciężko będzie o 0-3, chociaż pokazali, że Bawarczykom można strzelić bramkę i dalej starać się grać piłką. Pojedynek trenerski, Bayern dostał zimny prysznic i pewnie wyjdzie zmobilizowany, a Wenger musi wykazać się geniuszem.

0

i znowu "Nawet Ewa Farna tam przesiaduje" To fajnie, ale teraz jakaś bardziej krągła się zrobiła i mniej mi się podoba. Co do meczu. Dawno Fabiańskiego nie oglądałem, ciekawe jak u niego z formą. Arsenal nieźle wszedł w mecz, mają potencjał żeby powalczyć, ale ciężko będzie 3 bramy strzelić Bayernowi u siebie. Go Go Kanonierzy

0

fetta

coś w tym jest co mówisz, w piłce nożnej w porównaniu z innymi sportami pieniadze są niesamowite, niby wraz z jedzeniem apetyt rośnie, ale właśnie ile można, również jestem zdania, że takie pieniądze można porozdawać w kierunku rozwoju futbolu, chociażby tam. Zamiast zrobić sobie mocną ligę, zainwestować w szkolenie młodych, przecież wszędzie znajdą się jacyś zdolni, to oni zabawę pieniędzmi

0

włoski hymn, to rutyna? czy może jakiś znak?

0

dlaczego barcabarcabaaarca nie ma jeszcze bana? od miesiąca włazi i tylko spamuje tymi nastolatkami

0

Viva il Papa, ciekawy moment

0

whatis

hehe dokładnie, pamiętne 4 tys wpisów, wyrzucanie Vilanovy, wysyłanie Xaviego na emeryturę i podważanie osoby Roury. ale pewnie znowu zaraz się przyczepią, ale najważniejsze, żę pamięć mam dobrą i wiem co tutaj czytałem czasie niepowodzeń

0

N20

Masz rację, napisałem tutaj bo jestem obsrany, że Real zaraz przegra z Barcą. Ja też już wiem, że znowu ją wygracie. Masz rację, rozgryzłeś mnie.

0

endriuuu2

przeczytaj sobie komentarz użytownika denying. Na głupią argumentację odpowiadam w głupi sposób. Ja nawet nie zamierzam porowynac zadnych druzym, odpowiadam jemu, nawet zaznaczylem, ze odpowiedz jest skierowana do niego, a wy to bierzecie do siebie, czytaj ze zrozumieniem, bo ja pisze posty w ten sposob, zeby pozniej sie z nich wybronic, a jak narazie jedyna osoba, ktora sie czepia jestes ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?