0

ruch do dupy, bo tracimy na nim kase.

0

Piszę tak, żeby delikatnie Ci zasugerować koniec tej głupiej konwersacji ;)

0

Bo ja nic nie chciałem wnosic i nie chciałem dyskutować, a twoje posty wnoszą tyle, że tracę czas na pisanie z jakims internetowym mądralą, który jeszcze przerzuca i odbija piłeczkę próbując odwrócić kota ogonem.
Co mnie interesuje że jest dobry, skoro jest porąbany i niestabilny emocjonalnie ---> Historia Zlatana - same shit, tylko zlatan był o niebo lepszy.
A Ty piszesz o jakiejś waleczności, agresywności, determinacji, niżej o umiejętnościach, które nic nie znaczą i nie zmieniają przy fakcie, że jest burakiem.
A mój post jest tylko o tym. Więc to Ty nie potrafisz dopasować wątków i nie widzisz różnicy. Gdybys napisał cos o charakterze np ma fundacje i sam siedzi za darmo po godzinach w hospicjum, to bym przeprosił i przyznał do błędu, ale dla Ciebie umiejętności piłkarskie = cechy charakteru.
Mój post, moje zdanie. Sam napisałes i się przypieprzasz, więc teraz z łaski swojej juz nie pisz.

PS. Sprawdzałeś juz w tej kuchni? ;)

0

Idź sprawdź czy cie w kuchni nie ma, bo na prawdę nudny jestes. Pierwszy post pretensjonalny, drugi pouczający. Jesli miałeś inne intencje, to naucz się przelewać myśli na papier. I skończ już plis ;)

0

W zasadzie po twoim pierwszym komentarzu już nie mieliśmy o czym rozmawiać... :(

0

"Gra ostro, niekiedy agresywnie" To jest zdanie o grze, które boje sie że może sie rozwinąć do rangi Twoich postów poniżej, gdzie wynosisz na jakiś przerażający piedestał... Bronisz go jak
Rejtan przed rozbiorem.

"nazywanie go chamem to gruba przesada"... come on! zaraz się popłaczę...

0

Nie pisz tak, bo urazisz JimMorrisonFCB i będziesz zmuszony/a czytać jego lamenty.

1

Nie za to, że raz rzucił butem, tylko za to, że jest chamem. Czytasz? W meczach, nawet nie o dużą stawkę non stop klnie, macha łapami, jest niesympatyczny, praktycznie nigdy nie przeprosi jak fauluje - chyba, ze sędzia biegnie do niego z kartką.
O Suarezie nie powiedział, że jest chamem tylko, że jest psychiczny (jesli serio interesuje Cie moje zdanie) ;) Do tej pory tak uważam, bo to nie jest normalne zachowanie :) Poza tym fetyszem jest spoko gościem.
Poza tym ja piszę o charakterze a nie o umiejętnościach piłkarskich i o tym się nie wypowiedziałem, więc nie zbaczaj z torów i nie klej tutaj ody do ardana.
I nie pouczaj mnie plis, bo to jest moja opinia, a Ty się grzejesz, jak silnik w maluchu.

1

Arda jest chamem :) na podstawie zachowania na boisku ;) oglądam mecze.

0

Arda to taki turecki Vidal. Bydle i tyle. Nara z nim

1

Gonzalo Jara wie ocb

0

Poleciałeś trochę. Jest najlepszym rozgrywającym pomocnikiem wszechczasów, ale nie jest najlepszym piłkarzem ever :) O najlepszym czytasz np wyżej

1

Messi > Ronaldo i każdy z osobna

Statystyki nie kłamią. Messi jest lepszy i najlepszy.
Odwołuje to artykułu z wczoraj:

http://www.fcbarca.com/64312-majestatyczny-sezon-leo-messiego.html?utm_source=mainNewsOther&utm_medium=mainNews&utm_campaign=mainpage

27

"Jeśli teraz kogoś zakontraktujemy, będzie to decyzja Abidala i moja"

No chyba kogoś popier**** !!! :O
To trener ustawia skład i występuje z prośbami do zarządu.

Co Ty Laporta, drugi Perez jesteś?!

0

kartofliska
8 liga mistrzów

7

Tutaj widac wszystko.

http://streamable.com/9eas

powinni cofnąć kary i powtórzyc ostatnie 30 minut meczu przy wyniki 0:0

a Jara do ciemej klatki z "głodnym murzynem" i pół roku zawiasów + kara finansowa.

0

Dajcie mi Isco ;)

1

no dobra, ale nie jest głównym tematem. Chociaż fakt, przemycił się :P

1

Grafika trafna :)
1. Pedro zostanie bo ma miliard odstępnego w umowie
2. Di maria zgadzam się, pomimo że lubie to nie ma miejsca. Wole isco ;)
3. ...
4. Ramos cie interesuje? :)

1

Pierwszy dzień po sezonie, w którym nie ma POGBY na okładkach :D

0

"Mundo Deportivo informuje o zainteresowaniu Pedro ze strony PSG, Manchesteru City, Interu i Liverpoolu. Mimo przedłużenia kontraktu z Barçą Kanaryjczyk ma wątpliwości co do pozostania na Camp Nou, ponieważ Luis Enrique nie dawał mu ostatnio wielu szans na grę."

Ta... na pewno. A widzieli oni zapis o klauzuli odstępnego i jaka jest tam kwota?


"Sport podaje, że Barça rozważa ściągnięcie Di Maríi za 85 mln euro, z czego 75 mln to cena Manchesteru United, a 10 mln to zawarta w umowie sprzedaży zawodnika z Realu Madryt rekompensata w przypadku późniejszego przejścia Argentyńczyka na Camp Nou. Warto jednak dodać, że Mundo Deportivo informuje, że Ángel di Maria nie może przejść do Barcelony, gdyż Królewscy zablokowali taką możliwość poprzez specjalną klauzulę."


To po co o tym pisac skoro nie ma takiej opcji ?!

3

zabierać dupy z herbu!

0

0

Powinien być ban, za post/komentarz o Pogbie

0

O pogby, to mariusz lewandowski jest lepszy

0

ja sie odniosłem do tej nadziei w komentarzach że to będzie on... oby nie, błagam.

2

Jak Ramos przejdzie to ja skacze. Masakra. Nie uniosę tego

0

No to sie mylisz. Jestem byłym sportowcem i motywacja siebie samego jest wazna, ale wazna też jest motywacja kolegów i lidera/kapitana. Jak koledzy i lider maja w dupie to mecz spalony :) Neymar imo sie obraził, a sam spieprzył. Jest super piłkarzem, ale charakter ma, jak jakiś butny gówniarz. Płacze, krzyczy i się wozi. Jak nie nauczy się pracowac nie tylko nogami ale też głową, to złota piłka, co najwyżej trafi do niego na ściane, na plakacie. Swoja drogą Neymar i kapitan. Popierdzieliło ich. Chłopak ledwo 18nastke skończył. Nie ma charyzmy, cech przywodcy. Cała reprezentacja razem z Dunga obecnie to śmiech na sali.

0

Patrząc na zachowania Neymara na boisku, to zdanie, że "piłkarze to nie małe dzieci" jest, co najmniej mało trafne....

0

No właśnie Tak powinien zrobić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?