0

macie link? :(

0

dzięki wielkie

7

az musiałem się wody napić...

0

Gdzie można mecz zobaczyć? :/
Z góry dzięki :)

0

Gdzie, na czym będzie mecz ?!?!?!?! :/

6

A i jeszcze jedno. Jak chcecie taki skład i on wyjdzie od początku, to zmieńcie tytuł odliczania z

"DO WIELKIEGO EL CLÁSICO POZOSTAŁO TYLKO:"
na
"DO WIELKIEGO WPIER... OD REALU POZOSTAŁO TYLKO:"

1

Vidal Roberto Arda i Munir? jaja sobie robicie? :D
Może jeszcze Gumbau się gdzies wciśnie?
Przecież oni w tym składzie chyba nigdy ze soba nawet nie zagrali.

W sobotę Barca ma wygrać i pokazać siłę. Ten skład dostanie 0:3 w pierwszej połowie.



0

ehh Arda, nie wiem co mam o Tobie sądzić... Lubię gościa ale póki co niestety nie spełnia moich oczekiwań. Może za mało czasu minęło, może się to zmieni. I oby się zmieniło, bo póki co jest cieniem samego siebie...

8

Człowiek, który odkrył football na nowo.
Jest załamany, łzy w oczach. To wielka strata i wielki smutek :( RIP Mistrzu!

1

"Prowadzę w tym meczu 2:0"

RIP Mistrzu!

0

Ja go nie oceniam, tylko się smieje. Póki co zamiata wszystkich pod dywan :D

65

A później Luis dziwi się, że mówią na niego "Gruby" :D

0

Jest jedna rzecz, której nie wziął pod uwagę: Gorzej, jak Barca będzie na nich gotowa! ;)

0

Błąd w opisie tytułu gazety: nie bez straty punktów, tylko bez przegranego meczu :)

0

Po tryplet Panowie!! :) Obronić mistrza LM, to będzie coś niesamowitego i to oni właśnie mogą tego dokonać!

7

Egzekutor! Luis to najlepsza 9 świata i jaram się jak dziecko, że przyszedł do nas. I jeszcze ta atmosfera między MSN, MISTRZ!

0

LvG pokazuje jakim jest trenerem. w FCB tez spieprzył :) Guardiola w bayernie grał juz praktycznie bez Riberiego i Robbena (który mimo wad i samolubości wnosił dużo). Sezon wczesniej, gdy byli w dyspozycji i swojej formie wygrali wszystko i rozniesli Barcelone w kryzysie, tak ze az przykro sie na to patrzyło

0

nie gadaj... w bayernie poza chęcią wprowadzenia okrojonej i tak ticki taki, to grał z klasyczną 9 w postaci Lewego. U nas tak nie było. Ibra pograł na środku, na skrzydle i na ławca a w konsekwencji wyleciał. Jakie były tego powody? Każdy zna spekulacje i te niby smsy messiego do Pepa. Poza Ibrą każdy zawodnik w napadzie był uniwersalny. Skrzydł, srodek, ofesnywna pomoc.
Facet ma swoja filozofię, dzięki której zmienił football, co pokazuja sukcesy Barcy, gdy był trenerem. Man city tez pewnie będzie grało piłką, ale bardziej ofensywnie, bo taka jest Liga angielska. Tam co akcje się dzieje i nie da się grac schematu co mecz

1

Jedni powiedzą, że poszedł za kasą, drudzy (Ci którzy wiedzą ocb z drużyna man city) że to ciężki projekt, który ocieka pieniędzmi, ale tez ocieka brakiem zorganizowania, determinacji i aż smutną bezpłuciowościa zespołu w tej przepełnionej gwiazdami druzynie. To bardzo ciężka misja do zrealizowania, więc trzymam kciuki :) To chyba najcięższe Jego wyzwanie, bo liga angielska jest najcieższą na świecie, a zespół chyba z najwiekszym potencjałem, ogromnymi pieniędzmi, który laurów niestety w europie nie usmięca (niestety, bo tam marnuja się gwiazdy, które poza mistrzostwem angli powinny grac o coś więcej). Alei tak Visca el Barca! Powodzenia Pep! :)

0

Perez oferuje zarobki i nic więcej. jak ktos chce iśc za kasą, to pójdzie, jak chce iść za sukcesem i drużyną, to w życiu nie spojrzy nawet na ofertę z realu. Na pewno póki jest Perez

0

Otruli nam kadrę!! To na pewno wina Tuska!

0

Jak dorobi sobie trzecią nogę, bo sprinterem to on nie jest...

0

Polska rządzi! chłopaki dzisiaj ładnie pograli! brawo!

1

Właśnie z kumplem tańczę na stole na środku firmy.

0

Oni na codzien nie są wrogami (nie są też przyjaciółmi), to kibice i media robia tę róznicę... Tez go nie lubię, ale konfliktu nie mieli i nie mają. Przypominam EŁ=
ttps://

0

Rusiu, nie obrażaj mnie gdy wyrażam swoje zdanie. Dla mnie zdrada i już, bo pamiętam ich cytaty o mourinho i pójście pod jego skrzydła to nie honorowy ruch.

2

Pedro poszedł do Mou = nara...
Lubilem gościa, ale dla mnie to to samo co z fabsem. Zdrada.

2

A czy ja mógłbym link do tego dryblingu Sandro z końcówki, w ktorym się poplątał i prawie wywalił? Mało co nie udusiłem się ze śmiechu.

Sandro i Munir. Nasi bracia Tashibana :D

1

Kolka nerkowa jest tak bolesna że nikomu nie życzę... Kiedyś dziewczyna prawie przy mnie zeszła z bólu i powiedziała, że to był najmocniejszy ból jaki miała ever.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?