0

Maciek Barca10

co z tego jak i tak przegraliście?

0

Mourinho to geniusz, wygrał wszystkie możliwe trofea w 4 różnych ligach.

0

0

Co autor ma na myśli mówiąc, że w drugiej połowie gra się wyrównała. Trochę obiektywizmu. Zacznijmy od tego jedyną metodą Barcy na stworzenie zagrożenia(pomijając sytuację Messiego w koncówce) było długie podanie. Druga sprawa. Barca od 60 minuty może trochę powiększyła posiadanie piłki, ale powiedzcie ile tak naprawdę oni grali pod polem karnym Realu a ile w okolicy linii połowy boiska. Wczoraj im Barca bardziej kombinowała, tym gorzej wychodziła na tym. Pamiętam sytuację kiedy wymienili przynajmniej kilkanaście podań (wszystko w okolicy środka boiska) i dziecinnie łatwo to wszystko rozczytał Khedira, który swoją drogą występ może na plus zaliczyć na pewno. Kolejna rzecz, że nawet w drugiej połowie Real miał sytuacje, żeby wygrać. Prawda jest taka, że sam Higuain mógł wam wcisnąć 5 bramek, plus jeszcze okazje innych zawodników(jak real miał w tym meczu okazję, to były to praktycznie same 100%). W tym meczu Barca zasłużyła na pogrom. I myślę, że to wszystko nie wina Vilanovy, nawet Guardiola by tego meczu nie wygrał. Spójrzcie jak piłkarze Realu, którzy nieistnieli w pierwszym meczu, co dzisiaj robili. Ozil w pierwszym meczu biegał jak zmelanżowany, wczoraj rozegrał dobre zawody i biegał już normalnie. Plus powrót Pepe. Mamy dwójkę najlepszych stoperów na tej planecie.

0

KalibobFCB

po głupoty piszesz, teraz gadasz że mniej ważny, gdybyście wygrali go w takich okolicznościach jak dziś skakałbyś po pokoju, a że przegraliście to hejtujesz, jakby to był mecz o pietruszkę. El Clasico to El Clasico

0

"Albo grają antyfutbol, albo jesteśmy nierozgrzani. Ale normalnie to lepsi jesteśmy i nie szukam wymówek." tak go można niestety rozumieć. Xavi wielki piłkarz, jako człowiek kompletne zero

0

pomi11

robię to robiliście wy w sobotę na naszej stronie, i mam szczerze mówiąc w******* w resztę, mam powody do radości to się cieszę, a uszczypliwości też trochę może być, czy to głupie czy nie, nie zamierzam się niczym przejmować

0

FCB.4EVER

Jeśli tak rzeczywiście powiedział, to tracę do niego resztki szacunku. Znowu Real nie grał w piłkę??

0

minusujcie minusujcie, nawet zbanujcie jak trzeba, będę płakał najwyżej po zakończeniu sezonu, teraz mam powody do radości, tak jak kibice na Bernabeu krzyczeli "España", Superpuchar Hiszpani w rękach prawdziwego hiszpańskiego klubu oraz mistrza Hiszpanii

0

śmierdzi od was frustracją na kilometr

0

niewiele*

0

Jak tam ilu piłkarzy po dzisiejszym meczu sprzedaliście? Smutno się czyta, jak niektórzy z was tak ciepło wypowiadali się niedawno o Vilanovie, a dzisiaj cisną po nim, to samo ataki na Valdesa. O co wy go obwiniacie? W przekroju dwumeczu Real był lepszy, był ciśnięty w pierwszym meczu, ale dzisiaj dał jedynie pokaz nieskuteczności, a wy zostaliście stłamszeni i te wasze klepanie, klepanie w środku pola i jeszcze raz klepanie i zamiast iść klepaniem do przodu jak to Barca najlepiej potrafi dzisiaj długie piły, jedynie tworzyły zagrożenie pod bramką Realu. Szkoda, tego gola Messiego(gol mimo wszystko kozak) bo mogliśmy dzisiaj wam wybić z tej głowy special five. Przegraliście w środku pola, przegraliście mecz. Niby tak nie wiele, a ile radości daje.

0

alexis to ma problemy z równowagą jakieś?

0

kogo to obchodzi

0

hahahahaha co wy wypisujecie, mecz wygrany, a valdes skonczyl na szubienicy powieszony przez kibicow wlasnego klubu, czysta hipokryzja z waszej strony, klient chyba rozpoczyna u was jako pierwszy bramkarz ósmy sezon, a wy po takim czasie marudzicie, że nie macie klasowego bramkarza

0

któs niedawno tutaj wypalił, że Valdes gra jako ostatni obrońca i ze swoją grą nogami, techniką i kontrolą piłki spokojnie mógłby biegać u nas w ekstraklasie, a ja teraz mam chwile przyjemnosci, bo bardziej durnego mitu nie slyszalem ostatnio i cieszy mnie sposob w jaki zostal obalony

0

victor, ostatni mecz, kiedy barca sie bronila/ nie wychodzila z pola karnego/ obrona czestochowy na wlasnej polowie/ duzo groznych sytuacji?

Prawda jest taka, że nasz Jurek Dudek bardziej się od niego wykazał, nie ujmując nic Jurkowi, że podaję go jako przykład, bo dla mnie to absolutna czołówka była, a mówimy chyba o czołówce piłkarskiej, czy nie?

0

dobra co sie tym filmikiem reventon podniecasz, Valdes wczoraj pokazal dlaczego nigdy numerem 1 w kadrze nie bedzie, on tak naprawde nigdy nie mial meczu kiedy musial sie wykazac, barca dominuje w meczach posiada pilke, on nie ma duzo do roboty, co z tego ze bronisz jeden niesamowity strzal, obron 10 lzejszych, ale 10 pod rzad

0

ale musieli się w szatni z niego basować

0

a musi być cel jakiś? ludzka uprzejmość to rzecz naturalna

0

Dla mnie poszedł za pieniędzmi. Racja, Arsenal raczej znowu nic nie ugra, a poza Realem i Barcą właśnie w Manchestery czy Chelsea dają szansę na trofea, no i może jeszcze Bayern. Ale mógł też przez chwilę spojrzeć na tę sytuację oczami tych którzy go wychowali. Najważniejsze jest dobro osobiste i jeśli tam chciał iść to nie ma co mieć do niego pretensji, ale np. mój dobry koleżka jest kibicem kanonierów i bardzo wielkim szacunkiem dażył RVP, wręcz największym. Dla niego on się zwyczajnie sprzedał, mógł jedynie gorszą rzecz zrobić idąc do Tottenhamu, w sumie rozumiem frustrację kibiców, kolejne okno i kolejny kapitan zespołu ich opuscił

0

swoją drogą co sądzicie o tym transferze RVP do Diabłów?

0

100% Antimadridista

a Ty co, obrońca praw człowieka? Kibice Realu raczej nie trawią Alvesa z powodów jego wypowiedzi i zachowania w ostatnim GD, tak jak wy macie prawo nie lubić piłkarzy Realu za ich wybryki. Ja osobiście nie znoszę gościa jako człowieka, bo piłkarsko go bardzo wysoko cenie. Co do linku i strony, i kto na kogo jedzie, to prawdziwie powody do wyzywania i żalenia się mają kibice Arsenalu

0

właśnie chłopcy, a ten dzieciak nie wie tego, on w każdym komentarzu podkreśla nienawiść, a nawet o Blaugranie w żadnym poście nie wspomniał, hejter

0

100%Antimadridista

poza tym szmatą możesz sam wiesz kogo, jeśli Cię słowa szacunek nie nauczyła

0

dorek15

To samo powiedz kibicom-napinaczom Barcelony na stronce Realu. Sprawa wygląda tak, że to działa w dwie strony, a idąc Twoim tokiem rozumowania domyślam się, że nie jesteś do końca tego świadomy. Każdy się wyszczeka i zamilknie.

100%Antimadridista

za to was cały świat kocha :*:*!!

0

florek81

trochę fasonu napinaczu...

0

nie różni*

0

Barca, nie równi się niczym od Realu, są normalni piłkarze, a są chamy i cwaniaki, Alves do takich należy

0

pawson

tak, znalazl sie miedzy innymi przez Cecha Chelsea wyrzucila was z LM, gdyby nie ta wpadka na Euro, mysle, ze Petr spokojnie bylby wyzej. Swietny sezon tego bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?