0

Szkoda Meksyku, brawo Kostaryka! :)

PS. Ochoa zajebisty! :D

0

to żart kretynie. Sam jestem rudy ;)

11

Jérémy Mathieu jest Rudy i nie powinien grać w Barcy

0

taki ze jest z FCB na dobre i na złe, poczytaj o nim jakie miał marzenia jak grał we włoszech. Poza tym w FCB i rep odkad gra z Nami pokazał wiecej niz we włoszech

0

Szkoda Alex... Alexis.... Pechowe imiona. Sanchez niedoceniony i nie wiem do tej pory dlaczego... Song tak samo nie dostał szansy... Lubiłem Go. Wporzo facet i solidny piłkarz... Alexis - nadal mam nadzieję że zostanie. Prawdziwy cule i zajebisty piłkarz!

0

No to Suarez sam sie wygryzl!!!! :)
Alexis uratowany!

0

Dobrze, do pracy! Cytując klasyka:

"Zapeldalać cieba!"

0

Słaba ironia, naucz się czytać:

"Rakitic pokazał się solidnie"

0

Ja go nie skreślam i uważam że ma przyszłość, tylko nie ma jeszcze doświadczenia gry w wielkim klubie z takimi wymaganiami i nie jest jeszcze tym Rakiticiem którym pewnie będzie za jakiś czas.

0

Barca za Lucho będzie zupełnie inna i myslę że w ataku messi i neymar dostana to co chcą a więc miejsce i samowolkę - widac że to skutkuje bo ney kosi jak kosiarka. Tylko przy takim ustawieniu niezbędna jest klasyczna 9 a wiec suarez za pedro i 45/50 mln. Wtedy można wymieniac ich troje z Alexisem i atak petarda.
Martwi mnie trochę pomoc... Rakitic pokazał się solidnie ale dużo nie wniósł jak widać... Nie widze go w zastępstwie za Fabsa i prawdopodobnie Xaviego. Jest dobrym pomocnikiem, rzemieślnikiem, ale nie takim żeby udźwignąć ciężar całej gry w środku pola. Potrzebny nam młody Xavi/Pirlo, bobrakuje nam kreatora gry i to zdecydowanie. Nie mówie już o obronie...

5

Super wiadomość! Zostań tam i baw się dobrze, a od Alexisa się odpieprzcie wszyscy :)

1

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

6

Zarząd chyba nie ma tej tabeli...
Redakcjo - możecie im podesłać? :)

0

godzin i lat :D

2

Polscy komentatorzy :D

1

Jeżeli to kwota za najelpszego pomocnika w europie - jak nie na swiecie - w pierwszej połowie sezonu, to tak - TO JEST NIC.

Dodatkowo przypominam że te chelsea - klub z piniąchami!!!! Luiza blokowali ponad wszystko i poszedł za kwotę prawie 2x taką. Chcesz mi powiedziec że 33 mln za Fabsa do chelsea, to w porządku kasa??? pffffffffff.....

0

TYLE W TEMACIE KUR** MAĆ!!!!!!!!!!!!!
ZA DARMO I TO DO KOGO...???!!! KPINA!

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10365946_10201225311513695_4087953096101867981_n.jpg

14

GO ALEXIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))

0

za 25 mln do który nie gra w LM to mogą dorzucić jeszcze 3 piłkarzy i dopłacic za taka perłę!
Go Alexis!!!!!

7

Ekstra że młodzi wrócili! :) Dadzą do pieca! :)

0

wielu to małe słowo w tym przypadku ;)

0

O fuck... Mathieu ;( [*]

0

To był żart odnoście Sebka Boenischa...

0

Doktor Ulrich Boenisch... Nazwisko wzbudza moją nieufność i obawy.

0

Póki nie ma oficjalnego info, to mam nadzieję że Cesc zostanie z nami i dostanie szanse cały sezon.... A jak niestety odejdzie, to taka kasa za niego jest smieszna...

3

Mathieu, ciągle nie jestem do niego przekonany - bo rudemu nie warto ufać...

1

chyba mu na starość swoje się przepalają... Alba w Barcie nie jest na sprzedaż - taki lewy obrońca to skarb! :)

0

Reus 35mln, Rakitić 20mln....? Jakoś mało... Śmierdzi mi to kasą pod stołem Zubek!!!

19

OBY NIE!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?