0

Ten to powinien w Copy General pracować,a nie sędziować. Lubi drukować.

0

Do półfinału urrrwwaaaaaałłłł ! Vamos!! This is Barca!!!!!!!!

2

tylko nie realny...

38

Real sie posypał jak choinka na Trzech Króli, ale nie ma co się im przeglądać z ironicznym uśmieszkiem tylko jechać jak walec po swoje, czyli po TRYPLET!!! :D VISCAAAA!!!!! :D

11

na pewno tam to podpatrzyli :D

0

Podobno davidem Luizem zainteresował się francuski Carrefour i ma im teraz dostarczać siatki :D

0

Rozgrywa sezon życia, stąd zainteresowanie Evertonu. Zaraz będzie Man city, psg, chelsea... Tylko poważne oferty

1

A Kanał Suarezki znacie? :D

5

Le Parisien

"Matieu znowu strzela"


Sory nie mogłem się powstrzymać :D

0

brama opór :D

0

Neymar wrócił... ok ale boje się żeby frustracja zmianą w ostatnim meczu źle nie wpłyneła na niego. Oby Suarez wrócił, bo ostatnio coś słabo nie licząc dwóch bramek.
Dzisiaj pokażmy PSG, że juz za daleko zaszli!!!! :D

1

Śmiejecie z dryblingu z Aguero, a to pamiętacie? :)



0

Dobra, pomyliłem się :) Macie racje - czas mnie ostro strollować :)

0

A moim zdaniem zajebista inicjatywa :)

Albo mecz all stars la liga vs all stars Primera division

No mega opcja :D

21

Panowie, spiąć dupska, bo ostatni mecz był wyrany a wynieśliście tylko 1 pkt! Więcej koncentracji i jedziemy po tryplet!

VISCA!!!! :)

0

aaa sorry, nie zauważyłem, ze to nie do mnie :) Pozdro!

0

Widzisz moj avatar? :) Rozumiesz co to sarkazm? :)
Poczytaj poprzednie artykuły o Kryśce po 9:1 realu, to może zrozumiesz :)

11

To nie Ronaldo, to "Kapitan Grzmot" !

0

Pierwszej bramy Suareza to nawet Munir by sie nie powstydzil :)

18

Do końca życia już będziesz Kapitanem Grzmotem :D
"Własna" gazeta cię udupiła :D

1

Komentarz usunięty

0

To jest tez element taktyki :D
Brawo Lucho!

6

meczów jest poprawnie :)

0

Łazienka jest Zamknięta :(

0

szacunek dla każdego przeciwnika pozwoli nam wygrac i ten mecz, więc nie leszczuj ;)

1

Bo lepsze dwa sezony z Alvesem niz pol sezonu z samym Montoya. Nie wiem czy o zakazie transwerowym slyszales... Poza tym Dani ostatnio gra naprawde niezle.

1

Pogba super@! Ale jak Xavi odejdzie, to przez pół sezonu czeka nas w pomocy niezły paździerz... Chyba że rafinha i iniesta odpala, bo sergi roberto dla mnie out, a przynajmniej wyporzyczenie, żeby się ograł, bo będzie jak z deulofeu, tello itd

0

Link prosimy!!!!!

0

Meczów :P
Dzisiaj wygramy :)

0

Boisko zweryfikuje kto ile jest warty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?