zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
UFFFFF... Pedro siedzi :D
6
Still not sure if Thomas Vermaelen or Jude Law ....
http://thefilmstage.com/wp-content/uploads/2013/01/jude_law_05.jpg
1
a gdzie Munir....? hahahaha :D jestem taaaaaki złyyyyy :D
0
piona!! :) Jest piątek, więc polane ;)
31
Prawda jest taka, że mamy obecnie najlepszy napad na świecie, a być może i w historii footballu. Jestem dumny i szczęśliwy z tego powodu, ponieważ dzieje się to za moich czasów i moge ich podziwiać na żywo :)
Jeszcze nie jeden puchar i nie jedno mistrzostwo zdobędziemy z tymi ludźmi :)
Visca!
0
Po tryplet!!!!!!!!!!!! :)
5
Komentarz usunięty
8
Nie mówię, że nie, ale ni jak się to ma do mojego komentarza.
Który by nie grał lepiej, to bez różnicy. Nie nadaje się żaden z nich.
Pedro jest od niech wszystkich lepszy i też się nie nadaje.
0
Mr jeden zwód pt. wypierd*** piłkę do przodu i będę się ścigał.
Do Barcy się nie nadajesz...
5
"raz do roku to i mucha pierdnie"
P. Coelho
0
I to jest bardzo dobra kasa za Pedźro!! :)
Po zakazie transferowym klepnąć kogoś na poziomie i do widzenia. Teraz nie ma co, bo pozostanie Sandro i Munir i z całym szacunkiem, ale i do Pedro im jeszcze troszeczkę ;)
13
Nie to zebym byl kims takim, kto usłyszy zle slowo na messiego i od razu wszczyna wojnę poplakujac sobie przy komputerku, ale... Ten komenatrz jest tak glupi ze az rece opadaja :)
0
Podobno dla Barcy mógł tez grać Kobe Bryant, ale kontuzja wyłączyła go z negocjacji.
0
Nie zdziwie się, jak to Rosell krył sie po nickiem LOL LOL :D :D :D
0
zwraca, to Messi :P
2
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D Nie wiem czy pamiętacie pierwszy sezon Neymara... też mu nie szło :) Rzadko zdarza się, aby zawodnik po przejściu do drużyny od razu wpisał się w jej filozofie i poczuł swobodę :) Dajcie mu czas, a to trio rozpieprzy system :)Może już dzisiaj :D @AresenWenger, jak coś to bierz Pedrito!! :) A nawiasem mówiąc, to nie wierzę w takie pogłoski :) The Sun pisze na tym samym poziomie co mundo deportivo i wp.pl :)
0
Pewnie polecą hejty, ale Griezmann to drewno...
a Koke i Tiago mogą nie zagrać jutro...
3
Najgorszy transfer ???!!!!
Dwa pierwsze miejsca dla FCB.
1.Vermaelen
2.Douglas
Dziekuję, dobranoc
0
Szkoda mi trochę Tytka... Trochę nawyjmował się piłek z siatki w ostatnich trzech meczach z FCB :/
0
Sergio, to już ikona i trzon FCB - jest za ważny i idealnie pasuje do stylu, więc przepraszam, ale możecie sobie pomarzyć ;)
0
Wyjazdowe spoko, domowe - najgrosze ever... masakra! :/
1
No to w meczu z ATLETICO jesteśmy w dupie... Pray for Douglas!!!!
0
Pieprzone Szejki....
0
a ja słyszałem, że chelsea kontaktowała się z ojcem messiego i abramowicz chce miec leo za wszelka cene... plota czy nie, to zle sie dzieje... cesc juz tam poszedł...
0
co za gadka :D hahahaha
0
Jeden z tych największych. Dziękujemy ABI!!!
Pamiętacie to? niesamowite...
0
Mashe zamiast Busquetsa, Pedro na bramkę i mamy to!
0
zbicie wagi? Suarez w barcy B ? Pedro w formie, bo jeden mecz mu wyszedł ?
Co ja pacze ? oO
0
Wyjazd ujdzie... ale stroje na Camp nou gówno... sory :/
1
Baz przesady z takimi komentami kolego... To nie jest powód do żartów... :/