zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Adriano? :) hahaha w dupę się pocałujcie! :D
0
Czyli Mascherano wraca na środek obrony :D
0
Jak Barca pozyska Cuadrado, to bedzie to jedno z lepszych okien transferowych ever. Każda formacja została wzmocniona i odświeżona. Oby to sie przełożyło na pozytywne wyniki w sezonie. jedziemy!
0
ja myślę że tu chodzi o samowypalenie i to co ma w głowie. Jak mu się zache znowu i poczuje krew, to z tym składem koniec.
0
Messi, gdy był w formie, gdy nie chodził ze spuszczona głową był masakratorem. Moim zdaniem był piłkarzem doskonałym i najlepszym w historii. Petarda! Oby mu to wróciło i obyśmy się cieszyli takim Messim i taka Barca, która miała pazur!
VISCA EL BARCA!!!
0
Jude Law join us :D
1
napsiałes tak, jakby miał ich mieć 15 w każdym meczu ;) a jeżeli będzie grał dobrze, to tak. wyobrażam sobie dobrze grającego rudego dziada w finale LM jak na koniec wali tym świecącym łbem bramkę :D
0
ja tez i uważam takie coś za pieprzenie głupot :) Np Puyol tez miał sporo wpadek, liczy sie całokształt, a takie pesymistyczne pisanie i wróżenie złej przyszłości jest głupie :)
Mnie tylko jego wiek martwi i bardziej boje sie o to czy podoła fizycznie.
A to że komuś raz na jakiś czas zdarzy się pomyłka jest normalną sprawą
0
a Ty co? Hudini?
0
Zubi vs Abramowicz ? słabo to widzę...
0
no to jak na piłkarza stary.
4
kolega zwariował :D niczym bonus bgc
0
Piszczu spoko, tylko ma jedną wadę. Wiek. Moim zdaniem kolejny dziadek na obronie to marna decyzja. Wolałbym zdecydowanie kogos młodego i bardziej obiecującego. Na kilka lat. Cuadrado byłby idealny ;)
21
Poniedzialek rano, 8:30, odpalam fcb.com i juz poranny przeglad prasy :) najlepszy serwis w polsce! :) pozdro!
0
Moga byc nie trafione, ale nie mow mi ze nie przemyślane :) nikt nie zapłaci takiej kasy za kogoś kogo nie widzi w swoim planie :)
0
to masz drugą. Wolę dwóch takich (solidnych ŚO) za mniejszą cenę, niż drewnianego Luiza za 40 mln.
0
Na pewno ktoś by wydał 40 baniek ojro nie przymyslając tego. 100%...
0
Kupic za 20 mln, wypożyczyć na rok i sprzedać za 5 mln - tak to widzę.
Niezła polityka ;)
0
nie ma to jak merytoryczny komentarz od gnoja który ma wakacje :)
0
widziałem, gra słabiej po kontuzji, mało agresywnie, mało biega. ale piach? serio ?! Ty widziałeś kiedyś piach? :D
Statystyki mówią co innego. Strzelał, ma asysty? Co ty chcesz? Co sezon 50 bramek w lidze i 40 asyst? :D
1
Nie no... w ogóle nie ma informacji po prawej na pierwszej stronie. Tam jest pusto. Nie ma nic.
0
"Neymar pokazał kiche na MŚ , Messi nie może równać się w tym momencie z CR7 on od 2 sezonów gra piach."
@policjaproszęprzyjechaćnafcbarca.com
0
Czytamy ze zrozumieniem.
Spójnik "i" wnosi tyle w zdaniu, że informuje ono często o dwóch sprawach.
Tutaj zdanie mówi o dołączeniu dwóch nowych do dwóch starych zawodników, jak i o tym, że czterej oni są specjalistami od strzałów zza pola karnego.
informacja o tym, że real zdobył najwięcej bramek zza pola karnego jest kolejną informacją poniekąd łączącą się z poprzednim faktem, ale nie wynikającą z niego, bo kroos i james nie grali sezon temu w realu ;)
12
„Madryckie armaty” – takim tytułem okrasza swoją okładkę Marca pisząc o czterech gwiazdach Realu Madryt. „James i Kroos dołączają do Cristiano i Bale’a...
Nigga Please :D
Messi Neymar Suarez Rakitic
0
właśnie to chciałem na pisać. Tu już chodzi o grubą kasę ;)
0
nie, zobacz na statystki.
0
akurat sezon temu najlepszym pomocnikiem w La Liga był Cesc ;) strach się bac co by było, gdyby nie stracił formy w drugiej części sezonu
0
Higuain to klasa światowa, myślę że po mundialu mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie, że to ta sama półka, co niegdyś Marcin Mięciel. Szkoda, że nie przeszedł do Barcy :(
0
35 mln + zmienne za Cuadrado? Zaraz za Alvesa dostaniecie kase, jak odejdzie, więc brać go!!!!!!
0
Moim zdaniem na ostatnim mundialu Masherano udowodnił swoją wielkość i wielki charakter. To jak wspiera i trzyma całą drużynę jest wręcz niesamowite.
Chciałbym żeby to właśnie on przejął po Puyolu opaskę kapitana i Jego numer...Nie oznacza to jednak że nie mam szacunku do Busiego ;) POp prostu uważam że Masherano obecnie jest lepszy, a na kapitana nadaje się jak najbardziej.