zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za głupi komentarz. Co ma do rzeczy pochodzenie Iniesty jak jest wychowankiem?
0
Ten wasz kolega Miki_Messi2001 niezwykle zabawny chłopak. Piszę w pozytywnym znaczeniu. Z każdym sobie pogada i czasem nawet puści konkretną ripostę.
0
Moim zdaniem z Atletico w końcu zejdzie powietrze. Z innej beczki Dortmund już się sypie, tak to jest jak się nie ma ławki. Naszych lokalnych rywali też to czeka, przy czym kontuzji nikomu nie życzę.
0
Dodatkowo jeśli mi pamięć nie szwankuje, to Mundo pierwsze napisało o rzekomych przekrętach ojca Messiego..
0
oczywiście, ale nie chcę żeby myślano, że Real tym steruje, czerpie coś z tego, czy ma w tym udział. A już widzę tutaj takie głosy.
0
BarcelonistaAS
Nick wybrales sobie nie byle jaki, to tez pisz sensownie. Szkoda, ze tekst zostal tutaj zle przetlumaczony. Podejrzewam, ze nie bez powodu.
0
BarcelonistaAS
Nick wybrales sobie nie byle jaki, to tez pisz sensownie. Szkoda, ze tekst zostal tutaj zle przetlumaczony. Podejrzewam, ze nie bez powodu. Brawo redakcja.
0
Co Ci ludzie z tego Mundo Deportivo piszą, że Real niby jakąś nagonkę prowadzi, za pośrednictwem lokalnych mediów. Te same media wyrzuciły Mourinho z Madrytu, rozwaliły szatnie, przekazały info o kretach i nic pozytywnego jeszcze nie wniosły. Piszę to, bo niektórzy już się zorientowali, że to brednie, ale niektórzy mogą zacząć niepotrzebną polemikę.
0
Yaya i Sergio na okładce Mundo to nie przypadek ;)
0
Należy docenić awans niemców, ale nie oszukujmy się, Schalke to drużyna pokroju Galaty. Liczę na walkę o awans w pierwszym meczu.
0
Warto również patrzeć na Atletico. Wydają mi się silniejsi od Milanu, aczkolwiek będzie to ciekawy dwumecz. Będzie on również istotny jeśli chodzi o rywalizację ligową. Mimo potencjału Atleti myślę, że jeśli przejdą Milan to już będzie im coraz ciężej rozkładać siły (niby dominacja w fazie grupowej, ale teraz tak naprawdę będą przechodzić sprawdzian). W przypadku porażki przerzucają cały arsenał na ligowe podwórko i walka o tytuł byłaby ekscytująca.
0
Powrót Drogby na Stamford Bridge to też będzie niemałe wydarzenie.
0
Alanooo chyba bardziej chodziło o osłabienie siły ognia Citizens. Aguero to obecnie 70% ich siły z przodu, na pozostałe 30% skłąda się reszta napastników.
0
dokładnie, patrzę wyłącznie na aspekty czysto piłkarskie, Toure to od kilku lat najwyższa półka. Busi może i lepszy w defensywie, ale w z przodu to bym dyskutował, to samo jeśli chodzi o wyszkolenie technicznie (niby ta sama pozycja, ale zupełnie inne zadania)
0
i będzie powrót Yayi Toure na CN, wciąż nie mogę zrozumieć czemu opuścił Barcę
0
hehe, no tak zawsze na farcie.. brak słów
0
póki co świetne pary
0
Barca-City megaaa mecz, miazga
0
może mentalnie wyrówna, bo w kadrze meczowej go nie ma
0
Gol Matica chyba najlepszy. Akcja zespolowa i kapitalne wykonczenie czyli to co najlepsze w pilce. Z drugiej strony tylko Ibra wpada na takie niesamowite pomysly i watpie aby inny pilkarz w podobnej sytuacji zdobyl sie na cos takiego.
0
Wydaje mi się, jeśli nie w tym to już w następnym sezonie City będzie ścisłą czołówką na europejskich boiskach. Pellegrini ma sposób na prowadzenie zespołu co niejednokrotnie pokazywał. Jeśli jego projekt nadal będzie się tak rozwijał to mało prawdopodobne wydaje się odejście Aguero, który jest tam jednym z fundamentów zespołu. Już w tym sezonie City pokazuje potencjał, końcówka meczu z Bayernem (co prawda wynik był bezpieczny dla Niemców, ale City potrafiło przejąć inicjatywę i równie dobrze rozgrywać piłkę) czy te 6-0 ze Spursami. A w przypadku drugiego Manchesteru to chyba nic mnie nie zaskoczy, nawet gdyby Van Persie chciał odejść, jakby nie patrzeć gość jest gwarancją na 20+ goli w sezonie.
0
a teraz czas na moją ulubioną część gali, czyli tańce bębny i śpiewy
0
aczkolwiek Hiddink to naprawdę świetny trener, szkoda ze PZPN woli pompowac kase do wlasnej kieszeni badz w lipne projekty, zamiast zatrudnic takiego szkoleniowca
0
ploty, po 2 meczach wątpię aby przestano wierzyć w Martino
0
wspominam gran derby bo to najlepszy wyznacznik. Obydwaj sie zawodnicy sa spektakularni i jak ktos ma problem z wyborem wtedy pewnie patrzy na ich bezposrednie starcia. a Ronaldo od dwoch lat lepiej w nich wypada. Ale widzicie wam jest wszystko jest jedno, Messi wygrywa lige, Pk, superpuchar, kmś, lige mistrzow, pichichi, krola strzelcow lm, zasluguje na wszystkie laury.Zdobywa krola strzelcow ligi, mistrzostwo, superpuchar, tez jest najlepszy. Swoja droga, pewnie liczb nie oszukam, tylko ze one nie sa niczego wyznacznikiem, na tym polega piekno pilki.
0
racja walnalem sie, nie przeczytalem ze to plebiscyt Ligi, myslalem ze marki a tam dostal Tito, aczkolwiek wyszlo i tak dobrze, bo kazdego docenili
0
dostanę za to pewnie porcję minusów albo pocisków, ale przypomnij mi ostatnie gran derby w których Messi okazał się decydujący. Przypomnij sobie w głowie te mecze i zastanów się. Nie pytam się bez powodu, bo ja prócz kibicowania drużynie, oglądam każdego zawodnika na boisku i staram się każdemu osobiście dać ocenę po meczu.
0
Barca wygrywa ligę wszystko jest git, a królem strzelców zostaje Diego Costa. Nagrodę MVP Ligi dałbyś Iniescie Messiemu czy Diego Coscie.? Twoja logika została obalona.
0
Nie znalazł się z powodu transferu do Realu. Przypomnij sobie jak Sociedad grało w poprzednim sezonie. Jedna z rewelacji rozgrywek, a on główny rozgrywający zespołu.
0
Wczoraj podobnie była u nas podobna reakcja po przeczytaniu nominacji. Zgadzam się VV albo Neuer. Szkoda, że nie ma wśród bramkarzy nagrody typu "objawienie sezonu". Pewnie wygrał by tu Courtois, ale chciałbym żeby wyróżnili Diego Lopeza. Naprawdę fajna z punktu widzenia piłkarza historia, że wracasz do swojego klubu, z którego wcześniej musiałeś odchodzić z braku szans, zdobywasz w nim miejsce między słupkami i wszyscy to potrafią docenić.