0

xavi ty hipokryto

0

Xavi jak zwykle mija się z prawdą

0

haha co on gada, jak zwykle cos trzeba wtracic

0

fellow2 w jakim Ty świecie żyjesz? jak tak wygląda gra waszego pierwszego składu, myślę z optymizmem o rewanżu

0

Alves dzisiaj po staremu, cwaniak nr 1 !!!!!

0

redbull94
dzieciaku ogarnij sie jaki Twoj komentarz ma zwiazek z rzeczywistoscia, to jest tylko gdybanie

0

Arkeno

aha, ok.

0

po co w ogóle oglądacie ten mecz, skoro walicie takie fochy i takie komentarze umieszczacie, poczekajcie do 19 i wtedy dyskutujcie

0

hahahaha co za hejterstwo, co może jeszcze przypadkowo te 3 bramki padły i nie zasłużenie? Ludzie rozsądku trochę, nawet kszty obiektywizmu tutaj nie ma

0

Eoren

Już na początku sezonu spekulowano o odejściu Adana, chłop ma 25 lat, w Madrycie może liczyć jedynie na rolę zmiennika, pomijając fakt, że Iker rozgrywa 90-95 % spotkań w sezonie. Gdyby miało się tak stać i Adan by odszedł, czego mu życzę, bo tutaj na pewno się jakoś niesamowicie nie rozwinie mając taką pozycję. W takim wypadku, ściągnięcie Lopeza robi się całkiem sensowne. Też z początku byłem zaskoczony transferem, spodziewałem się wypożyczenia.

0

owszem to nie było normalne zachowanie Florentino, który zwykł nie mówić o sprawach wewnętrznych klubu, ale sam na konferencji zaznaczył, że robi to wyjątkowo

0

V e B 96

fajnie by bylo gdyby 96 okreslalo Twoj rocznik, bo na tym poziomie byla Twoja wypowiedz

0

i co z tego, ze czerwo, jakie to sedziowanie, Banega w ciagu 3 minut, w twarz Di Marii, powtorka nie pozostawia zludzen, faul na Ronaldo, po czerwie znowu faul na Arbeloi i bez kartki

0

kubafcb102

nie wiesz co to obiektywnosc. Słabo grająca Valencia, jeszcze kilka dni wcześniej postawiła wysokie progi Realowi na Santiago Bernabeu. Ale nie potrafisz docenic, 5 bramek do przerwy to tez byl przypadek. Real od kilku spotkan daje nadzieje na lepsza gre, Ronaldo stanowi te swiatelko, bo poczatek roku ma wysmienity. Van Persie kozaczy, Rooney w formie to bedzie masakra, chlopie ogarnij sie, dlaczego niby Real ma nie miec szans na old trafford? oczywiscie sa nerwy, ale to angielska druzyna, a hiszpanskie zespoly niejednokrotnie pokazywaly, ze potrafia sobie radzic z druzynami z anglii, spojrz na pojedyncze jednostki, taki modric przyszedl z anglii, srednio sie odnajduje, taki Isco poszedlby w drugim kierunku, dalby sobie rade spokojnie(przyklady Cazorli czy Silvy), jak dla mnie Real juz w pierwszym meczu zalatwi sprawe, Liga Mistrzow to priorytet i zawodnicy tez zdaja sobie z tego sprawe, wiec motywacje beda mieli wystarczajaca, zwlaszcza Ronaldo, ktory stanowi o sile, a dodatkowo bedzie rozgrywal mecz w ktorym na pewno bedzie chcial blysnac

0

0

Dla mnie jego umiejętności są trochę eksponowane na wyrost. Mogę się mylić, nie siedzę tak głęboko, praktycznie w ogóle w filozofii Barcelony, ale obecny sezon pokazuje, że ta drużyna to już swego rodzaju mechanizm. Wyniki Barcy Vilanovy można uznać za wręcz doskonałe, wyniki drużyny jego asystenta(nie pamiętam nazwiska, a nie chcę przekręcać) są również na pewno zadowalające. Ich tak naprawdę wystarczy podłączyć do prądu i sami wiedzą jak mają grać(może tego uczą ich w szkółce od pierwszych kroków). Guardiola niewątpliwie był dobrym motywatorem, podobnie jak Puyol na boisku, on był takim starszym Puyolem w szatni i potrafił zmotywować zawodników na lata gry na najwyższym poziomie. Zaszły kosmetyczne zmiany, a reszta pozostała taka jak jest. Ale cóż jestem ciekaw jego nowego klubu, i piłki jaką będzie grała jego drużyna. Drugiej Barcy nie zrobi to pewne, więc może zaskoczy czymś nowym? Czas pokaże

0

city to całkiem dobra opcja dla niego, mają tam wielu technicznych piłkarzy, w których mógłby guardiola zaszczepić swoją filozofię, jednakże moim zdaniem, ten klub nie wygra, za wiele, podobnie jak Psg, te kluby w porównaniu do reszty nie mają historii, a właśnie historia pokazuje, że klub który chociaż na chwilę wzniósł się na szczyt, nie będąc na nim wcześniej, od razu z niego spadał. Co prawda, nie oglądam dużo włoskiej ligi, ale ciekaw byłbym Guardioli w Juventusie, ale obecny tam szkoleniowiec to twórca ich obecnej potęgi i raczej nim pozostanie

0

macio_944

zwyciestwo zapewnili sobie grajac w 10, takie mecze wlasnie ksztaltuja charakter, to moja opinia jako kibica pilki, a nie kibica Blancos

0

ogladajmy mecz i nim sie zachwycajmy, a nie w jego trakcie poruszamy sprawy pozaboiskowe, jak ja ogladam barce, delektuje sie meczem, a nie rozkminiam jakiego koloru t-shirt ma dzieciak messiego

0

Sorry, że odbiegam od tematu, ale podobnie jak Andres Q chciałbym wam życzyć zdrowych i pogodnych świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, merry xmas

0

co jak co ale kapitana macie wielkiego, szkoda, ze nasz musi grac na katarze..

0

Jozin

Cristiano to nie Scholes czy Giggs, blizej mu w hierarchii do Beckhama czy Cantony? Ale naprawdę myślisz, że go wygwiżdżą, zwłaszcza, że to będzie jego pierwsza wizyta od transferu do Realu.

0

hahahaha zgrywus leszczu papapa :}}}}}

0

Se le detectó un peque;o ganglio a dos centímetros del lugar en el que se le extirpó el anterior tumor.

Mały węzeł dwa centymetry od poprzedniego guza.

po co minusujecie jak mam racje?

0

ej wydaje mi sie, ze chyba cos zle jest przetlumaczone, dwucentymetrowy guz to chyba bylaby powazna sprawa, moze dwa centymetry od miejsca poprzedniego?

0

bernd leno do rywalizacji

0

lipa straszna, mam nadzieję, że wasz trener wróci do pełni sił

0

psk fanatyk? a z Ciebie taki ostry cule?? na ilu meczach barcy byles?

0

LiThRyn
jaki wynik meczu lamusie?

0

ronnie5000

ile meczy Chelsea pod jego wodzą oglądałeś? bo od Twojego komentarza bije tylko jedna sytuacja, a ty sprowadzasz to do ogółu, klilent przychodzi do klubu, dwa miechy pozniej gra polfinaly i finaly ligi mistrzow i od razu ma wychodzic 3-4-3, tak? poglądaj sobie jak prowadizł WBA i jak grała ta drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?