3

Adriano? :) hahaha w dupę się pocałujcie! :D

0

Czyli Mascherano wraca na środek obrony :D

0

Jak Barca pozyska Cuadrado, to bedzie to jedno z lepszych okien transferowych ever. Każda formacja została wzmocniona i odświeżona. Oby to sie przełożyło na pozytywne wyniki w sezonie. jedziemy!

0

ja myślę że tu chodzi o samowypalenie i to co ma w głowie. Jak mu się zache znowu i poczuje krew, to z tym składem koniec.

0

Messi, gdy był w formie, gdy nie chodził ze spuszczona głową był masakratorem. Moim zdaniem był piłkarzem doskonałym i najlepszym w historii. Petarda! Oby mu to wróciło i obyśmy się cieszyli takim Messim i taka Barca, która miała pazur!

VISCA EL BARCA!!!

0

Jude Law join us :D

1

napsiałes tak, jakby miał ich mieć 15 w każdym meczu ;) a jeżeli będzie grał dobrze, to tak. wyobrażam sobie dobrze grającego rudego dziada w finale LM jak na koniec wali tym świecącym łbem bramkę :D

0

ja tez i uważam takie coś za pieprzenie głupot :) Np Puyol tez miał sporo wpadek, liczy sie całokształt, a takie pesymistyczne pisanie i wróżenie złej przyszłości jest głupie :)
Mnie tylko jego wiek martwi i bardziej boje sie o to czy podoła fizycznie.
A to że komuś raz na jakiś czas zdarzy się pomyłka jest normalną sprawą

0

a Ty co? Hudini?

0

Zubi vs Abramowicz ? słabo to widzę...

0

no to jak na piłkarza stary.

4

kolega zwariował :D niczym bonus bgc

0

Piszczu spoko, tylko ma jedną wadę. Wiek. Moim zdaniem kolejny dziadek na obronie to marna decyzja. Wolałbym zdecydowanie kogos młodego i bardziej obiecującego. Na kilka lat. Cuadrado byłby idealny ;)

21

Poniedzialek rano, 8:30, odpalam fcb.com i juz poranny przeglad prasy :) najlepszy serwis w polsce! :) pozdro!

0

Moga byc nie trafione, ale nie mow mi ze nie przemyślane :) nikt nie zapłaci takiej kasy za kogoś kogo nie widzi w swoim planie :)

0

to masz drugą. Wolę dwóch takich (solidnych ŚO) za mniejszą cenę, niż drewnianego Luiza za 40 mln.

0

Na pewno ktoś by wydał 40 baniek ojro nie przymyslając tego. 100%...

0

Kupic za 20 mln, wypożyczyć na rok i sprzedać za 5 mln - tak to widzę.

Niezła polityka ;)

0

nie ma to jak merytoryczny komentarz od gnoja który ma wakacje :)

0

widziałem, gra słabiej po kontuzji, mało agresywnie, mało biega. ale piach? serio ?! Ty widziałeś kiedyś piach? :D
Statystyki mówią co innego. Strzelał, ma asysty? Co ty chcesz? Co sezon 50 bramek w lidze i 40 asyst? :D

1

Nie no... w ogóle nie ma informacji po prawej na pierwszej stronie. Tam jest pusto. Nie ma nic.

0

"Neymar pokazał kiche na MŚ , Messi nie może równać się w tym momencie z CR7 on od 2 sezonów gra piach."

@policjaproszęprzyjechaćnafcbarca.com

0

Czytamy ze zrozumieniem.
Spójnik "i" wnosi tyle w zdaniu, że informuje ono często o dwóch sprawach.
Tutaj zdanie mówi o dołączeniu dwóch nowych do dwóch starych zawodników, jak i o tym, że czterej oni są specjalistami od strzałów zza pola karnego.

informacja o tym, że real zdobył najwięcej bramek zza pola karnego jest kolejną informacją poniekąd łączącą się z poprzednim faktem, ale nie wynikającą z niego, bo kroos i james nie grali sezon temu w realu ;)

12

„Madryckie armaty” – takim tytułem okrasza swoją okładkę Marca pisząc o czterech gwiazdach Realu Madryt. „James i Kroos dołączają do Cristiano i Bale’a...

Nigga Please :D


Messi Neymar Suarez Rakitic

0

właśnie to chciałem na pisać. Tu już chodzi o grubą kasę ;)

0

nie, zobacz na statystki.

0

akurat sezon temu najlepszym pomocnikiem w La Liga był Cesc ;) strach się bac co by było, gdyby nie stracił formy w drugiej części sezonu

0

Higuain to klasa światowa, myślę że po mundialu mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie, że to ta sama półka, co niegdyś Marcin Mięciel. Szkoda, że nie przeszedł do Barcy :(

0

35 mln + zmienne za Cuadrado? Zaraz za Alvesa dostaniecie kase, jak odejdzie, więc brać go!!!!!!

0

Moim zdaniem na ostatnim mundialu Masherano udowodnił swoją wielkość i wielki charakter. To jak wspiera i trzyma całą drużynę jest wręcz niesamowite.
Chciałbym żeby to właśnie on przejął po Puyolu opaskę kapitana i Jego numer...Nie oznacza to jednak że nie mam szacunku do Busiego ;) POp prostu uważam że Masherano obecnie jest lepszy, a na kapitana nadaje się jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?