6

Miejmy szacunek i nie lekceważmy przeciwnika. Wtedy to się ziści. Poprzednie 2 mecze niestety pokazuja, że Barca po Tryplecie znowu ma wyjebkę... :(

6

Błagam, chłopaki, mobilizacja! Dajcie nam manite i puchar!



0

No to dupa, idę po 0,5 litra...

0

0

Moja głupota? A nie uważasz, że to pech, że Ney się rozchorował pomimo leków i zamiast niego jest Pedro? Ja tak uważam, dlatego mnie to szczypie.

Ja mam brak szacunku, a Ty słowo "twoja" piszesz małą literą...

11

kalkulatorem xD

1

Pedro zamiast Neymara na okładce Mundo aż szczypie w oczy... :/

2

no błagam... Niech powołają połamanych ludzi tylko po to, żeby tylko byli w kadrze i mieli odhaczony puchar I gdzie tu profesjonalizm?

0

Miałeś kiedyś świnkę? Jak ma grać? z przekrzywioną głową? :P

0

Fajnie by było, gdybysmy w końcu zobaczyli zwycięstwo FCB, bo narazie niestety nie prezentuja się najlepiej... Wiem, ze to rezerwy, ale też to jednak wielka Barca! Do boju! Visca!

0

Mascherano zostanie :) no chyba juz ich do końca porąbało :) Lucio go nie odda! Prędzej odda Pedro niż Javiera :D :P

7

hahaha możecie poMaschyć :)

1

0

Rafa! It was Penaldo!! :)

2

Bartomeu potrzebuje chyba więcej drewna do kominka...

0

No to logiczne jest chyba, że nie mogę tego wiedzieć) Mam tylko nadzieję, że zostanie ;)

0

a gdzie napisałem, że wiem? :)

3

81 points and thats all from me :D

4

Kobe skończy w LAL. Legenda, mój Bóg. Od dziecka gram w kosza zawodowo i teraz półzawodowo i jest dla mnie wzorem. Kobe = Lakers i nie ma innej opcji :)

2

a ja ma nadzieje, że nie :) Pedro to najlepszy rezerwowy napastnik, jakiego można sobie wymarzyć przy takiej kadrze :)

1

Mourinho znowu ból dupy. Żałosny typ

0

Od stycznia 2016 proszę bardzo :)

0

Nie no, wszystko cacy. oskarżenia wzieły się jak zwykle z dupy :)

1

To będzie to samo, co u nas z Bartomeu. Takich ludzi uwikłanych w przekręty, kupujących sobie poparcie etc praktycznie nie da się wywalić ze stołka :(
#preczzkorupcją!

27

Ter Stegen przerośnie Neuera. 100%. Kocur jakich mało :)

1

Kiko Casilla - najwiekszym atutem tego młodego bramkarza jest nazwisko podobne do wytransferowanego do Porto Ikera. Ten fakt sprawia, że Kiko staje sie niemal bezkonkurencyjny wśród obserwowanych przez real bramkarzy.

43

No i to jest dobry sponsor, a nie ciapate gówno... da się!! :)

6

No ok... sprzedają zawodników, albo oddają bez pomysłu. Ale po ostatnim sezonie pada pytanie: No to opłacało się, czy nie?

0

Dobrze, niech cisnął :) Przydałby się stary dobry United w LM a nie jakieś szejkowe gówna.

0

Mashe zostałby nawet gdyby ofiarowali mu złoża ropy. Masherano to Barcelona, a Roma to... Roma :D Więc dziękujemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?