zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten to powinien w Copy General pracować,a nie sędziować. Lubi drukować.
0
Do półfinału urrrwwaaaaaałłłł ! Vamos!! This is Barca!!!!!!!!
2
tylko nie realny...
38
Real sie posypał jak choinka na Trzech Króli, ale nie ma co się im przeglądać z ironicznym uśmieszkiem tylko jechać jak walec po swoje, czyli po TRYPLET!!! :D VISCAAAA!!!!! :D
11
na pewno tam to podpatrzyli :D
0
Podobno davidem Luizem zainteresował się francuski Carrefour i ma im teraz dostarczać siatki :D
0
Rozgrywa sezon życia, stąd zainteresowanie Evertonu. Zaraz będzie Man city, psg, chelsea... Tylko poważne oferty
1
A Kanał Suarezki znacie? :D
5
Le Parisien
"Matieu znowu strzela"
Sory nie mogłem się powstrzymać :D
0
brama opór :D
0
Neymar wrócił... ok ale boje się żeby frustracja zmianą w ostatnim meczu źle nie wpłyneła na niego. Oby Suarez wrócił, bo ostatnio coś słabo nie licząc dwóch bramek.
Dzisiaj pokażmy PSG, że juz za daleko zaszli!!!! :D
1
Śmiejecie z dryblingu z Aguero, a to pamiętacie? :)
0
Dobra, pomyliłem się :) Macie racje - czas mnie ostro strollować :)
0
A moim zdaniem zajebista inicjatywa :)
Albo mecz all stars la liga vs all stars Primera division
No mega opcja :D
21
Panowie, spiąć dupska, bo ostatni mecz był wyrany a wynieśliście tylko 1 pkt! Więcej koncentracji i jedziemy po tryplet!
VISCA!!!! :)
0
aaa sorry, nie zauważyłem, ze to nie do mnie :) Pozdro!
0
Widzisz moj avatar? :) Rozumiesz co to sarkazm? :)
Poczytaj poprzednie artykuły o Kryśce po 9:1 realu, to może zrozumiesz :)
11
To nie Ronaldo, to "Kapitan Grzmot" !
0
Pierwszej bramy Suareza to nawet Munir by sie nie powstydzil :)
18
Do końca życia już będziesz Kapitanem Grzmotem :D
"Własna" gazeta cię udupiła :D
1
Komentarz usunięty
0
To jest tez element taktyki :D
Brawo Lucho!
6
meczów jest poprawnie :)
0
Łazienka jest Zamknięta :(
0
szacunek dla każdego przeciwnika pozwoli nam wygrac i ten mecz, więc nie leszczuj ;)
1
Bo lepsze dwa sezony z Alvesem niz pol sezonu z samym Montoya. Nie wiem czy o zakazie transwerowym slyszales... Poza tym Dani ostatnio gra naprawde niezle.
1
Pogba super@! Ale jak Xavi odejdzie, to przez pół sezonu czeka nas w pomocy niezły paździerz... Chyba że rafinha i iniesta odpala, bo sergi roberto dla mnie out, a przynajmniej wyporzyczenie, żeby się ograł, bo będzie jak z deulofeu, tello itd
0
Link prosimy!!!!!
0
Meczów :P
Dzisiaj wygramy :)
0
Boisko zweryfikuje kto ile jest warty.