0

UFFFFF... Pedro siedzi :D

6

Still not sure if Thomas Vermaelen or Jude Law ....


http://thefilmstage.com/wp-content/uploads/2013/01/jude_law_05.jpg

1

a gdzie Munir....? hahahaha :D jestem taaaaaki złyyyyy :D

0

piona!! :) Jest piątek, więc polane ;)

31

Prawda jest taka, że mamy obecnie najlepszy napad na świecie, a być może i w historii footballu. Jestem dumny i szczęśliwy z tego powodu, ponieważ dzieje się to za moich czasów i moge ich podziwiać na żywo :)
Jeszcze nie jeden puchar i nie jedno mistrzostwo zdobędziemy z tymi ludźmi :)

Visca!

0

Po tryplet!!!!!!!!!!!! :)

5

Komentarz usunięty

8

Nie mówię, że nie, ale ni jak się to ma do mojego komentarza.
Który by nie grał lepiej, to bez różnicy. Nie nadaje się żaden z nich.
Pedro jest od niech wszystkich lepszy i też się nie nadaje.

0

Mr jeden zwód pt. wypierd*** piłkę do przodu i będę się ścigał.
Do Barcy się nie nadajesz...

5

"raz do roku to i mucha pierdnie"

P. Coelho

0

I to jest bardzo dobra kasa za Pedźro!! :)
Po zakazie transferowym klepnąć kogoś na poziomie i do widzenia. Teraz nie ma co, bo pozostanie Sandro i Munir i z całym szacunkiem, ale i do Pedro im jeszcze troszeczkę ;)

13

Nie to zebym byl kims takim, kto usłyszy zle slowo na messiego i od razu wszczyna wojnę poplakujac sobie przy komputerku, ale... Ten komenatrz jest tak glupi ze az rece opadaja :)

0

Podobno dla Barcy mógł tez grać Kobe Bryant, ale kontuzja wyłączyła go z negocjacji.

0

Nie zdziwie się, jak to Rosell krył sie po nickiem LOL LOL :D :D :D

0

zwraca, to Messi :P

2

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D Nie wiem czy pamiętacie pierwszy sezon Neymara... też mu nie szło :) Rzadko zdarza się, aby zawodnik po przejściu do drużyny od razu wpisał się w jej filozofie i poczuł swobodę :) Dajcie mu czas, a to trio rozpieprzy system :)Może już dzisiaj :D @AresenWenger, jak coś to bierz Pedrito!! :) A nawiasem mówiąc, to nie wierzę w takie pogłoski :) The Sun pisze na tym samym poziomie co mundo deportivo i wp.pl :)

0

Pewnie polecą hejty, ale Griezmann to drewno...
a Koke i Tiago mogą nie zagrać jutro...

3

Najgorszy transfer ???!!!!

Dwa pierwsze miejsca dla FCB.

1.Vermaelen
2.Douglas

Dziekuję, dobranoc

0

Szkoda mi trochę Tytka... Trochę nawyjmował się piłek z siatki w ostatnich trzech meczach z FCB :/

0

Sergio, to już ikona i trzon FCB - jest za ważny i idealnie pasuje do stylu, więc przepraszam, ale możecie sobie pomarzyć ;)

0

Wyjazdowe spoko, domowe - najgrosze ever... masakra! :/

1

No to w meczu z ATLETICO jesteśmy w dupie... Pray for Douglas!!!!

0

Pieprzone Szejki....

0

a ja słyszałem, że chelsea kontaktowała się z ojcem messiego i abramowicz chce miec leo za wszelka cene... plota czy nie, to zle sie dzieje... cesc juz tam poszedł...

0

co za gadka :D hahahaha

0

Jeden z tych największych. Dziękujemy ABI!!!

Pamiętacie to? niesamowite...



0

Mashe zamiast Busquetsa, Pedro na bramkę i mamy to!

0

zbicie wagi? Suarez w barcy B ? Pedro w formie, bo jeden mecz mu wyszedł ?
Co ja pacze ? oO

0

Wyjazd ujdzie... ale stroje na Camp nou gówno... sory :/

1

Baz przesady z takimi komentami kolego... To nie jest powód do żartów... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?