0

to nie gdybanie, miej chociaż raz obiektywizm kolego i przyznaj, że czerwona kartka była decydująca, przyzwyczaiłem się już, że z góry wszystko negujesz, ale proszę cię...

0

ale ile tych sytuacji miał Real, a ile Barca? Benzema mógł spokojnie strzelić 5 bramek (spotkanie miało dwie fazy: przed i po czerwonej kartce, ja odnoszę się tylko do części meczu "przed", po czerwonej kartce grała tylko Barcelona

0

Cóż od tego tu zacząć, wpierw pogratulować chcę wygranej, był to naprawdę dobry mecz, a nie chamstwo jak w poprzednich latach. Mallenco w mojej opinii nie wypaczył wyniku spotkania, w tych najbardziej kontrowersyjnych decyzjach, poza karnym dla Realu podjal dobre decyzje, aczkolwiek w innych drobnych incydentach momentami podejmowal dziwne decyzje i widac, ze przerasta go jednak ranga tych spotkan. Nie mam do goscia zalu, bo on mi osobiscie nic nie zrobil, ale widac ze nie nadaje sie do tych spotkan. Uwazam, ze Real mial mecz pod kontrola do momentu zasłużonej czerwieni Ramosa, czerwien ewidentna, ale pozostaje lekka rana, bo Alves mimo iz faulowal Ronaldo przed polem karnym, nie dostal zadnej kartki, a przeciez on go ani nie pociagnal za koszulke czy przytrzymywal, tylko zwyczajnie podstawil noge. Uwazam, ze mozemy sami sobie pluc w brode, bo mielismy szanse wyjsc na dwubramkowe prowadzenie, nie wykorzystalismy tego i zostalismy ukarani, tyle. Nie umniejszam w zaden sposob zaslug Barcy, ale moim zdaniem Real swoja gra wczoraj nie zasluzyl na porazke.

0

Szczęsny to dobry bramkarz, bez przesady.

0

Szkoleniowiec to jedna sprawa. Inny kawałek chleba to skład. W Anglii dużo łatwiej o wpadkę niż chociażby w Hiszpanii i tamtejsze zespoły powinny mieć naprawdę szerokie kadry, a dodatkowo jeśli się walczy o wysokie pozycje, musi to być poparte jakością. Jak sie gra w środku pola Oxlade Chamberlainem i Arteta to cudów się nie zdziała. Zresztą wystarczy spojrzeć na kontuzje, Walcott, Ozil, Wilshere czy Ramsey, cały kwartet ofensywny kontuzjowany, a zmiennicy uważam poziom gorsi. Czas zrezygnowac z Gnabrich (czy jak mu tam), Giroudow czy innych wynalazkow Wengera i sprowadzac znane nazwiska.

0

Zgadzam się, po co sobie utrudniać sprawę, jeśli można coś załatwić szybko i bezbłędnie. Mogliby chociaż używać w spornych sytuacjach, doliczałby sędzia dodatkowo po te 4-5 min do 90, ale przynajmniej nie było by takich karygodnych pomyłek. Nie wiem czy musi pójść wał w finale Mundialu czy LM organy decydujące zdały sobie z tego sprawę.

0

jak utrzyma formę.. pewnie top 5 przy następnej złotej piłce, ogólnie od poczatku jego przygody z Chelsea notuje praktycznie cały czas progres

0

Ferrara coś nie może się tego angielskiego nauczyć

0

Lewy nie zagra na Bernabeu, ja osobiście liczę na wygraną, najlepiej wyraźną, bo jest możliwa. Ale to ćwierćfinał, wszystko jest możliwe. Chelsea-PSG mega mecz, super Ibra kontra super Hazard. O Bayernie-ManU nie dyskutuję, nie wierzę, że United ich wyeliminują. Barca Atletico, ważny mecz, również ze względu na ligę, Atletico znając ich charakter stoczy 180 morderczych minut, starając się wam zagrozić i to się odbije również na lidze, a jak zobaczymy w kwietniu.

0

Chelsea-Psg mega mecz bedzie, szkoda United, jeszcze pierwszy mecz u siebie dostana

0

dobre mecze beda

0

hehe

0

Hulk jaka bomba

0

Jak te United ma cokolwiek wygrać jak oni nie grają środkiem pola, nawet nie próbują zrobić akcji w tym sektorze, Rooney schodzi ze na skrzydło i nawet jakby bramkarz wybił piłkę na szesnastkę nie ma kto dobić

0

Duda strasznie cierpiał po tym faulu, do tego stopnia iż po meczu jego córki robiły sobie fotki z Pepe

0

też mam nadzieję, tak samo że Alves powstrzyma się od swoich chamskich cwanych kopnięć czy prowokacji

0

ale z wami nauczył się grać i w weekend będzie czyścił

0

kierujesz się argumentami, które podają gazety, a argumenty podane przez gazety to nie są argumenty

0

nie wiem gdzie ty się wojen doszukujesz czy agresji, palec w oko był 3 lata temu, za 10 czy 50 lat będziesz to też przywoływać, tak samo jak z 2:6 na SB, a niektóre dzieciaki stąd myślą, że ta sama drużyna wyjdzie w niedziele. Atmosfera jest na pewno lepsza niż 2-3 lata temu, od spotkań prezesów po same mecze, gdzie chamstwa też mniej jest.

0

dla mnie ten cały konflikt to głupota

0

to nie wina tylko szkoleniowca, tam 3/4 składu jest do wymiany, sami emeryci i piłkarze nie będący wysokim poziomie, może Ferguson potrafił z nich wycisnąć 110%, Moyes tego nie potrafi.

0

5 porażek na własnym stadionie, a jeszcze dwa miesiące gry, to mówi wszystko. Z meczu na mecz ManU gra coraz gorzej.

0

ale jaja karny za karnym, teraz Carrick też faulował

0

w czym miała dać Malaga radę, rożne w końcówce dostali przez błędy obrony, a ich pomysłem na atak były długie piłki i może coś wejdzie, jak dla mnie zasłużona wygrana Realu, nieprzekonywująca, ale to Real miał więcej z gry, wychodzi z kontrami i w samych ostatnich 10 minutach mógł strzelić 2 gole

0

Mundial bardzo nam dużo powie o Neymarze. Pewnie zostane zminusowany, ale narazie Ney prezentuje się podobnie jak Robinho po transferze do Realu. Coś tam pomaga, ma przebłyski, ale odnosi się wrażenie, że powinien pokazać coś więcej. Nie zapominajmy, że zeszłego lata po finale PK ten piłkarz był stawiany(między innymi przez was) tuż za Messim z Ronaldo. Wg mnie Hazard ma wiekszy potencjal, bo podobnie jak Messi sprawdzilby sie na kazdej ofensywnej pozycji, ma wszystko.

0

Dortmund nigdy nie puści Hummelsa za 25 milionów. Jestem w stanie uwierzyć, że sprzedadzą kolejną gwiazdę, bo muszą się naprawdę porządnie wzmocnić. I przede wszystkim zastąpić killera San Marino, który idzie do Bawarii. W tym sezonie mieli 1,5 miecha bez czołowych piłkarzy i sprowadzali emerytowanych Friedrichów czy 18 letnich Wurmów czy jakoś tak. I tak w kilka tygodni Bayern zrobił majstra, bo bodajże w miesiąc chyba z 15 pkt przewagi wyrobił. Także myślę, że Dortmund nie będzie sprzedawał w tym okienku, pewnie Gundogan pójdzie, bo po kontuzji nie jest pewniakiem, a pieniądze i tak wskoczą.

0

bo na transferach czy onecie tak piszą? Tera gra padakę, bo Gervinho wyłapał formę, której nawet nie prezentował w Arsenalu (może w Lille), a Ljacic początek sezonu miał całkiem dobry, jest młody, ma potencjał, głupota się go pozbywać, złapie formę i wróci do składu

0

Dobry stoper, ale trzeba się spieszyć. Jeśli Roma rzeczywiście sprowadzi Drogbe po sezonie, to będą mieli ciekawą paczkę, teraz już mają Ljacica czy Florenziego, którzy mieszają w ofensywie.

0

hehe dobre dobre z tym Tinie Tempah :d

0

no naprawdę fantastyczny scenariusz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?