zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanuję pracę Tito, ja bym jednak wyróżnił Diego Simeone. A już mówię dlaczego. Facet stworzył trzecią siłę w lidzę, jakby nie patrzeć zwiększył rywalizację w lidze, wygrał PK. W tym roku będzie mu ciężko, ponieważ musiałby zdobyć majstra z racji tego że Tata i Ancelotti są debiutantami i jak któryś z nich wygra ligę to pewnie za 2014 rok nagroda powędruje do niego.
0
dobrze że ty nie głosujesz.
0
powinieneś zostać dziennikarzem, świetny masz wgląd w piłkę poza tym ze świeczką szukać takiego obiektywizmu, pozdro
ps. mnie już żal ściska
0
miły gest
0
BarcaForever 24
hehe no i przewidziałeś ten remis w końcówce ;) ale no cóż był Totti były zwycięstwa, teraz kontuzja i spadły morale całego zespołu, pomimo wieku największa gwiazda Romy jak i całej Serie A
0
Ten filmik i cała informacja to jedna wielka manipulacja. Ramos już zdementował te plotki.
0
A tabelę znasz? Milan-Ajax świetny mecz będzie.Zresztą sama otoczka i perspektywa awansu już tworzy emocje.
0
skąd oni biorą te informacje xd
0
widać było wczoraj po nim tą ekscytację, zresztą co się dziwić, facet kawał historii napisał z Ajaxem i Barcą
0
Neymarinho
tak, mamy obsesję, w różnice w polityce obu klubów codziennie mnie wieczorami o płacz przyprawiają.
Baczmus
dokładnie, to działa w dwie strony, i nie widze w tym nic zlego, dopoki nie przekroci sie pewnych granic, przede wszystkim kultury
0
to idź z tym do sadu, ja tutaj dyskutuje o piłce nożnej, a ty mnie savoir vivre bedziesz uczyl
0
to do mnie? kogo ja niby obraziłem?
0
gościu Sneijder za Mourinho zagrał życiowy sezon (na pewno był w top 3 na swojej pozycji), wygrał potrójną koronę, a po sezonie jeszcze miał siły żeby poprowadzić holendrów do finału (4/5 akcji przechodziły przez niego, najgroźniejsze w finale też on tworzył..), a przede wszystkim się wyróżniał na tle drużyny. Nie jestem hejterem Riberego, ale najzwyczajniej w swiecie chociazby Robben byl dla mnie bardziej widoczny w kluczowych momentach. Sytuacja z 2010 roku, a dzisiejsza to inne okolicznosci
0
karygodna decyzja władz, szkoda kibiców RPA podejrzewam, że triumf nad zwycięzcami ich mistrzostw smakował wyjątkowo...
0
Fajne słowa Leo o Cristiano. Podejrzewam, że obydwaj darzą się dużym szacunkiem i napędza ich zdrowa rywalizacja, ale media wszystko potrafią zmanipulować..
0
Ale praktycznie tak jak strzelał teraz, strzelał w poprzednim sezonie. Przy urazie Messiego, Cristiano pozostaje na teraz jedynym regularnym piłkarzem na przestrzeni ostatnich lat. Poza tym ma czynny udział w grze Realu i reprezentacji. Poza tym wątpię że Ribery dałby takie show ze Zlatanem, jak Cristiano z Ibra dali w rewanzu. Przed wolnym Ibry wiedzialem, ze strzeli, bo gra zyciowy sezon, tak samo wiedzialem, ze kazda kontre wykonczy Cristiano. A Ribery nie ma tego czegos, on nie zrobil sam awansu swojej druzynie, a w tych okolicznosciach w jakich znajduje sie teraz kadra Francji, powinien błyszczec na tle kolegow.
0
Ja myślę, że tym trzecim jest Neymar. Del Bosque na pewno pamięta Puchar Konfederacji. Aczkolwiek szkoda, że ma takie podejście, bo żaden z Hiszpanów nie błyszczał aż tak w tym sezonie, żeby na pudle się znaleźć.
0
Tu już nie chodzi o to. Na jakość piłkarza składają się występy w klubie i w kadrze. Cristiano wczoraj zagrał słabo, ale bramkę strzelił. Ogólnie jego gra w kadrze, a w Realu to dwa różne światy, ale strzela dla jednych i drugich. Ile Robert miał wczoraj strzałów, nie mówiąc o sytuacjach. Każdy definiuje na swój sposób futbol, tak samo sytuacje bramkowe. Z mojego punktu widzenia na palcach jednej ręki można policzyć dobre sytuacje Lewandowskiego. Ze dwa razy wczoraj się urwał obrońcom, na 40 metrze (napastnik na 40 metrze! i to nie była kontra żadna) i holował piłkę, aż nic z tego nie wyszło. Z dystansu też rzadko widzę, żeby próbował uderzać, nawet w Borussi, a przecież podczas meczów reprezentacji większość czasu spędza na 30-40 metrze, a nie w polu karnym. Jest również wina systemu w tym wszystkich, bo Lewy potrafi wykorzystać zamieszanie w polu karnym, ale jak ma być zamieszanie jak on sam biega z przodu, a nawet rzadko kiedy jest w 16, bo wychodzi wyżej po piłkę. Nawet ten Mitroglu, mogło by się wydawać, że trafił do Olympiakosu, gdzie się świetnie wpasował i cały zespół gra pod niego, ale wczoraj w kadrze też strzelał..
0
wole zebrac niz patrzec jak dostanie ja Ribery ktory podobno zdominowal sezon, a teraz gra padake ze az oczy bola
0
Polacy z krwi o kości. Oby wam w życiu było pod górkę, za takie słowa o ojczyźnie.
0
Dajcie spokój z tym Lewym, sam nim nim zajarany byłem i chciałem go w Realu.Gram w piłkę, oglądam piłkę, powiedzmy sobie szczerze: Jeśli gość jest wymieniany wśród 5 najlepszych piłkarzy globu, to wymaga się od niego, chociaż tego (jedynego malutkiego, najmniejszego, drobnego, niezauważalnego wręcz) błysku geniuszu. Ibra wczoraj w pojedynke potrafil wypracowac sytuacje. A u na mozemy liczyc jedynie, ze Blaszczykowski kwinie kogos, bo nie boi sie pojedynkow, stworzy przestrzen i moze ze jakos wepchnie pilke do bramki, bo Mierzejewskiemu super mediapuncie przy kazdym kontakcie pilka odskakuje.
0
Mamy szczęście, że trenerzy rywali nie wpadli odpuszczenie krycia innych zawodników na rzecz Kuby, który jako jedyny decyduje się na bezpośredni pojedynek i jest w stanie wypracować pozycję. I tak zawsze było, za Smudy i Fornalika też.
0
dopóki nie będziemy mieć "10" z prawdziwego zdarzenia nie ma czego szukać, gra piłką bez pomysłu, a Słowacy biegając zdobywają teren
0
zaczyna się xd Słowacy jak na treningu pograli z nami
0
Nie ma to jak wspomnieć o Franco w dyskusji na temat Złotej Piłki 2013 :) Za mądry Brian jesteś, bo nie widzę związku, który Ty widzisz. Co ma wspólnego obecny Real z reżimem Franco? Odpowiem Ci. Nic, tak jak Ty z Polską.
0
ameryczka ty znowu te swoje kosmiczne wywody
0
Wracaj do zdrowia Leo
0
wg mnie Neymar trochę bardziej "wykorzystał" tę sytuację niż Abate, ale mogę się mylić. Swoją drogą, gdzie ja tu wspomniałem o Bale'u? Może pogadamy o spalonych z meczu Dortmund-Malaga?
0
Barca zasługuje na takie prowadzenie w mojej opinii ale obydwie brameczki kontrowersyjne. z góry dzieki za hejt
0
Lewy ma wszystko w Borussi, jest gwiazdą, grają pod niego, po co to zmieniać zwłaszcza, że Niemcy z sezonu na sezon cięższe podwórko i są już w ścisłej czołówce. Niewiele jest klubów z absolutnego topu gdzie Lewy będzie gwiazdą jak teraz, myślę że w nowym klubie będzie jednym z wielu.