zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra, podpisać go i już przestać wrzucać tę dramę, bo się rzygać chce :)
0
Nareszcie znika z tej drużyny!! Od Bohatera do ZERA Panie Neymar!
Nie będziemy płakać i mam nadzieję, że przyjdzie Coutinho i Dembele! :)
VISCA EL BARCA!
3
Oficjalnie tak się żegna, a tak naprawdę w szatni :) :
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20479792_1070292613101065_5718855470486828198_n.jpg?oh=0b85c3f01060af807662461481fb5103&oe=59F0DA8E
0
Skok jakościowy na drugie miejsce w lidze francuskiej z takim budżetem! Błagam Cię! :D
14
Najlepszy komentarz do tej całej sytuacji:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20476403_689046481286890_2695991409992284871_n.jpg?oh=f3389b8c8d61a290264330a865ae5858&oe=5A039F24
0
Marca :D hahaha
0
Za ten palec na Camp nou po golu na 3:1 Cavaniego, to dla mnie zakaz wstępu za brak szacunku (po 6:1 powinien sobie wsadzić ten palec w d... ).
161
Ronaldinho nigdy nie był burakiem na boisku i poza nim. Poza tym to tak jakbys Papieża równał z ministrantem...
0
Neymar się do nas nie nadaje... Nie zasługuje by byc w najlepszym klubie świata, to niech leci do PSG i pogra sobie w LM do spotkania z nami.
Za niego spokojnie może ogarnąć dobrych grajków, a nawet sięgnąć po Mbappe z taka kasę ( swoja droga style gry nie przypomina wam trochę Henryego? :) )
Reasumując - Neymara czas w FCb dobiegł już chyba końca.
0
Bardzo dobrze, że nie przyszedł. Pogba to butny, wywożony gówniarz i na dodatek drewniany.
3
OMG... ale łaskę robi.. Wypad i tyle! Żaden piłkarz nie może być ponad klubem, a on z ojcem przeginają pałe. Sory, ale brak szacunku dla tego gówniarza. Jest spokojnie do zastapienia. Dembele, Hazard ;) Moze kiedyś zrozumie, że kasa to nie wszystko i że ojciec go udupił. Poza tym to dzieciak i show man, który trochę popsuł dobre imię FCB.
1
Bo Messi całym życiem w FCB na to zasłużył, a Ney musiałby jeszcze dużo zrobić żeby znaleźć się chociażby w pierwszej ćwiartce tych osiągnięć. Ja nie lubie jego stylu bycia, nie podoba mi sie jego zachowanie na boisku i poza nim. Taki ktoś nie pasuje do Barcelony. Nie widziałem żeby Messi przy każdym kontakcie wywracał się i płakał, a póxniej wyzywał wszystkich do około, albo żeby tańczył po każdym golu przed trybuną rywala. To sa inni zawodnicy z poziomu czysto piłkarskiego zachowania. Nie mówię o umiejętnościach tylko dojrzałości i powadze. On chce kasę taką, jak Ronaldo czy Messi? Absurd. To jakbym poszedł do nowej firmy, był zajebisty i po 3 latach chciał kase taka, jak prezes, bo mam talent i dobrze tańczę.
0
Niech idzie do PSG... Dostanie więcej kasy, my kupimy dwóch klasowych grajków, a imię klubu przestanie być w końcu besztane przez niego i jego ojca.
1
Oczywiście, ze to niepoważne. Ney to niestety butny gówniarz niepasujący do klubu i chcący zrobić zamieszanie dookoła siebie. Nie lubię go i chciałbym żeby odszedł.
1
Gdyby miał mózg i wyznawał zasadę mes que un club (a plotki byłyby nieprawdziwe), to by dawno to zdementował. Ale on lubi taki szum wkoło siebie. Chyba, że jest to prawda, to wtedy szerokiej drogi.
Dajmy na to, że gdyby to była gadka o Pique od razu by napisał na twitterze, fb i powiedział do kamery, że ta sprawa to jeden wielki bull shit.
0
Symulowanie jest tylko jakąś częścią składowa całego tego negatywnego wizerunku Neymara, jaki ja widzę - napisałem o co dokładnie mi chodzi. Poza tym reszcie zdarza się to zdecydowanie rzadziej niz Neyowi.
0
a o czym Ty teraz do mnie rozmawiasz?
11
Trochę mam już tego cyrku dosyć... Nigdy nie darzyłem go sympatią niestety. Za dużo małpowania na boisku, tańców, przewracania się, pyskówek i płaczu. Tego nigdy nie widzieliśmy u liderów takich jak Messi, Xavi, Puyol, czy Iniesta. Odkąd Ney przyszedł do FCB, to głównie są z nim problemy (i z jego ojcem). Kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa. Niby Messi tez z ojcem robią wałki, walczą o wyższą kasę itd, ale przynajmniej na boisku, jak się przewróci, albo go skoszą, to próbuje wstać i biegnie dalej. Neymar za to robi 3 salta, koziołki i na koniec nie trzyma sie za nogę, w która dostał. A przy przeprosinach rywala zazwyczaj jeszcze nawyzywa, pomacha łapami i odepchnie lekceważąco rękę, po czym po bramce zatańczy przed trybuna rywali, jak ostatni burak. Nie lubię typa.. nie ma szacunku i na dodatek imo przestał się piłkarsko rozwijać. Nie widzę różnice pomiędzy Neymarem 2015, a 2017... chyba że na gorsze.
Reasumując i wyrażając tutaj swoją opinie i zdanie uważam, że lepiej by było dla klubu (tutaj tez chodzi o dobre imię FCB - nigdy piłkarz nie powinien stanąć ponad klubem) żeby go sprzedali za taką kasę (222mln euro!!!). Ta kwota pozwoliłaby sprowadzić co najmniej trzech klasowych zawodników takich, jak np Dembélé, Veratti.
Oczywiście jeśli to wszystko prawda ;)
0
Szkoda, Velverde pewnie by go zatrzymał. Nie mamy pomocy tak naprawdę.. Ivan bez formy w tym sezonie, Bousquets wiadomo... Iniesta juz za stary żeby całe mecze grac non stop i tez z formą różnie, rafinha słabo... Suarez tez mało szans ale nie ten kaliber na nasz klub... Arda przydałby się, a szans nie dostawał. Priorytet to obrona skrzydło i ktoś na zmiane na środek dla Umtitiego i pique oraz pomoc, bo tam chyba największy problem i brak liderów.
1
Coutinho super! trzeba odmłodzic trochę skład, a w pomocy poszukać kreatywnego i młodego asa, który nie będzie się bał rozgrywać i przenieść akcję do przodu. Niestety obecnie mamy tylko Iniestę, który juz nie nadaje się na grę w całym spotkaniu, a i forma nie ta sama.
1
Morata...
nope.
hahahahaa
0
aa ok :) jakoś zafiksowałem się na główce ramosa z atl chyba 2 lata wczesniej w doliczonym czasie gry. Ale wtedy to nie był finał ;)
0
Mam pytanie: Pique powiedział "Real wygrywa Ligę Mistrzów po golu Ramosa ze spalonego".
O która sytuacje mu chodziło?
0
Marco, chodź do nas :)
0
Nie bo tak powiedział, tylko za całokształt :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
4
Wiedziałem, ze w końcu odpali ;) Chyba rośnie nam nowy następca Andresa :)
3
On musi poprawić wszystko, nie tylko bieganie, bo nie widzę różnicy pomiędzy pierwszym, a wczorajszym jego spotkaniu w barwach Barcelony. Dla mnie nie wypali, ale to jak pisałem wcześniej tylko moje zdanie.
3
Nie skichajcie sie z tym żenującym optymizmem i obrona Częstochowy :)
Porównujecie Luisa do Paco? ehhh, aż źle się robi :) Luis po przerwie w jakiejkolwiek grze zaczął strzelac dla Barcy po niecałym miesiącu :) Nie mówię o regularnych hattrickach, tylko o jednej bramce. Nie wiem skąd te 4-5 miesięcy wziąłeś, a do tego regularną grę - bo przypominam, że nie grał ze względu na zawieszenie po gryzieniu ;)
A lizać to Ty mu (i komu tylko chcesz) możesz co chcesz, a do mnie nie pisz takim językiem, bo mijasz się z prawdą tak samo, jak Twój kolega od pokemonów. Takie teksty zostawcie dla swoich koleków i koleżanek z ławki.
Klimach - Luis ma słabszy miesiąc, ale cały 2016 miał imo najlepszy na świecie. Przypominam kto ostatnio strzelił Realowi...
Co do kibicowania, to kibicuję drużynie o 92 roku, a nie Alcaserowi, który osiąga już rekordy w limitach. Ibry tez nie lubiłem i się nie sprawdził, a jak ktoś sie nie wkręci w drużyne po jakis czasie, to trzeba powiedzieć, ze do niej nie pasuje. Takich historii w tym klubie było juz wiele i to jest nietrafiony transfer. On nic do nas nie wnosi, poza tym, że jest kogo wpuscić, żeby ktoś inny wartościowy mógł odpocząć. Właśnie kibic chciałby kogoś, kto by się odnalazł, a on ewidentnie nie umie. Nic na siłę, Na dzień dzisiejszy dużo wiecej dawał Munir niż Paco. Nic do niego nie mam, ale u nas jest drewniany i sie nie sprawdza. W Valencii był świetny. Czy wyrażenie opinii jest niszczeniem? :) Co to za gimbusoburza? :) Przypominam, ze zaraz połowa sezonu mija, a on znowu ma sie przełamac w następmnym meczu.
6
Brakuje tylko :
Paco Alcacer - "Już niedługo się przełamię... opłatkiem na święta."