0

Ja mam inne zdanie, czyli takie, że to bez różnicy kiedy ;)

0

No zdrajca :) Tak samo jak Figo, ale Ronaldo ma tutaj widzę inne prawa ;) Tylko nie wiem dlaczego. Sezon pograł, postrzelał bramek i tyle.

10

Dunga is still here :D

0

Zdrajca i tyle.

Barca --> inter --> Real

0

No znikąd się to nie bierze ;)
Co do obrażania, to tak bywa. bardziej nabijanie się z niego. Ale co w tym nienormalnego? Nikt nigdy nie powiedział np Ale mój stary to debil...
Tutaj bym sie nie przypierzał.

0

nie przygasło szkolenie, tylko gwiazdek nie ma

0

"talentem nie odstaje od Neymara"

...


To ja chyba innych zawodników widziałem.

1

Ja nie wiem, co oni w nim widzą... ja widze drewnianego drąga, który jeszcze dobrze nie dorósł, a juz się wozi i stawia warunki. Pokory!
Nie róbmy z Barcy Realu, PSG, ManCity...
Barca to więcej niż klub. Niektórzy dopłacali i rezygnowali z wysokości wynagordzenia żeby tutaj grać.
Dla mnie out. Oby nie przyszedł. Nie lubię gnoja i szlag mnie trafia, jak widzę kolejne info, że Barca stara się o Pogbe. Prawda jest taka, że Yaya Toure to on nigdy nie będzie.

0

Komentarz usunięty

0

Adriano zostaje, masip wypożyczenie, reszta out

1

ale negocjował i ogarniał to Zubek ;)

4

Przy Canaletes pytają:

Gdzie jest codzienny przegląd prasy ?!

12

Alves ma w sercu Barcelone, więc nie mogło byc inaczej. on kocha ten klub i tych ludzi :)

A teraz do meritum. Z prawej mamy Alvesa i Vidala. Dziękuję, dobranoc.

0

z pierwszych i pewnie ostatniego ;)

1

Ty serio...? :/

0

a w środku Messi jedzie break dance :D

0

Ludzie dopłacali żeby grac w Barcelonie, a on gra w słabej lidze, słabej drużynie i już sie panoszy. Gówno. Dla mnie jest skreślony, nie lubie takich butnych debili.

2

Chyba go popier.... Niczego jeszcze tak naprawdę nie osiągnął, a juz wozi się jak Balotelli. Podobny charakter. Ja go nie chce, uważam że nie pasuje. Taka drewniana tyczka. Nam potrzebny jest pomocnik kreatywny z opcją ofensywy, a nie roszczeniowy zadufany w sobie gnój, co jeszcze dobrze na jajach nie zarósł, a juz stawia warunki.

0

Co za głupia sugestia :) A Iniesta ma gorszy okres, tez dlatego ze nie dostał podwyżki?

0

Odchodzi stara gwardia :(

6

2

Xavi, generale - Kibice dziękują Ci za wszystko!

3

Nie znam typa, ale zajebiście! :D

3

a Życzę Wam z całego serca żebyście w tym sezonie wygrali wszystko :) Ja podczas tych meczów będę konsumował pewnie swoje paznokcie, ale wierzę, że dacie radę! :)

1

To sa debile dopiero... Maja Navasa a bramkarza szukaja. Navas to wielki talent, a mentora miałby mysle odpowiedniego w druzynie.

0

nie zachłyśnij się swoją wiedzą i powagą :)

0

wyczuj żart :) błagam...

0

o nie, raz był na ławce :)

0

Wyczuwam Munira na szpicy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?