zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xavi ty hipokryto
0
Xavi jak zwykle mija się z prawdą
0
haha co on gada, jak zwykle cos trzeba wtracic
0
fellow2 w jakim Ty świecie żyjesz? jak tak wygląda gra waszego pierwszego składu, myślę z optymizmem o rewanżu
0
Alves dzisiaj po staremu, cwaniak nr 1 !!!!!
0
redbull94
dzieciaku ogarnij sie jaki Twoj komentarz ma zwiazek z rzeczywistoscia, to jest tylko gdybanie
0
Arkeno
aha, ok.
0
po co w ogóle oglądacie ten mecz, skoro walicie takie fochy i takie komentarze umieszczacie, poczekajcie do 19 i wtedy dyskutujcie
0
hahahaha co za hejterstwo, co może jeszcze przypadkowo te 3 bramki padły i nie zasłużenie? Ludzie rozsądku trochę, nawet kszty obiektywizmu tutaj nie ma
0
Eoren
Już na początku sezonu spekulowano o odejściu Adana, chłop ma 25 lat, w Madrycie może liczyć jedynie na rolę zmiennika, pomijając fakt, że Iker rozgrywa 90-95 % spotkań w sezonie. Gdyby miało się tak stać i Adan by odszedł, czego mu życzę, bo tutaj na pewno się jakoś niesamowicie nie rozwinie mając taką pozycję. W takim wypadku, ściągnięcie Lopeza robi się całkiem sensowne. Też z początku byłem zaskoczony transferem, spodziewałem się wypożyczenia.
0
owszem to nie było normalne zachowanie Florentino, który zwykł nie mówić o sprawach wewnętrznych klubu, ale sam na konferencji zaznaczył, że robi to wyjątkowo
0
V e B 96
fajnie by bylo gdyby 96 okreslalo Twoj rocznik, bo na tym poziomie byla Twoja wypowiedz
0
i co z tego, ze czerwo, jakie to sedziowanie, Banega w ciagu 3 minut, w twarz Di Marii, powtorka nie pozostawia zludzen, faul na Ronaldo, po czerwie znowu faul na Arbeloi i bez kartki
0
kubafcb102
nie wiesz co to obiektywnosc. Słabo grająca Valencia, jeszcze kilka dni wcześniej postawiła wysokie progi Realowi na Santiago Bernabeu. Ale nie potrafisz docenic, 5 bramek do przerwy to tez byl przypadek. Real od kilku spotkan daje nadzieje na lepsza gre, Ronaldo stanowi te swiatelko, bo poczatek roku ma wysmienity. Van Persie kozaczy, Rooney w formie to bedzie masakra, chlopie ogarnij sie, dlaczego niby Real ma nie miec szans na old trafford? oczywiscie sa nerwy, ale to angielska druzyna, a hiszpanskie zespoly niejednokrotnie pokazywaly, ze potrafia sobie radzic z druzynami z anglii, spojrz na pojedyncze jednostki, taki modric przyszedl z anglii, srednio sie odnajduje, taki Isco poszedlby w drugim kierunku, dalby sobie rade spokojnie(przyklady Cazorli czy Silvy), jak dla mnie Real juz w pierwszym meczu zalatwi sprawe, Liga Mistrzow to priorytet i zawodnicy tez zdaja sobie z tego sprawe, wiec motywacje beda mieli wystarczajaca, zwlaszcza Ronaldo, ktory stanowi o sile, a dodatkowo bedzie rozgrywal mecz w ktorym na pewno bedzie chcial blysnac
0
0
Dla mnie jego umiejętności są trochę eksponowane na wyrost. Mogę się mylić, nie siedzę tak głęboko, praktycznie w ogóle w filozofii Barcelony, ale obecny sezon pokazuje, że ta drużyna to już swego rodzaju mechanizm. Wyniki Barcy Vilanovy można uznać za wręcz doskonałe, wyniki drużyny jego asystenta(nie pamiętam nazwiska, a nie chcę przekręcać) są również na pewno zadowalające. Ich tak naprawdę wystarczy podłączyć do prądu i sami wiedzą jak mają grać(może tego uczą ich w szkółce od pierwszych kroków). Guardiola niewątpliwie był dobrym motywatorem, podobnie jak Puyol na boisku, on był takim starszym Puyolem w szatni i potrafił zmotywować zawodników na lata gry na najwyższym poziomie. Zaszły kosmetyczne zmiany, a reszta pozostała taka jak jest. Ale cóż jestem ciekaw jego nowego klubu, i piłki jaką będzie grała jego drużyna. Drugiej Barcy nie zrobi to pewne, więc może zaskoczy czymś nowym? Czas pokaże
0
city to całkiem dobra opcja dla niego, mają tam wielu technicznych piłkarzy, w których mógłby guardiola zaszczepić swoją filozofię, jednakże moim zdaniem, ten klub nie wygra, za wiele, podobnie jak Psg, te kluby w porównaniu do reszty nie mają historii, a właśnie historia pokazuje, że klub który chociaż na chwilę wzniósł się na szczyt, nie będąc na nim wcześniej, od razu z niego spadał. Co prawda, nie oglądam dużo włoskiej ligi, ale ciekaw byłbym Guardioli w Juventusie, ale obecny tam szkoleniowiec to twórca ich obecnej potęgi i raczej nim pozostanie
0
macio_944
zwyciestwo zapewnili sobie grajac w 10, takie mecze wlasnie ksztaltuja charakter, to moja opinia jako kibica pilki, a nie kibica Blancos
0
ogladajmy mecz i nim sie zachwycajmy, a nie w jego trakcie poruszamy sprawy pozaboiskowe, jak ja ogladam barce, delektuje sie meczem, a nie rozkminiam jakiego koloru t-shirt ma dzieciak messiego
0
Sorry, że odbiegam od tematu, ale podobnie jak Andres Q chciałbym wam życzyć zdrowych i pogodnych świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, merry xmas
0
co jak co ale kapitana macie wielkiego, szkoda, ze nasz musi grac na katarze..
0
Jozin
Cristiano to nie Scholes czy Giggs, blizej mu w hierarchii do Beckhama czy Cantony? Ale naprawdę myślisz, że go wygwiżdżą, zwłaszcza, że to będzie jego pierwsza wizyta od transferu do Realu.
0
hahahaha zgrywus leszczu papapa :}}}}}
0
Se le detectó un peque;o ganglio a dos centímetros del lugar en el que se le extirpó el anterior tumor.
Mały węzeł dwa centymetry od poprzedniego guza.
po co minusujecie jak mam racje?
0
ej wydaje mi sie, ze chyba cos zle jest przetlumaczone, dwucentymetrowy guz to chyba bylaby powazna sprawa, moze dwa centymetry od miejsca poprzedniego?
0
bernd leno do rywalizacji
0
lipa straszna, mam nadzieję, że wasz trener wróci do pełni sił
0
psk fanatyk? a z Ciebie taki ostry cule?? na ilu meczach barcy byles?
0
LiThRyn
jaki wynik meczu lamusie?
0
ronnie5000
ile meczy Chelsea pod jego wodzą oglądałeś? bo od Twojego komentarza bije tylko jedna sytuacja, a ty sprowadzasz to do ogółu, klilent przychodzi do klubu, dwa miechy pozniej gra polfinaly i finaly ligi mistrzow i od razu ma wychodzic 3-4-3, tak? poglądaj sobie jak prowadizł WBA i jak grała ta drużyna