zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Jak z dokumentu "o kolegach" :/
0
W tytule jest błąd: Juventus może marzyć, a My go zdobędziemy! :D
VISCA!!! :)
0
weź nie grzesz... :) to był genialny mecz. Gdyby nie stop na druga połowę, to kto wie :) oby pocisneli bayern! :)
0
Przynajmniej raz się zgadzamy
0
I dobrze. Oby został, Dani trzyma szatnię a jak jest w formie, to jest na prawdę dobry. Lepszy niż Montoya.
0
Nie wyzywam od gnojków, tylko pisząc o kims, że jest głupi sam daje o sobie takie świadectwo. Poza tym nie rozumiem, gdzie kogos obraziłem z Realu :) To jest żart w formie sarkazmu. A James popełnił błąd logiczny i z tego się śmieję. Widzę, że coraz więcej tutaj Caritas madritas...
2
Powiedział „walczymy o wszystko”, a nie "o wszystko, o co możemy",
więc nie ubliżaj gnojku i wynocha na lekcje, bo pisanie słabo ci wychodzi.
11
Tuż po zakończeniu spotkania James zapewnił kibiców: „walczymy o wszystko”.
A może on jeszcze nie wie, że z Pucharu Króla to oni już odpadli? :D
3
Urrrwał terminarz napięty, jak gacie Grycanki :/
1
Akurat Ibra w tym zestawieniu nie pasuje :) Ciesze się, że już nie gra w Barcie. Pasował do nas jak świni siodło.
1
Villa Maravilla !
Jeden z moich ulubionych piłkarzy ever. Pamiętacie bramy z realem? :) Petarda!
0
To co tu robisz? :)
1
Zakładam się o każde pieniądze, że kibice Realu, Juve, Bayernu modlą sie teraz: Tylko nie Barca, tylko nie Barca... :D
2
To jest ten Leo, który poprowadzi nas do wygrania wszystkiego w tym sezonie. Nareszcie ma kompletnych ludzi obok siebie w napadzie. No i brak kontuzji :D
0
Nie ma co pierdo***... Muszę wygrać i zrobią to z naszym wsparciem, jak uwierzą i zagrają, tak dobrze jak to potrafią to zamiecione. My tu gadamy o naszych obawach, a reszta tak na prawdę jest obsrana. Żeby tylko nie trafić na barce. Bo Barca w tym sezonie nie bierze jeńców. Wygrają to!!!! :)
1
"90 tysięcy flag i hymn ligi mistrzów = orgazm."
a Ty zboczony :D
1
Czas napisać nową historię i rozwalić każdego kogo dostaniemy!!!
Nie oglądać się za siebie tylko do przodu!
Ten Tryplet marzy mi się tak bardzo...
27
Prawda jest taka, że chcąc sięgnąć po Tryplet trzeba tez wygrać LM. Czyli trzeba wygrać z każdym i nie ma łatwiej, gorzej tylko każdy mecz musi być już wygrany. Mi wszystko jedno. Oby do przodu.
0
Jak podawał to nurkował IMO
2
Potem pobiegł, ale najpierw oddał sobie cześć :)
I nie zbaczaj na inny tor, bo o jego umiejętnościach i talencie piłkarskim nikt nie dyskutuje i tego nie podważa. Ja piszę o mentalności na boisku
15
Jacy ludzie? a źle coś napisałem? prawda jest taka, że zamiast cieszyć się z kolegą, że ten strzelił gola, jak to wszyscy biegli do niego zajarani, to ten paluszek w góre i cała uwaga na mnie. Nie mówie tu o jakieś sympatii do hernandeza ale chodzi mi o czysto piłkarskie i normalne zachowanie. Znowu wyszedł z niego buc i bufon.
67
A Penaldo po golu Chicharito znowu paluszek w górę, żeby pokazać kto asystował i kto powinien być na fejmie... Już nie mówiąc o tym, ze zanurkował, jak pelikan po szame. żenujący jest ten gościu...
0
Ogarnij się nim będzie za późno...
0
Bo to profil Wisły kraków? :) Spoko, jest ok :)
0
A wiesz, co to "żart" ?
Powinieneś dostać dwa bany: za bezmyślność i za obrażanie.
PS. Chyba Ty!
0
Dobra dobra.... Artykuł świetny, ale niestety zostaliśmy zdradzeni...
Leo został przyłapany na testach w innym klubie :/
http://static.fangol.pl/content/9/f/5/9f5020798ed88b85239231e002abd982-554.jpg
0
Po to, że jak Pique znowu zacznie oglądać się na Shakire jak w meczu z Valencią, to ma możliwość zmiany :P
0
Do półfinału! Po tryplet!!!!!!!!!!
VISCA EL BARCA!!!!!! VAMOS!!!!!!!!!!!!!!
0
Największą wiadomością jest z pewnością obecność Thomasa Vermaelena wśród zawodników powołanych na to spotkanie.
Moim zdaniem to zagrywka psychologiczna.
Chcą żeby Ibra się przestraszył :D
Brawo Lucio! :D