zidaunbpe
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czuje sie jak arbiter sedziujacy mecze barcy, ja zostawiam komentarz, to jak by gwizdnac na boisku.. i od razu naskakuja na ciebie
0
zidankubpe
Barca wygrała? Wygrała. Była lepsza? Była. To po co drążysz temat, jeżeli nawet w żaden sposób nie jesteś w stanie udowodnić, że np. Real lepiej by sobie wczoraj poradził niż Barca. Jak możesz to proszę o jakieś "namacalne" dowody;)
Człowieku, przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i się zastanów. Owszem drążę temat wczorajszego meczu, a ty z Realem wyjeżdżasz hipokryto. Ale ja już chcesz tak bardzo to wiedzieć, to tak owszem, uważam, że Real by sobie lepiej poradził, skoro nawet Real Madryt B na Bernabeu was ograł, w tym sezonie graliście z nami 6 razy, udalo sie wam raz wygrac, a 3 razy schodziliscie przegrani, dalej sie upierdaj, albo wybraniaj miesiacem lutym
0
moje wszystkie komentarze dotyczą wczorajszego meczu, wy teraz wyskakujecie z meczem ManU-Real, chociaż przebieg tamtego meczu, a tego to dwa inne światy i nie wiem jakich podobieństw się tutaj doszukiwać. IKto tutaj kogo prowokuje, kto poraz tysieczny przytacza ta czerwona kartke i Naniego. Wyrazilem swoja opinie, nikogo nie obrazilem, a ze wy sie z nia nie zgadzacie to nie znaczy, ze od razu macie na mnie naskakiwac.
0
przeczytajcie swoje komentarze, "piszesz tak, aby dać nam prztyczka w nos" "aby umniejszyć remontadę", ludzie nie jesteśmy w przedszkolu. Wyraziłem swoją opinię i się jej trzymam, mieli 2-0, wrócili z 0-4, są słabi.
0
najlepsi w czym?
0
brak pomysłu na grę, Allegri wprowadził Robinho i Bojana, piłkarzy którzy walki w powietrzu w ogóle nie powinni uskuteczniać, a ostatnie 15 min wyglądało w wykonaniu Milanu, że dochodził do 30 metra i jak nie szło dołem to zaczynał górą grać, oni też mają świetnych zawodników do klepki, krótkiego rozegrania, a im na 30 metrze kończyły się pomysły i piłka leciała byle gdzie tylko w pole karne
0
Kaktus3
Byłem więcej niż pewien, że ktoś mi właśnie odpowie tymi słowami. Tyle, że wczoraj nie było takiej sytuacji, że Barca nie pozwalała Milanowi zupełnie na nic. Bo to chyba ona była stroną dominującą? Nie ujmując zasług piłkarzom Blaugrany, w moim odczuciu Milan wyłącznie sam jest sobie winien. Spójdz chociażby rok wstecz, tam Barca odpadła, wręcz zremisowała, ale siedziała na rywalu od początku do końca, owszem wyszli piłkarze Chelsea z dwiema kontrami i tyle. A tutaj Milan miał momenty kiedy mógł strzelić bramkę, siedział na połowie Barcy. Uważam, że lepiej dysponowany rywal sprawiłby więcej problemów, a Milan był wczoraj zwyczajnie słaby.
0
niesamowite są u was zmiany nastrojów, może już od razu wróciła Barcelona Guardioli? Nie zaprzeczam, że Barca rozegrała wczoraj świetny mecz, ale z drugiej strony Milan zagrał katastrofalnie, nie postawili autobusu, to powinni grać otwartą piłkę i wyjść wysoko, a tego też nie zrobili, kibicom Milanu musi być wstyd za coś takiego, ostatnie 10 min Milan nic nie zdziałał i się nadział, ale są lepsze drużyny, można was zdominować, więc wstrzymałbym się na waszym miejscu z wygrywaniem CL
0
Legia1916
ciężko jest Ciebie zadowolić, sam przyznajesz, że to był faul taktyczny, więc moim zdaniem nie ma tematu. Piłkarz ma zasrane prawo faulować kiedy chce. Poza tym dziwne, że jak klasyki wcześniej były dużo bardziej brutalne, Mourinho siedział cicho. Wg Ciebie pewnie się podśmiewywał, albo kolejny plan zagłady na Barcelone opracowywał. Autentycznie z rana przedstawiłem Twoją argumentację kilku osobom, które znam i kilku raczej dla mnie anonimowym, ze względu na wzajmene relacje. Niektórzy znając się lepiej na piłce, inni gorzej. Jednakże w jednym byli zgodni. Zostałeś wyśmiany ze swoją wiedzą. Także mam nadzieję, że jak to przeczytasz, znowu napiszesz mi że jestem niezrównoważony, że moje miejsce jest w Tworkach, i tak jeszcze jestem Ci wdzięczny, że nie poruszyłem tematu mojej rodziny, bo obrażanie to moim skromnym zdaniem Twoja specjalność. Bo jak nagle wszyscy zaczęli ironizować Twoje zachowania, to nagle równowaga psychiczna i bliskie temu czynniki zaczęły decydować o sensie tej konwersacji. Ps. Zdecyduj się, o co Tobie chodzi. O fikcyjny bantytyzm, brak ducha gry, czy o co. Bo wchodząc tutaj rano dochodzę do wniosku, że Tobie najwyraźniej w świecie kilka rzeczy w piłce nie pasuje i po przegranym meczu szukasz kozłów ofiarnych.
0
dobra maximoff ma racje
pora przeprosic i isc grzecznie spac, piona panowie
0
Legia1916
zamierzam jutro pokazac znajomym jakiego ancymona w internecie znalazlem, wiec jak najdluzej zamierzam siedziec tutaj, poki ty nie pojdziesz spac, wiec rob co chcesz :D
0
Legia1916
winny sie tlumaczy, a tlumaczysz sie tylko Ty! caly czas nikt nie probuje od kilku godzin niczego nikomu tlumaczyc, kazdy wrzucil po prostu troche od siebie,
0
Legia1916
kiedy napiszesz o gangsterach z Madrytu, bo już z pół godziny cisza na ten temat?
0
Legia1916
za Twoją radą mam zaklepane wyczesano kojo w psychiatryku, dzięki chłopie jesteś niesamowity
0
Legia1916
znowu masz rację, jak Ty to robisz?
0
Legia1916
masz racje, jestem niezrownowazony, we wszystkim masz racje, nie gadam juz z Toba nawet, bo taki glupi sie czuje, ze az wstyd mi za siebie, dzieki za wspolczucie sam sobie wspolczuje, ze bylem taki glupi zeby wdawac sie w gadke z toba, przepraszam wszystkich, Legia1916 jest królem całego wszechświata i wie wszystko, co tam gangsterzy, od dzisiaj bd kibicowal Barcelonie ok? mam dosc chamstwa, dosc gangsterow, masz racje Legia musze cos z tym zrobic!!!
0
Legia1916
jedyna osoba, ktora sie pograza jestes ty, poniewaz od kilku godzin sie tutaj udzielasz, piszesz co kilka minut, w kazdym komentarzu piszesz jedno i to samo, probujac uswiadomic nieskazitelna wage zachowan niektorych osob. Wszystko to swiadczy o pewnego rodzaju ograniczeniach w Twoim rozumowaniu. Ale spoko, trzeba szanowac innego czlowieka i jako jak ty mnie tam nazywasz, aaa.. obronca Mourinho, calkowicie oddaje Ci racje, jestes wszechwiedzacy, 3 godziny probowalem z toba polemizowac, ale no przyznaje Ci jestes madrzejszy, to ja jestem ten glupi i naiwny, jakze mi przykro z tego powodu
0
Legia1916
każdy szkoleniowiec od ligi albanskiej po japonska wysmieje Cie za ten bandytyzm, to byla gra na czas, nie pograzaj sie
0
Legia1916 mówi o sytuacji z doliczonego czasu gry. On odbiera to jako agresję boiskową, ale nie pomyślał, że faul to wyrywanie sekund, przerywanie akcji, a w doliczonym czasie przy korzystnym wyniku od okręgówki po esktraklase każdy trener klaszcze zawodnikowi, jak w takim momencie przerwie grę.
0
Legia1916
no patrz! miałem to samo napisać
0
Legia1916
W takim razie rozumiem, że skoro u mnie kuleje konstruktywna krytyka, to u Ciebie problem leży w konstruktywnej polemice, skoro najpierw 10 razy powtarzasz hasła Mourinho Arbeloa podpuszczanie, a teraz enty raz piszesz mi coś o co sam Cię prosiłem. Nie wiem co w tym dziwnego, dałem Ci do zrozumienia, że sobie nie życzę i tyle, coś jeszcze trzeba wyjaśniać?
0
0
Legia1916
Umiem czytać, tak prosiłem o to. Nie wiem skąd Twoje zaskoczenie, możesz mnie o to samo poprosić. Pomijająć fakt, że od początku konwersacji, zwracam się do Ciebie na Ty, a dopiero teraz o tym wspominasz
0
Ja bronię klub Real Madryt, dopóki Mourinho będzie częścią Realu, będę również jego bronił. Jak Gracjan w jego miejsce przyjdzie, również. Taki mam model kibicowania, jeśli ktoś ma inny trudno, o gustach się nie dyskutuje. Moim zdaniem piszesz trochę na wyrost, ponieważ raz karny był sporny, niezależnie jaką decyzję sędzia by podjął, wybronił by się z niej. W tym powinniśmy być zgodni. Nie ma tutaj mowy o karygodnej pomyłce, która zaważyła o wyniku. Pomijając fakt, że karnego trzeba strzelić. Ale skoro tak ostatnio błyszczycie w ofensywie, to dla was pestka. Co do zachowań Mourinho czy piłkarzy działających na JEGO polecenie. Sędzia ma swój rozum, ma dodatkowo kilku paziów na liniach, więc to nie jest tym bardziej problem Realu. Poza tym argumentujesz wszystko jedną sytuacją, tylko jedną. Mam już mecz ściągnięty, podaj mi jeszcze z 2-3 gdzie widać złą krew, całkowicie przyznaje Ci rację. Tylko, że te sytuacje mają być obiektywne kibica piłkarskiego, a nie kibica Barcelony. Przesadzasz chłopie, Real za każdym razem dostaje karę za błędy, czasem bardzo dotkliwe, to u nas piłkarzy w kilkadziesiąt sekund usuwają. A jednak to tylko i wy dzisiaj otaczaliście sędziego, więc co ty sie dziwisz, że był jaki był.
0
Legia1916
Po pierwsze, nie jestem Twoim kolegą. Drugie, krytyka musi mieć jakiś cel. Mój klub jest w kluczowym momencie sezonu, wygrał właśnie dwa mecze z odwiecznym rywalem, nie dzięki sędziemu, tylko dzięki swojej grze, a grali tyle, na ile przeciwnik pozwalał. Ja nie mam powodów do niezadowolenia, jest wręcz odwrotnie, teraz trzymam kciuki bo kolejny ważny mecz gramy. Gra Twojego klubu skłania do refleksji, bo Ty masz problem. Ja dzisiaj nie widziałem multum brutalności, chamskich zagrań ze strony piłkarzy Realu, co owszem miało miejsce w przeszłości, ale zarówno w tygodniu jak i dzisiaj jakoś tego nie dostrzegłem. I nie pogrążaj się człowieku, bo jak Pepe deptał po palcach Messiemu, to mogłeś z takim apelem wyjeżdżać, ale nie teraz kiedy najzwyczajniej w świecie wam nie idzie, a wy szukacie na siłę winnych. "Kurwa, stary no co mam Ci powiedzieć, jak Realowi nie szło to się wkurwiał, im nie idzie to też się wkurwiają, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi" słowa mojego kolegi, kibica Barcy po Twojej wypowiedzi podejrzewam mającego w sobie więcej cule od Ciebie
0
Legia1916
Czego Ty oczekujesz desperacie? Ze zaczniemy cisnac na ukochany klub, czy co? Napisz to tez Chinczykom, Kenijczykom czy Aborygenom, ktorzy kibicujaca Realowi, bo oni maja taki wplyw na to co sie dzieje na boisku jak my co tutaj komentujemy. ludzieeeee
0
ŁukaszNidzica
To Ty napisałeś, nie ja. Więc to Twoje zdanie. Ja tylko oglądam mecze, tamtejszej prasy nie czytam.
0
redemenes
kiedy, gdzie? artykuł proszę.
0
ŁukaszNidzica
a co to jest Marca? Prasa hiszpańska to najbardziej zakłamane ścierwo, które jeszcze tylko i wyłącznie podsyca wszystko. W tym powinniśmy być zgodni?
0
Normal_Madridistka
Nie trać czasu na nich, w CdR narzekali na taktykę, teraz na sędziego. A podobno tylko kibice Realu wiecznie są niezadowoleni?