zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo sam tak powiedział :) Ja czytam każdy artykuł...
Arda, może... co nei zmienia tego że to dobry ruch. Z reszta ponoć Lucho go chciał, a tego nie zweryfikujemy.
Braida nie dał ciała z Pogbą. Dobrze, ze go nie ma. Widziałeś ile ten gnój chciał kasy? ;) Poza tym dla mnie jest drewniany. Arda lepszy do Barcy.
0
Al Pacino od tyłu?
On i Czapla :D
0
A Laporta ma charyzme chama i indywidualisty, a transfery bedzie konsultował z Abidalem a nie trenerem. POmijając fakt ze Abi się nie nadaje do takiej roboty i teraz na tym stanowisku mamy kompetentną juz osobę.
0
Wole biadolenie, niż zawistną, chamska i poniżająca kampanię opartą na wytykiwaniu błędów, naśmiewaniu się, ironi i obietnic z kosmosu.
2
Taki szczujący demagog, jak Duda.
2
Jakoś mnie Laporta zaczyna już wkur... :/
2
„PSG już bez sankcji chce Pedro”
Cena wyjściowa... 80 mln euro :D
25
Abi szacunek do końca życia, ale w tym miejscu odpuść...
Braida > Abidal
0
A Czy ja napisałeś, ze Ty napisałeś, że Pogba to drewno? To moje zdanie :)
0
No i nareszcie ;)
2
Komentarz usunięty
0
Tak! Pogba to drewno ;)
0
28 lat stary? jeszcze 3-4 sezony może pograć na najwyższym poziomie.
0
Nie lubie go, dla mnie to gbur :) Chopciaz wolę jego od drewnianego patyczaka Pogby. Piłkarsko niszczy - typowy dzik, więc oby się przyjął, zaklimatyzował i pomógł drużynie w zdobywaniu kolejnych tytułów. Go Arda!
VISCA!
0
Oby nie wyszlo to, ze ma drewniana lewa noge ;)
0
Mistrz! :D
Siemone - "Arda jest dpa nas bezcenny".
0
Gersona dobry kot. Nie puszczać go z rąk!
1
Pogba wykupił chyba okładki w mundo i Sporcie na 2015...
2
Messi tak rozgrywa, że to kopara opada. 3 asysty, z czego ostatnia leżąc. Kolejny Man of the match.
Ten drybling niszczy system, aż śmiechłem pare razy, jaką ma łatwośc w mijaniu przeciwników. Wyglądają przy nim jak słonie bez nóg.
Leo gwałci na legalu.
Wygraj ten turniej chłopaku! :) Życzę Ci tego z całego serca!
Tylko uważaj na tyłek...
3
Co ?!?!?!?! Suarez dostałby dożywocie, stryczek, krzesło etc. Za taka akcje pół roku zawieszenia + duuuuza kara finansowa jest słuszna, a nie gówniane dwa mecze. Dramat!
1
Ale dramat... To co się dzieje w piłce to coś nie do opisania. Kara dla Suareza, kara dla Jary, teraz to... oszaleli? Mieli wywiesic flagi papieskie?
Jak nic Barca degradacja do ligi niżej... :/
0
W 4 pytaniu brakuje Isco ;) Byłby idealny, a w madrycie sie marnuje
0
Ja rozumiem :) może się podobac jemu, ale nie podoba się mi. Jako gwiazda i osoba publiczna jest narażony na komentarz, a np ja moge to oceniac i wyrażać swoje zdanie :) Myle się?
1
Dobry piłkarz, ale team z dupy. Chelsea walczy tylko o puchar i mistrza Angli
0
To by było fajne - ok, ale Ronaldinho ni huk nie pasuje mi do drużyny tureckiego beniaminka. Wolałbym już żeby pograł w stanach. Szwęda się po tych piłkarskich wioskach i ciężko się na to patrzy...
15
Odp na pytanie nr 5:
Trypletem!!! :D
0
Mou chce oddać Oscara? Poebao ? :/
0
Nie idź tam... :/
0
Rok temu bym był zachwycony, ale w tym roku po transferze Aleixa... Sory :D
Vidal > Cuadrado
Trzeba było myśleć głową, nie portfelem, czy tam portmonetką ;)
0
Zabawny to ty jestes...
A dlaczego? Juz ci szybko to nakresle. Pamietasz bojana? To samo zrobili. Teraz montoya pojdzie do interu, zagra zajebiscie i go odkupia za bezcen. Zagra slabo, polamie sie etc to ho oddzadza a my dalej bedziemy sie z nim bujac. Powinni sprzedac i miec z glowy.