0

Co sądzicie?
Przyjdzie, nie przyjdzie? A jak tak, to po co? Cofnąć messiego i dac na przód antka?

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/744404/transfer-antoinea-griezmanna-jeszcze-przed-ms-2018-chce-pojechac-do-rosji-z-woln

0

Zawodnik meczu to Ivan i kropka. Kto oglądał, ten widział ile pracy ten gośc wykonał w tym meczu. Dalsza argumentacja jest zbędna.

0

Gomes w takim meczu to tylko wieczorem w fife może sobie zagrać :)

14

"Coupazo" bardziej mi jakoś pasuje do obecnej gry realu :D

17

Coutinho jest na wyższym poziomie co neymar, bo nie jest pajacem i nie małpuje machając przeszczepami. Poza tym to dużo lepszy rozgrywający z lepszym przeglądem pola z i tak super ofensywa, dryblingiem itd. Jest skromniejszy i to czyni go lepszym.

0

Wielki zawodnik, wielki Barcelonista! Ogromny szacunek za prace, za walke, za charakter! Mashe, będzie Ciebie brakowało chłopie!!

0

Pique zostanie u nas do końca. Po zakończeniu kariery Jego miejsce też będzie w FCB :)

0

Po co Rafinha? Żeby kontuzji doznał i żeby go nie sprzedali? :) On akurat jest bardzo szklany.

0

Deulofeu do Interu, Basaksehir (kimkolwiek jesteś) szykuje się po Arde (też zapomniałem kto to) - no i tym samym może juz już dwóch z głowy :)

1

Ja bym chciał żeby PSG wygrało i dalej żeby wpierdziel dostali od nas :)

0

Neymar 3 :D ludzie, ja pierdziele :D koniec posta.

4

145mln za Coutinho... Ja rozumiem za Mączyńskiego ok, ale za Cou...? :/

0

120 milionów euro za Coutinho? Ja yeti... Oglądam wiekszość meczów Liverpoolu przez to zamieszanie w letnik okienku i powiem tak...Cou to poziom Rafinhi i +1. To tyle. Dobry piłkarz ale nie game changer. A nam jest potrzebny ktoś kto zastapi powoli iniestę i zastąpi środek pola, którego nie ma (poza jednym sezonem gdzie Ivan zagrał bdb) od odejścia Xaviego. Nie mamy rozgrywającego. Zaczyna być tak, ze wszystko robi Messi. To jest bardzo niedobre, bo chyba nigdy FCb nie była tak uzależniona od jednego piłkarza, jak mamy to dzisiaj.

PS. Neymar to jednak rak współczesnej piłki. To co gościu robi w tym roku, to absurd.

0

To był żart ;)

0

Nie pasuje charakterem... Butny, głupi i łasy na kasę gówniarz, któremu sodówka za wcześnie odbiła. Dobrze, że odszedł :)

10

Jak dobrze, że Neymar od nas odszedł...
Ciekawe, czy jak by został, to po takiej akcji jak z Cavanim przeczytalibyśmy:

"Neymar domaga się sprzedaży Messiego" :D

3

Jak Suarez się obudzi, a Dembele rozkręci i przełamie tremę, to będzie dobrze : )

Semedo - kosa!!!

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

4

Dembele... wez rozpierdziel system i badz wart takiej kasy! Badzmy z Ciebie dumni gnojku :) Visca el Barca!!!

13

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Philippe Coutinho zostanie piłkarzem Barcelony tuż po finale Pucharu Gampera.
[RAC1]

32

"Zarząd Barçy sprawia wrażenie, jakby nie wiedział, czego szuka na rynku transferowym, jest bałagan. Teraz wydaje się, że przyjdzie Seri, a z nim mamy 11 pomocników. Tracimy Neymara i kupujemy Paulinho."

W samo sedno!

1

Jakie gimbusy? :) mam 31 lat i jestem z tym klubem od 16 :) widze co się dzieje. La masia wygasa, a zarząd kupuje drewno po czym oddaje za darmo. To czyni mnie gimbusem, że widzę że bedzie zle? jeszcze takie burdelu nie było. Powiedz Messiemy ze jest ok, który bedzie teraz sam na górze formacji, bo i on nie ma narazie perspektywy.

0

rozdajmy wszystkich... Nadeszły złe czasy :(

4

Tata miał jeszcze z czego wybierać - On nie.
Jak to musi być źle żeby zobaczyc w wyjsciowym składzie napad Messi Paco i Gerard... Masakra

2

Czego on ma kuźwa szukać, jak nie ma zawodników z topu???!!!!
Boje sie, że to będzie najgorszy sezon od kilkudziesięciu lat... Ten zarząd jaja sobie robi.. Paulinho... no kuźwa!! :( kpina! Jestesmy najelpszym klubem ostatniej dekady i wszyscy sie z nas smieją :/ żenada!

0

OMG... człowieku... Iniesta nie jest w stanie juz grać całego meczu co mecz, a Roberto jest bardzo dobry, tylko to nie jest klasa światowa.

0

NIe dziwne, że byłby pierwszym wyborem, skoro nie mamy klasowych pomocników :)

0

ŻENADA!!! WSTYD!! Największy klub na świecie nie jest w stanie sprowadzić w kryzysowym momencie topowych zawodników i będzie starał się o Paulinho i Jeana Michaëla Seriego i moim zdaniem i tak za słabego na FCB Eriksena.

Mamy żałosny zarząd Panie i Panowie.

RIP kuźwa [*]

0

a może frytki do tego?

36

O Coutinho bym walczył... ale czuje że to żebranie.
Co do Dembele, to jest on warty max 50mln... 100 czy 150, to kuźwa chyba ze stadionem ta wycena :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?