0

lipa ostra, że tak gościa potraktowali. Jakby nie patrzeć, rozegrali z nim historyczny sezon, na początku obecnych rozgrywek też grali spoko piłkę, teraz 2-3 mecze niepowodzeń i nara. Z takim nastawieniem Chelsea kolejne kilkanaście lat będzie czekać na ligę mistzów

0

MR10

jaj to ty nie masz pipeczko

0

zwycięstwo w takich warunkach smakuje jeszcze lepiej, możecie minusować , robić co chcecie, tylko mam nadzieję, że nie będą robiły to osoby kibicujące Blaugranie, które po golu dla Levante przeciążyły serwer na stronce Realu, pzdr

0

jaki fuks, dlaczego? Real zasługuje na wygraną. A Levante czym? Tym, że Juanlu czy Martins nie potrafi strzelić setki?

0

fajnie, że większość z was wspiera Cristiano, jako kibicowi Realu miło mi się to czyta. Co do meczu, to zwierzę z Levante powinno wylecieć z boiska (słowa zwierzę używam świadomie, ponieważ kolejny raz widzę piłkarzy Levante przenoszących agresję z trybun na boisko. Ale może taką już mają naturę. Mam nadzieję, że po tym meczu będą się również śmieli z Hiszpanów, tak jak z nas po akcji z narodowym bo ten mecz i wystawianie piłkarzy na takie ryzyko to kpina.

0

poza tematem pytaniem, orientuje się ktoś gdzie necie będzie można obejrzeć walkę Wach-Kliczko? z góry dzięki za odpowiedź

0

jest to żałosne, że więcej niż o meczu, gada się pierdoły. dlatego mam nadzieje, ze złotą piłkę dostanie casillas badz ewentualnie iniesta, to wtedy ta konwersacja wyladuje w koszu, tam gdzie byc powinna od wczorajszego popoludnia kiedy sie rozpoczela

0

juliancarax

masz pretensje, że strzela gole z karnych, to co ma pudłować? jest faul, jest karny, nie zawsze faul jest na nim, on podchodzi i wykonuje, tak jak miliony innych piłkarzy na świecie, a wy się uczepiliscie jednego wyłącznie, lampard o prawie 10 lat ładuje kilka/kilkanaście bramek z karnych w sezonie, ale wam to nie przeszkadza, bo to nie cristiano i nie real madryt..

0

nie piszcie ze Valdes teraz popelnia bledy, bo w tym sezonie puscil tyle bram, ile puszczal przez caly sezon w najlepszym okresie, po prostu teraz niektory druzyny nauczyly sie grac jakiejs tam taktyki na gre z Barca, ktora gwarantuje im przynajmniej sprawianie problemow, inne weszly na podobny poziom jak Real. Ciezko mi rozkmnici, bo nie ogladam meczow barcy z reguly, ale bramkarsko na pewno jest wiele opcji lepszych od valdesa, ale orientuje sie, ze u was musi grac dobrze rowniez nogami, a tej kateogorii ciezko juz znalezc kogos kto by sie wyroznial, neuer zdaje sie byc najbardziej kompletnym bramkarzem obecnie na swiecie, ale ostatnie mecze pokazuje, ze i on babole puszcza

0

Ischabol
Mi wystarczy to co oglądam na boisku do wyrobienia własnej, w miarę obiektywnej opinii, poza tym w żadnym poście dzisiaj nawet nie wspomniałem o złotej piłce i tym, że Cristiano na nią zasługuje, a że po bramce Ronaldo poszła tutaj fala wyzwisk, a ze faul nie byl na nim, a on tylko zrobil to co mial zrobic, to chcialem poznac tego powod, Taka jest moja prawda. A TWOJA jest taka, ze po moim pytaniu o te wyzwiska, ty mi odpisałeś -8. jeśli to dla Ciebie logiczne, koniec tematu, dalej żyj w tym przekonaniu, pozdro ziomek

0

gdybys mial chociaz troche oleju w glowie to bys rozkminil jakas bardziej sensowna wypowiedz, bo twoj post wrecz utwierdzil mnie w przekonaniu, ze jestes gimnazjalista

0

nie wylewam żali gimnazjalisto, próbuje po prostu zrozumieć, czemu kibice barcy nazywają ronaldo p***** dlatego, że strzelil gola w meczu real-celta vigo? potrafisz mi to wytlumaczyc?

0

po co tak hejtujecie, w jaki sposób ten gol dotyka wasz klub? wolelibyście, żeby sobie nogi połamał? swoją drogą czy u was karnych nie bije jeden piłkarz? Co on miał zrobić, przestrzelić, żebyście wy mieli radość?

0

cokolwiek ta dziewczyna pisze, facet powinien trzymać fason, więc dżentelmenom z gadką w******** z tej strony po koleżeńsku doradzam milczenie bądź inny dobór słów, chodzi po prostu o kulture, jak ktoś jej nie umie zachować, to nie ma co na siłę wchodzić na jego poziom.

0

super, dwie nastolatki się kłócą i cała społeczność zaczyna się udzielać, tak ciężko jest przejść obok tego obojętnie?

0

Faneq

zeby tobie nogi polamali pajacu za glupote

0

śmiejecie się, że był za słaby, że wyleciał.. chociaż każdy człowiek który chociaż w małym stopniu ma pojęcie o piłce, wie że klient jest ścisłą czołówką na swojej pozycji i nie był za słaby :) poza tym oddaliście eto'o i jeszcze dopłaciliście :) słaby to jest wasz zarząd

0

Ibra nie ma żadnego żalu, ma za to charakter, a to cechuje najlepszych

0

blaugrana158

mega zabawny komentarz, sposob w dochodzisz do wnioskow jest niesamowity jakie 5-3? w akcji pedro wszystko bylo dobre poza wykonczeniem... poza tym kazda druzyna strzelila dwie bramki, byly upadki w jedenastce, kazda miala slupek/poprzeczke, wiec skoncz małolat

0

Katalończyk 99

spokojnie dziecko

0

D1OS

uczyc sie pokory chlopie? czy w jakis wyrazny sposob Cristiano swoja wypowiedzia obrazil rywala? Fajnie, ze Messi tak mowi, biorac pod uwage to jak napiete byly stosunki miedzy klubami (bo ostatnio moim zdaniem, jest duzo fajniej i duzo spokojniej na boisku) Poza tym mysle, ze zarowno on jak Real maja szacunek do rywala, pamietaj jaki klub zakladal koszulke z nazwiskiem Villi czy Abidala kiedy dotykala ich tragedia..

0

kartur5

po co bierzesz pod uwagę gole Ronaldo zanim przyszedł do Realu? W United był typowym skrzydłowym strzelał mniej, ale dużo asystował, miał zawsze kilkanaście asyst przynajmniej na koniec sezonu, nie miał takiej swobody w ofensywie jak teraz ma. Poza tym nie pisz z taką pewnością, że Messi sobie ostro by podreperował statystyki gdyby poszedł do Anglii, bo w to że by tam sobie poradził nie wątpię, ale bądźmy szczerzy. W Premier League nitk by ani jednemu ani drugiemu nie pozwolił na takie ładowanie bramek. Wydaje mi się, że Henry strzelając 40 bramek już dokonał czegoś nieprawdopodobnego jak na tamte warunki (było to chyba w tym sezonie kiedy ostatniego do dzisiaj majstra zdobyli)

0

Criss18Barca

Po długim namyśle mogę się z Tobą zgodzić, chociaż zaznaczę że Howard potrafi babola odwalić, jak każdy, ale uważam, że Artur przewyższa grą na przedpolu wielu bramkarzy, potrafi świetnie skracać kąt, robić presję na napastniku, kiedyś wręcz był dla mnie najlepszy na świecie (teraz w tej kategorii uważam Neuera za specjalistę). Co do kadry to fakt, że Artur z opaską naprawdę fajna sprawa.

0

Criss18Barca

southampton ma pecha w tym sezonie, obejrzalem ich dwa mecze w tym sezonie i grali naprawde dobrze z kontry, ale jednak wszystkie mecze przegrali. Z jednej strony Artutr moglby byc tam pierwszym bramkarzem, ale święci będą walczyc o utrzymanie, a ten everton rozpalal nadzieje, w koncu to czolowka PL. Ja caly czas cenie sobie bardzo Artura i uwazam, ze to jest czolowy polski bramkarz

0

Gratuluję wam osoby Alfonso Godalla. Ciężko mi uwierzyć, że to dorosły człowiek..

0

O jakim szczęściu gadacie? Real zasłużenie wygrał, piękny mecz, u City należy docenić pracę Harta i geniusz Toure. HM!

0

leomesssi16

I co z tego, ze tak mowi. Do kiedy bedzie mial szanse, na jej zdobycie to moze tak mowic. Akurat jego zdanie jest blizsze prawdy niz twoje. Hejter pierdolony

0

wy wszedzie widzicie spisek, kazdy ma prawo do wlasnej opinii.

0

0

fajnie, że gramy z BVB, jak przejdziemy grupę, będzie decima :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?