zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Miejmy szacunek i nie lekceważmy przeciwnika. Wtedy to się ziści. Poprzednie 2 mecze niestety pokazuja, że Barca po Tryplecie znowu ma wyjebkę... :(
6
Błagam, chłopaki, mobilizacja! Dajcie nam manite i puchar!
0
No to dupa, idę po 0,5 litra...
0
Dziękuję, dobranoc, otwieram piwko.
http://www.livesportsreviews.com/tv-channels-broadcasting-rights-la-liga-2/
0
Moja głupota? A nie uważasz, że to pech, że Ney się rozchorował pomimo leków i zamiast niego jest Pedro? Ja tak uważam, dlatego mnie to szczypie.
Ja mam brak szacunku, a Ty słowo "twoja" piszesz małą literą...
11
kalkulatorem xD
1
Pedro zamiast Neymara na okładce Mundo aż szczypie w oczy... :/
2
no błagam... Niech powołają połamanych ludzi tylko po to, żeby tylko byli w kadrze i mieli odhaczony puchar I gdzie tu profesjonalizm?
0
Miałeś kiedyś świnkę? Jak ma grać? z przekrzywioną głową? :P
0
Fajnie by było, gdybysmy w końcu zobaczyli zwycięstwo FCB, bo narazie niestety nie prezentuja się najlepiej... Wiem, ze to rezerwy, ale też to jednak wielka Barca! Do boju! Visca!
0
Mascherano zostanie :) no chyba juz ich do końca porąbało :) Lucio go nie odda! Prędzej odda Pedro niż Javiera :D :P
7
hahaha możecie poMaschyć :)
1
0
Rafa! It was Penaldo!! :)
2
Bartomeu potrzebuje chyba więcej drewna do kominka...
0
No to logiczne jest chyba, że nie mogę tego wiedzieć) Mam tylko nadzieję, że zostanie ;)
0
a gdzie napisałem, że wiem? :)
3
81 points and thats all from me :D
4
Kobe skończy w LAL. Legenda, mój Bóg. Od dziecka gram w kosza zawodowo i teraz półzawodowo i jest dla mnie wzorem. Kobe = Lakers i nie ma innej opcji :)
2
a ja ma nadzieje, że nie :) Pedro to najlepszy rezerwowy napastnik, jakiego można sobie wymarzyć przy takiej kadrze :)
1
Mourinho znowu ból dupy. Żałosny typ
0
Od stycznia 2016 proszę bardzo :)
0
Nie no, wszystko cacy. oskarżenia wzieły się jak zwykle z dupy :)
1
To będzie to samo, co u nas z Bartomeu. Takich ludzi uwikłanych w przekręty, kupujących sobie poparcie etc praktycznie nie da się wywalić ze stołka :(
#preczzkorupcją!
27
Ter Stegen przerośnie Neuera. 100%. Kocur jakich mało :)
1
Kiko Casilla - najwiekszym atutem tego młodego bramkarza jest nazwisko podobne do wytransferowanego do Porto Ikera. Ten fakt sprawia, że Kiko staje sie niemal bezkonkurencyjny wśród obserwowanych przez real bramkarzy.
43
No i to jest dobry sponsor, a nie ciapate gówno... da się!! :)
6
No ok... sprzedają zawodników, albo oddają bez pomysłu. Ale po ostatnim sezonie pada pytanie: No to opłacało się, czy nie?
0
Dobrze, niech cisnął :) Przydałby się stary dobry United w LM a nie jakieś szejkowe gówna.
0
Mashe zostałby nawet gdyby ofiarowali mu złoża ropy. Masherano to Barcelona, a Roma to... Roma :D Więc dziękujemy :)