zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GenerałXavi
Jak Milan wam wciśnie bramkę na CN, to przestaniesz wierzyć.
0
obrona stała i patrzyła
0
N20
żeby być najlepszym trzeba mieć charakter, on ma charakter, ale nie zwycięzcy, tylko podkurwiacza. Mógłbyś mówić o nim jako najlepszym prawym jakby umiejętnościami zjadał rywali i miał głowę Puyola, blizej Lahmowi do takiego tytulu niz jemu.
Madrze powiedzial, wymowki sa dla przegranych, tyle ze on lubi sobie pogadac, a zawsze mozna to interpretowac jako wymowke.
0
swoją drogą pytam się dlaczego Mourinho jest oskarżany o całą nagonkę, przecież to prasa drąży temat, Mourinho w ogóle się nie udziela w tej sprawie, a jest najbardziej gnojony. Trudno mi uwierzyć, że Marca czy As, które nie znoszą Mourinho w jakiś sposób by mu pomagały, przecież to zwykły dziennikarski bełkot, to samo tyczy się zawodników, jak Suarez nazywał czarnuchem Evre, nikt nie oskarżal o to trenera Liverpoolu, to samo. ps wyprzedzę niektórych i zaznaczam nikogo tutaj nie bronię, jestem ciekaw czy te wasze wnioski na temat Mou są układane na podstawie domysłów z przeszłości czy faktów, a zwłaszcza dowodów, które możecie mi przedstawić.
0
dla rozluźnienia proponuję wam obejrzeć skróty z meczu Newcastle - Chelsea, co to sie działo w tym meczu!! Benitez to chyba specjalnie ich tak przygotowuje, żeby przegrywali ...
0
natal11
do czarnych nic nie mam, to twoj wniosek, nie wiadomo skad wziety. jesli masz problem zglos to do amnesty international
0
banujcie sobie, akurat to mi zwisa, w moim przypadku swiat nie konczy sie na internecie, pzdr
0
chłopaki przecież Barca dba o wychowanków! dlaczego ta dyskusja?
0
0
moim zdaniem Bale bardziej by pasował do Barcy i piłkarsko też przewyższa Neymara, przynajmniej na obecną chwile
0
New_man kolejny młody gniewny hah..
0
juliancarax
" Póki ta menda będzie trenerem zero szacunku" Komu miałoby zależeć na Twoim szacunku? A kim Ty jesteś?
0
juliancarax
Pellegrini wyleciałby prędzej czy później, nie miał autorytetu na taki klub jak Real. Tak jak tutaj szatnia rzekomo wykłóca się z Mourinho (nikt nie wie jak jest naprawdę), to Pellegrini zostałby wręcz zjedzony. Mourinho niedość, że za zwolnienie zabrałby całkiem pokaźne pieniążki, to przez te 3 lata wystarczająco umocnił swoją pozycję, żeby tak łatwo z niej nie spaść (kłótnie z Valdano, z Zizou rzekomo itd itp) Pellegrini skończyłby jak Luxemburgo czy Juande jako pomyłka, tzn tak naprawdę tak skończył, a szkoda bo tutaj się zgodzę, że Real za jego kadencji grał ciekawą piłkę.
0
ElRaul" I oto apelował bym do wszystkich. Nie o wyzywanie redaktorów portali, którzy tłumaczą tylko zagraniczne newsy, ale o umiejętność rozróżnienia plotki od potwierdzonej informacji i wzajemnego szacunku.
Serdecznie pozdrawiam :)" Świetnie powiedziane, gość robi dla nas artykuły i my mu za to jesteśmy wdzięczni, jak komuś nie pasuje, jest wiele innych fanklubów.
0
dobrze, że wystąpiła taka sytuacja, teraz wiadomo, że po jednej i po drugiej stronie są zarówno mądrzy jak i mniej mądrzy
0
chrisek
more more and more, bardziej obnazaj swoja inteligencje, pisze te glupoty, zeby wlasnie pozniej czytac takie szmieszne komentarze jak Twoj
salvation18
wiem, na tej stronce jest duzo ludzi do zdrowej polemiki, po prostu wylew prawd i teorii na temat powstania wszystkiego, ktory ma tutaj czy na stronce realu po kazdym GD nie pozwala mi przejsc obok tego obojetnie
0
luzak564
masz w profilu rocznik 95 i napisane kibicuje barcelonie od zawsze, mam rozumiec od 2005?
0
Jestem pod wrażeniem jak Pique zagrał, najwięcej spokoju w szykach obronnych Barcy.
0
tak tak jestem mega zakompleksiony, co nie zmienia faktu ze Messi to fraka
0
hahaha niesamowity artykuł, to Barca gra na Santiago Bernabeu, za 50 lat beda na pewno mowic o tym 4:1 w dwumeczach, ale co tam na Camp Nou w meczu o mistrza dostaliscie przed wlasnymi kibicami i to sie liczy
0
nurson, strzepac to Ty sobie mozesz, jak ci lvl w Tibii skoczy, ja mam co najwyzej satysfakcje i jednoczesnie polewke, w dupie mam to czy to prawda czy nie, wreszcie 13 apostoł został zaatakowany, jak gnoja real w mediach to wy oczywiscie przyznajecie, bo wiecie wszystko, my w tym wypadku tez wiemy wszystko :)
Slovan, pewnie z niego taki facet, maz stanu, twardziel. Moim ktos, kto chodzi i prowokuje zaslaniajac buzie nie ma jaj podejsc ze spruta i i wyjasnic sprawe. Messi co najwyzej mogl siedziec niczym pies z podkulonym ogonem pod autem Arbeloi aby mu drzwi otworzyc
0
Endriuuu2
mnie wkurza to, ze nia pamietam czy przed meczem czy w jego trakcie padlo zdanie o symulce Busquetsa, powiedziano ze zmadrzal, podczas dwumeczu z interem to byl jeszcze młokos, teraz jest dojrzalszy i co? ała ała ała
0
http://www7.pic-upload.de/30.01.13/8diuqa3w5ts.gif
0
Dani Alves, największe niewiniątko się odezwało
0
0
0
Rafał20
nic dodać, nic ująć
0
destro zgadzam się Puyol pokazał tutaj dojrzałość, to wyglądało jakby Pique chciał iść się poskarżyć, a Puyol wziął to od niego:"daj to i graj!", swoją drogą pytanie trochę poza tematem, znacie jakąś stronkę bądź może tutaj prowadzicie dział gdzie można poczytać analizę meczu(chodzi mi o statystyki posiadania piłki, celnych strzałów, niecelnych, spalonych, skuteczność podań itp itd, z góry dzięki )
0
ludzie i radziłbym się wstrzymać z komentarzami na temat kultury Bernabeu, rzucania przedmiotów, bo jak historia pokazuje, to u was częściej na boisku robi się wysypisko śmieci
0
To teraz zweryfikujmy czy były to okrzyki rasistowskie czy złośliwe okrzyki skierowane do niego za jego postawę na boisku. Owszem rasizm trzeba tępić, ale bądźmy szczerzy Alves wczoraj tak niemiłosiernie cwaniaczył, że wcale by mnie nie zdziwiło, że został zwyzywany za swoje zachowanie.