1

A Vermaelen? ehehe he he... nope.

0

Niestety... Popeya

1

Pewnie lepiej by zagrali jako jednostki, gdyby zagrali jako zespół ustawieniem i składam, którym grali do tej pory... Złe decyzje panie trenerze.. ale teraz wiemy juz to wszyscy.

2

real coraz groźniejszy... strzelają tych bramek jak porabani...
Barca ich wyleczy pod koniec miesiąca! :D

VISCA!

0

hahaha Krowa co dużo muczy mało mleka daje. Skandaliczne jest to, że twoja druzyna w 4 meczach ma bilans bramkowy 0-10 !!!!!

0

Kręgosłup, czyli? Xavi Messi Iniesta Pique Neymar Alves grali. Mashe Busquets Pedro Alba dostali wolne. nie kumam o czym piszesz :)

0

Jest zajebisty, ale widać że się boi bo podań kluczowych ma mało, a do tyłu i w poprzek boiska mnóstwo. Oby nie kserował starego już Xaviego... przyspiesz grę Ivan!

Niestety gra Barcy zrobiła się nudna przez takie kopanie.... :(

0

za mała dawka maści na "ból dupy"

1

Przewidywalny... Ostatnio tez tak było w meczach pre sezon i Mashe grał własnie zgodnie z przewidywaniami na ŚO

3

Czy Lucio tez popier****???!!! :/
Co oni mają z tym Mashe na ŚO??!! Nie widzieli, jak ten człowiek gra na tej pozycji sezon temu, a jak gra jako def pom na MŚ ?!?!

0

Oby, bo jak wejdą w formę to czuję sieczkę :D

0

cieżko będzie mu zrobic forme bez gry... :/

1

Pewnie, że Jesteś w najlepszym klubie na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mogę się doczekać!!!!!!!! :D
VEB!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

co wy w szarady gracie? :/

0

Szkoda mi Neymara... straszna szklanka z niego niestety :( a jak jest na boisku, to robi różnicę. To kolejny znak że Reus byłby mile widziany, bo... nie ma właściwie teraz ataku na początek ligi :/

0

Jezu... Gimbusy, błagam - słownik wyrazów obcych PWN i znajdź słowo "SARKAZM". Nie wierzę :D

0

fajnie, że sponsor, ale co to za firma? :D Chyba robia jogurty, nie? :D

0

A już myślałem, że w FCB zagra Michael Douglas :D

0

Wybaczcie mi mój pesymizm, ale moim zdaniem nie ściągną już nikogo wartościowego...

0

W swoim debiutanckim występie w pierwszej drużynie Barcelony Messi strzelił jednego gola i było to 2 - 0 z Albacete w sezonie 04-05

0

i jeszcze twój cytat z 18 sierpnia hipokryto

"Walić tego Gerarda... Munir mnie oczarował ! Jest lepszy niż Gerard i Pedro"

0

"Messi debiutując jako pełnoprawny piłkarz pierwszej drużyny strzelił x3 gole Realowi" buahahaha czyli zadebiutował w 2014 roku? :D

0

Następca Messiego? Chyba lekka przesada :) Poprzedni jego następca przeniósł się do swojego ukochanego klubu - Sevilli ;) Poczekajmy...

0

Jakimi debilami trzeba być, żeby karać klub za szkolenie młodzieży oferujący im i ich rodzinom lepsze życie...

0

Pierwszy raz zgodzę się z José Mourinho - Barca nie potrafiła wykorzystać Cesca. Środek pola to jego miejsce.

1

Teraz Deulofeu wie, dlaczego Munir :) Abstrahując od bramek, to pressing, szybkość i zaangażowanie TOP. Zapieprzał jak szalony :)

0

Akurat Tata miał trochę inny początek i został sprowadzony w trybie natychmiastowym do zburzonego zespołu. Ogarnij się. To bardzo dobry trener.

1

Ja tam będę z Barcą nawet gdy Alves wystąpi na rozegraniu a Zubi wróci do bramki. Wkurze się, ale będę... Nie to co połowa wakacyjnych gimbusów i bialych jeleni.

1

właśnie. @Janusz2002 Nie raz nie 10 masturbowałes się po akcjach Alvesa, a teraz, jak jest stary, ma gorsza formę, to pokażmy brak szacunku i pogardę do Niego.
Tez bym chciał Cuadrado, ale jak sie nie uda to trudno. Na pewno nie będzie to wina Daniego.

7

Dzięki Bogu przyszedłeś do nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?