zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam inne zdanie, czyli takie, że to bez różnicy kiedy ;)
0
No zdrajca :) Tak samo jak Figo, ale Ronaldo ma tutaj widzę inne prawa ;) Tylko nie wiem dlaczego. Sezon pograł, postrzelał bramek i tyle.
10
Dunga is still here :D
0
Zdrajca i tyle.
Barca --> inter --> Real
0
No znikąd się to nie bierze ;)
Co do obrażania, to tak bywa. bardziej nabijanie się z niego. Ale co w tym nienormalnego? Nikt nigdy nie powiedział np Ale mój stary to debil...
Tutaj bym sie nie przypierzał.
0
nie przygasło szkolenie, tylko gwiazdek nie ma
0
"talentem nie odstaje od Neymara"
...
To ja chyba innych zawodników widziałem.
1
Ja nie wiem, co oni w nim widzą... ja widze drewnianego drąga, który jeszcze dobrze nie dorósł, a juz się wozi i stawia warunki. Pokory!
Nie róbmy z Barcy Realu, PSG, ManCity...
Barca to więcej niż klub. Niektórzy dopłacali i rezygnowali z wysokości wynagordzenia żeby tutaj grać.
Dla mnie out. Oby nie przyszedł. Nie lubię gnoja i szlag mnie trafia, jak widzę kolejne info, że Barca stara się o Pogbe. Prawda jest taka, że Yaya Toure to on nigdy nie będzie.
0
Komentarz usunięty
0
Adriano zostaje, masip wypożyczenie, reszta out
1
ale negocjował i ogarniał to Zubek ;)
4
Przy Canaletes pytają:
Gdzie jest codzienny przegląd prasy ?!
12
Alves ma w sercu Barcelone, więc nie mogło byc inaczej. on kocha ten klub i tych ludzi :)
A teraz do meritum. Z prawej mamy Alvesa i Vidala. Dziękuję, dobranoc.
0
z pierwszych i pewnie ostatniego ;)
1
Ty serio...? :/
0
a w środku Messi jedzie break dance :D
0
Ludzie dopłacali żeby grac w Barcelonie, a on gra w słabej lidze, słabej drużynie i już sie panoszy. Gówno. Dla mnie jest skreślony, nie lubie takich butnych debili.
2
Chyba go popier.... Niczego jeszcze tak naprawdę nie osiągnął, a juz wozi się jak Balotelli. Podobny charakter. Ja go nie chce, uważam że nie pasuje. Taka drewniana tyczka. Nam potrzebny jest pomocnik kreatywny z opcją ofensywy, a nie roszczeniowy zadufany w sobie gnój, co jeszcze dobrze na jajach nie zarósł, a juz stawia warunki.
3
Oho... W Realu Perez juz wybrał trenera...
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/10422489_1456651644628844_7277351333012380391_n.jpg?oh=adb4d257acfc0a75a0c72c13703e7ee3&oe=55C8F0D6
0
Co za głupia sugestia :) A Iniesta ma gorszy okres, tez dlatego ze nie dostał podwyżki?
0
Odchodzi stara gwardia :(
6
To ja wkleję to raz jeszcze xD
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg:large
2
Xavi, generale - Kibice dziękują Ci za wszystko!
3
Nie znam typa, ale zajebiście! :D
3
a Życzę Wam z całego serca żebyście w tym sezonie wygrali wszystko :) Ja podczas tych meczów będę konsumował pewnie swoje paznokcie, ale wierzę, że dacie radę! :)
1
To sa debile dopiero... Maja Navasa a bramkarza szukaja. Navas to wielki talent, a mentora miałby mysle odpowiedniego w druzynie.
0
nie zachłyśnij się swoją wiedzą i powagą :)
0
wyczuj żart :) błagam...
0
o nie, raz był na ławce :)
0
Wyczuwam Munira na szpicy :P