zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja nie czekam, to już pewne info. Był promil szansy na początku. mafia. Gdyby Barca przeleła im kase po kryjomu, to już tego samego dnia byłoby pozwolenie... Brak słów. Oby się nie dali i zagrali na najwyższym poziomie dzisiaj. Jest o co walczyc, bo Bilbao urywa dzisiaj punkty Realowi ;)
1
Czyli fifa teraz złamała prawo, bo zakaz skonczył się 31 sierpnia. Nie bo Barca... Tak to rozumiem. Trafilismy niestety pechowo z kontuzja Rafinhy i zawodnik, który to zrobił powinien otrzymac czerwień i spora karę. A juz czysto po ludzku, powinni się zgodzic zarejestrować Ardę. Fifa sie stacza coraz niżej. Dla mnie to chora i niezrozumiała decyzja, pomimo tego, że byłaby to niespodzianka, gdyby sie uchylili...
Vamos chłopaki!! Dacie radę, a od stycznia pokażecie pełny wymiar zniszczenia. Dzisiaj jedziemy z Celtą!
VISCA!!!!!!!
0
No nareszcie... juz myslałem, że Was zabili... ;)
0
Co złego napisałem? Ja rozumiem, że historia, la massia, katalonia, ale taki klub musi być zabezpieczony bo tak wielkim sezonie, te projekty, które ostatnio widzimy są jednoroczne. Mam żal o to, że nie ma ławki. Bardzo mnie to martwi. Nie ma nikogo na dzis zastąpić iniestę i rakitica. No chyba, że Gumbau to dobry wybór Twoim zdaniem. Do stycznia daleko, ale zawodnicy tacy jak Arda czy Vidal nie wejda od razu do składu rozumiejąc się z nim. Od stycznia będzie to inna drużyna, ale do tego czasu zostało "tylko" 3,5 miesiąca gry i pare meczów....
5
Gumbau, Sandro, Munir
Wielkie triende FCB.
Jak można było dopuścić do tego, żeby w tak wielkim klubie nie było ławki... 3 kontuzje i do widzenia. Ja rozumiem, że jest zakaz transferowy, ale można było się chyba lepiej zabezpieczyć przed taką ewentualnością, a nie podpierać się zawodnikami, którzy grali w najsłabszym, spadkowym zespole w historii FCB 2.
0
Komentarz usunięty
39
Akurat kolego ten mecz, gdy grał na obronie był jego najlepszym meczem w Barcelonie, więc z tego bym się nie śmiał ;)
0
Ciekawe gdzie Munir? :)
0
Kibice Argentyny zachowuję sie, jak kibice Realu.
Gdy nie idzie, to Messi winny i Messi wyjazd i analogicznie to samo w Madrycie z Ronaldo. Dla mnie to, co najmniej żenujące, idiotyczne i płytkie.
Jak do cholery można traktować w ten sposób taki geniusz, jakim jest Messi?! Debile i nic więcej. Gdyby nie on, to Argentyna powąchałaby max ćwierćfinał, a i w to wątpię.
0
Każdy ma słabszy moment w karierze, ale Król jest tylko jeden i jest nim MESSI.
0
Chyba Parafraza, peryfraza to coś innego ;)
Yarmo jest poza tym, ze filarem swojej druzyny, to jeszcze reprezentacji. Ma zajebistą technikę, bardzo dobra lewą nogę, może grać na skrzydle i na "9", jest młodszy, silniejszy, ma 189 cm wzrostu i jak na ten wzrost jest mega zwinny, zwrotny, szybki etc, dobrze się przepycha, dobrze zastawia, gra nieźle w odbiorze.
Nie oglądam codziennie, ale zdarza mi się zobaczyć inny mecz, jak Barcelony ;)
Nolito to kolejny skrzat, który juz raz sie nie sprawdził. Jest niski i skazany na skrzydło, także to też jest minus, bo czyni go mniej uniwersalnym piłkarzem niż Yarmo. Jest słabą opcją na ławkę, bo tutaj chodzi o transfer zawodnika na ławkę :)
Od stycznia zacznie grać Arda, który będzie mógł równiez czasami i ewentualnie wystąpic w roli napastnika i jest on dużo lepszy niz Nolito. A Yarmo jest zupełnie innym profilem piłkarza/napastnika.
1
Jakbyś się znał, to byś się nie śmiał :) a tak argument w postaci "hahahaha" jest jedynym :)
2
Yarmołenka > Nolito
0
Mashe naaje sie na trenera. Charakter, charyzma, pracowitość, umiejętnosci i mądrość. Javier powinien być kapitanem Barcy i rep Argentyny. Mam do Niego bardzo duży szacunek
1
Naprawdę jest dobry, ale pytanie czy to zawodnik na ławkę? Dużo bardziej wole go od Nolito. Moim zdaniem sporo lepszy, lewa noga zajebista a do tego ma duzo lepsze warunki fizyczne.
0
Chyba Ronaldo, rusza sie identycznie jak on.
1
Swoja drogą, może tylko ja widze podobieństwo. Ale on biega, mija, rusza się jak Kapitan Grzmot ... Taka wolniejsza i mimo wszystko słabsza wersja :P
0
Nie lubie go, wbił nam bramke w meczu polska - ukraina 11.10.2013 r :P
0
Drewno i tyle... Niestety
1
Dokładnie, Munir tez miał swoje 5 minut i później było tylko w dół... W ostatnim meczu wywalił się na prostej, plącząc się o własne nogi ;)
1
Transfer do Barcelony, transfer z Barcelony i pierwsze słowa piłkarza, jak zwykle takie :
Jestem szczęśliwy :)
Rzygac mi się chce juz od tej oklepanej poprawności. Trochę to pedaliada...
Mimo, to żałuję, że Pedro odszedł. Lubiłem wąsa.
0
Świetna wiadomość! Brakowało Cię Neymar! Malaga i Atletico nie lubią tego :P
0
2009, 2015 UEFA Super Cup i 2011 finał LM
0
Smutno :(
#GraciasPedro
!!
1
Nie jest to potwierdzone, ale nie wygrają przetargu. Zobacz kto startuje i kto nabył prawa :) Tam poleci gruba kasa $$$$$$$ Bez szans moim zdaniem.
6
Co trzeba wiedzieć przed startem nowego sezonu ligi hiszpańskiej?
- Canal + dał dupy i nie będzie meczów BBVA
- Wszystkie mecze ligi hiszpańskiej będzie można oglądać legalnie i za darmo w internecie na platformie STS TV. Wystarczy się zalogować.
Chociaż tyle :) Miłego oglądania! :)
0
Czarek Kucharski lubi to :)
2
Pedro to niezły zmiennik, ale na pierwszą 11 nie zasługuje. Pomimo, że uważam go za mega przeciętniaka, to strzelił w swojej karierze pare bardzo ważnych bramek dla FCb i żałuję, że odchodzi. Jest mi po prostu, po ludzku smutno.
0
Może nie jestem Hudini, ale widzę 3:0 do przerwy! Vamos Kur** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A jak bedzie manita, to sam się skręcisz, jak ja zwycięskiego lolka :)