zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umtiti jest zajebisty i to jeden z lepszych transferów w defensywie ever. Razem z Pique dadza duzo spokoju.
0
I tak zagrał wspaniały mecz. Arda rozwija skrzydła, nie robi problemów z grą na ławce, a gdy potrzebna jest jego pomoc prawie zawsze ją nam zapewnia. Fajnie że się zaklimatyzował, bo widać że gra w Barcelonie daje mu szczęście :)
0
Czy na jakimkolwiek kanale transmitują ten mecz?
1
Czasami mam wrażenie, że tytuły artykułów bierzecie z Faktu.
38
No to w grudniu przed gwiazdką real dostanie od nas ruzgę :P
0
ja tam spudnicy nie widzę...
2
nie pierdziel. Stroje sa zajebiste a boisko zweryfikuje, Jak wygrają wszystko, to będzie cichutko ;)
2
Barcelona umie robic transfery.
0
są wyniki, to są też i oczekiwania.
2
No nie wiem.... Tym razem jeśli Argentyna dotrze do finału, to pokona ją Polska, więc nie napalałbym się tak :D
0
ja bym nawet szerzej pojechał: najlepszy prawy obrońca na świecie ever.
1
a ja nie, niestety. Jest zajebistym piłkarzem, ale charakter ma zołzy... Bez głaskania i oby to nie była prawda, ale jesli dał ciała to tez jestem za tym zeby poniósł konsekwencje.
1
Przykład zawodnika, który na początku obiecującej kariery zatrzymał się w rozwoju. Poza tym on pasuje do FCb, jak świni siodło.
0
Dla mnie Luis to najlepsza 9 w historii Barcy i jedna z lepszych w historii piłki. Mega zawodnik.
0
Ale czai się z drugiego miejsca ;) a jest ewidentnie poza podium
0
Bo kapitan to co innego niż gole i asysty :) Puyol, Xavi, Messi . Znajdz niepasujący element (charakterem)
39
Dla mnie od kilku lat Masche powinien być pierwszym kapitanem. Na pewno nie Leo.
0
Silva i niech Puyol wraca! :D
0
Douglas, niestety Bartra no i brakuje Rudego.
0
Ja widzę 3 znaczki oznaczające asystę Panie Hilary ;)
0
VAMOOOSSSS KUR**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Ale pieprzenie... Jak ktoś krytykuje to juz nie jest kibicem? Przepraszam, że napisałem, że zwalili cały sezon. Jestem z Nimi ale umiem napisać jak jest, a nie głszczę po główkach. 3 tygodnie i wszystko co zrobili wczesniej padło. Tak było u nas w reprezentacji. Słynne "Polacy nic się nie stało". A się stało :) VEB!
0
w 3 tygodnie zmarnowali całą przewagę i szanse na tryplet... szkoda, bardzo mi przykro :/ :(
0
dlaczego nie ma co oceniać ? :) Jestem kibicem i oceniam. Messi się kończy a jeżeli chodzi o przywództwo to nigdy sie nie zaczął. Nie chce gdybyac ale nie zdziwiłbym się gdyby mecz potoczył się inaczej i iniesta wystąpił po lewej stronie, neymar srodek, lusi na skrzydle w ataku i nie wszedłby Roberto. Leo zawiódł w każdym meczu w ostatnich 2 tyg. Miałeś co do niego pewność? Ufałes że zagrsa jak wkurw... Messi? Ja nie, zgasł. I z nim FCb
0
I jeszcze jedno. Kocham ich nad życie, jak biegałem za gnoja i strzelałem jako Overmars, jako Enrique, jako Ronaldo, Kluivert. Ale to nie zmienia faktu ze teraz ostatnie mecze mimo słabszej dyspozycji Naszej drużyny jej najwiekrzy Lider dał dupy. Dał i ja nie boje się tego powiedzieć
0
Tylko, bo olał. Wydaje mi się że tylko on. Ok, ogólnie barca ma słabszy okres i słabszą formę, ale te ostatnie minuty, druga połowa gdzie siedzieli na ATl, to nie widać było tylko messiego. Strzelał z wolnego, gdzie nie powinien. Jest totalnie bez życia i bez formy. Wydaje mi się, że lepszy mecz zagraliby tym razem bez niego, ale jak śmiem tak twierdzić? Jak mozna go zdjąć? No właśnie... czasami niestety tutaj jest problem
0
Musicie przestać pierdzielić od dwóch tygodni, że trzeba się podnieść, tylko to zrobić... A nie, sory. Została juz tylko liga i puchar bo podnieść się mieliście przed tym meczem.
2
Wczoraj przed meczem mówiłem "Messi wróć"!
Nie wrócił... i osrał sprawę. Trzeba to niestety powiedzieć jasno.
1
Mam dziękowac za to że był na boisku ?! Jaja sobie robisz? :) Jeśli gra na swoim poziomie, to mu dziękuje, jeśli się stara, to mu dziękuje, ale jeśli gra tak jak ostatnio, czyli bez serca, bez zacięcia bez wiary i jakby miał wszystko w dupie, to chyba moge napisać że zjebał tak? :)
2
Messi to grał w ostatnich paru spotkaniach?