0

Bo sam tak powiedział :) Ja czytam każdy artykuł...
Arda, może... co nei zmienia tego że to dobry ruch. Z reszta ponoć Lucho go chciał, a tego nie zweryfikujemy.

Braida nie dał ciała z Pogbą. Dobrze, ze go nie ma. Widziałeś ile ten gnój chciał kasy? ;) Poza tym dla mnie jest drewniany. Arda lepszy do Barcy.

0

Al Pacino od tyłu?

On i Czapla :D

0

A Laporta ma charyzme chama i indywidualisty, a transfery bedzie konsultował z Abidalem a nie trenerem. POmijając fakt ze Abi się nie nadaje do takiej roboty i teraz na tym stanowisku mamy kompetentną juz osobę.

0

Wole biadolenie, niż zawistną, chamska i poniżająca kampanię opartą na wytykiwaniu błędów, naśmiewaniu się, ironi i obietnic z kosmosu.

2

Taki szczujący demagog, jak Duda.

2

Jakoś mnie Laporta zaczyna już wkur... :/

2

„PSG już bez sankcji chce Pedro”

Cena wyjściowa... 80 mln euro :D

25

Abi szacunek do końca życia, ale w tym miejscu odpuść...


Braida > Abidal

0

A Czy ja napisałeś, ze Ty napisałeś, że Pogba to drewno? To moje zdanie :)

0

No i nareszcie ;)

2

Komentarz usunięty

0

Tak! Pogba to drewno ;)

0

28 lat stary? jeszcze 3-4 sezony może pograć na najwyższym poziomie.

0

Nie lubie go, dla mnie to gbur :) Chopciaz wolę jego od drewnianego patyczaka Pogby. Piłkarsko niszczy - typowy dzik, więc oby się przyjął, zaklimatyzował i pomógł drużynie w zdobywaniu kolejnych tytułów. Go Arda!
VISCA!

0

Oby nie wyszlo to, ze ma drewniana lewa noge ;)

0

Mistrz! :D
Siemone - "Arda jest dpa nas bezcenny".

0

Gersona dobry kot. Nie puszczać go z rąk!

1

Pogba wykupił chyba okładki w mundo i Sporcie na 2015...

2

Messi tak rozgrywa, że to kopara opada. 3 asysty, z czego ostatnia leżąc. Kolejny Man of the match.
Ten drybling niszczy system, aż śmiechłem pare razy, jaką ma łatwośc w mijaniu przeciwników. Wyglądają przy nim jak słonie bez nóg.
Leo gwałci na legalu.

Wygraj ten turniej chłopaku! :) Życzę Ci tego z całego serca!
Tylko uważaj na tyłek...

3

Co ?!?!?!?! Suarez dostałby dożywocie, stryczek, krzesło etc. Za taka akcje pół roku zawieszenia + duuuuza kara finansowa jest słuszna, a nie gówniane dwa mecze. Dramat!

1

Ale dramat... To co się dzieje w piłce to coś nie do opisania. Kara dla Suareza, kara dla Jary, teraz to... oszaleli? Mieli wywiesic flagi papieskie?
Jak nic Barca degradacja do ligi niżej... :/

0

W 4 pytaniu brakuje Isco ;) Byłby idealny, a w madrycie sie marnuje

0

Ja rozumiem :) może się podobac jemu, ale nie podoba się mi. Jako gwiazda i osoba publiczna jest narażony na komentarz, a np ja moge to oceniac i wyrażać swoje zdanie :) Myle się?

1

Dobry piłkarz, ale team z dupy. Chelsea walczy tylko o puchar i mistrza Angli

0

To by było fajne - ok, ale Ronaldinho ni huk nie pasuje mi do drużyny tureckiego beniaminka. Wolałbym już żeby pograł w stanach. Szwęda się po tych piłkarskich wioskach i ciężko się na to patrzy...

15

Odp na pytanie nr 5:
Trypletem!!! :D

0

Mou chce oddać Oscara? Poebao ? :/

0

Nie idź tam... :/

0

Rok temu bym był zachwycony, ale w tym roku po transferze Aleixa... Sory :D

Vidal > Cuadrado

Trzeba było myśleć głową, nie portfelem, czy tam portmonetką ;)

0

Zabawny to ty jestes...
A dlaczego? Juz ci szybko to nakresle. Pamietasz bojana? To samo zrobili. Teraz montoya pojdzie do interu, zagra zajebiscie i go odkupia za bezcen. Zagra slabo, polamie sie etc to ho oddzadza a my dalej bedziemy sie z nim bujac. Powinni sprzedac i miec z glowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?