zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Vermaelen? ehehe he he... nope.
0
Niestety... Popeya
1
Pewnie lepiej by zagrali jako jednostki, gdyby zagrali jako zespół ustawieniem i składam, którym grali do tej pory... Złe decyzje panie trenerze.. ale teraz wiemy juz to wszyscy.
2
real coraz groźniejszy... strzelają tych bramek jak porabani...
Barca ich wyleczy pod koniec miesiąca! :D
VISCA!
0
hahaha Krowa co dużo muczy mało mleka daje. Skandaliczne jest to, że twoja druzyna w 4 meczach ma bilans bramkowy 0-10 !!!!!
0
Kręgosłup, czyli? Xavi Messi Iniesta Pique Neymar Alves grali. Mashe Busquets Pedro Alba dostali wolne. nie kumam o czym piszesz :)
0
Jest zajebisty, ale widać że się boi bo podań kluczowych ma mało, a do tyłu i w poprzek boiska mnóstwo. Oby nie kserował starego już Xaviego... przyspiesz grę Ivan!
Niestety gra Barcy zrobiła się nudna przez takie kopanie.... :(
0
za mała dawka maści na "ból dupy"
1
Przewidywalny... Ostatnio tez tak było w meczach pre sezon i Mashe grał własnie zgodnie z przewidywaniami na ŚO
3
Czy Lucio tez popier****???!!! :/
Co oni mają z tym Mashe na ŚO??!! Nie widzieli, jak ten człowiek gra na tej pozycji sezon temu, a jak gra jako def pom na MŚ ?!?!
0
Oby, bo jak wejdą w formę to czuję sieczkę :D
0
cieżko będzie mu zrobic forme bez gry... :/
1
Pewnie, że Jesteś w najlepszym klubie na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mogę się doczekać!!!!!!!! :D
VEB!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
co wy w szarady gracie? :/
0
Szkoda mi Neymara... straszna szklanka z niego niestety :( a jak jest na boisku, to robi różnicę. To kolejny znak że Reus byłby mile widziany, bo... nie ma właściwie teraz ataku na początek ligi :/
0
Jezu... Gimbusy, błagam - słownik wyrazów obcych PWN i znajdź słowo "SARKAZM". Nie wierzę :D
0
fajnie, że sponsor, ale co to za firma? :D Chyba robia jogurty, nie? :D
0
A już myślałem, że w FCB zagra Michael Douglas :D
0
Wybaczcie mi mój pesymizm, ale moim zdaniem nie ściągną już nikogo wartościowego...
0
W swoim debiutanckim występie w pierwszej drużynie Barcelony Messi strzelił jednego gola i było to 2 - 0 z Albacete w sezonie 04-05
0
i jeszcze twój cytat z 18 sierpnia hipokryto
"Walić tego Gerarda... Munir mnie oczarował ! Jest lepszy niż Gerard i Pedro"
0
"Messi debiutując jako pełnoprawny piłkarz pierwszej drużyny strzelił x3 gole Realowi" buahahaha czyli zadebiutował w 2014 roku? :D
0
Następca Messiego? Chyba lekka przesada :) Poprzedni jego następca przeniósł się do swojego ukochanego klubu - Sevilli ;) Poczekajmy...
0
Jakimi debilami trzeba być, żeby karać klub za szkolenie młodzieży oferujący im i ich rodzinom lepsze życie...
0
Pierwszy raz zgodzę się z José Mourinho - Barca nie potrafiła wykorzystać Cesca. Środek pola to jego miejsce.
1
Teraz Deulofeu wie, dlaczego Munir :) Abstrahując od bramek, to pressing, szybkość i zaangażowanie TOP. Zapieprzał jak szalony :)
0
Akurat Tata miał trochę inny początek i został sprowadzony w trybie natychmiastowym do zburzonego zespołu. Ogarnij się. To bardzo dobry trener.
1
Ja tam będę z Barcą nawet gdy Alves wystąpi na rozegraniu a Zubi wróci do bramki. Wkurze się, ale będę... Nie to co połowa wakacyjnych gimbusów i bialych jeleni.
1
właśnie. @Janusz2002 Nie raz nie 10 masturbowałes się po akcjach Alvesa, a teraz, jak jest stary, ma gorsza formę, to pokażmy brak szacunku i pogardę do Niego.
Tez bym chciał Cuadrado, ale jak sie nie uda to trudno. Na pewno nie będzie to wina Daniego.
7
Dzięki Bogu przyszedłeś do nas :)