zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to znowu pograją Bracia Tashibana, czyli sandro i munir. Biednai ludzie za bramką....
0
Tytuł artykułu rodem z wp.pl :/
5
Mashe powinien tez miec opaskę kapitana. Zasługuje w pełni!
0
I to jest to! Nie dośc że dzik, to jeszcze lojalny dzik! :) Brawo Luis!
0
Luis wiedział juz wtedy :D
21
Jak ich nie wywalą walkowerem, tak jak Legię, to dopiero będzie hipokryzja, wstyd i hańba.
Przypominam tylko:
http://static.fangol.pl/content/d/7/a/d7aa454535876d40d720d6229cc92126-554.jpg
4
Mashe powinien być po Inieście kapitanem
0
Szkoda, że nie zagra, bo ostatnio mega dużo daje. Zdrówka!
Mam nadzieję, że Barca nastrzela i zagra na 0 u siebie. Ostatnio mocno w gazie i trzeba zaznaczyć swoją formę jeszcze lepiej :)
17
Jak juz pisałem wcześniej, Curry, to Messi NBA.
0
Ja niczego nie udaje i nie probuję być fajny. Napisałem wyraźnie, że nie jest obrażające, tylko nie jest wyzwiskiem. WYZWISKIEM. Nie trzeba kogoś obrazić wyzywając, a tam wyzwiska nie ma. NIE MA. Serio, czy ty umiesz czytać? Ciągle piszesz o czymś czego ja nie napisałem i na dodatek próbujesz to obrócić w moja winę.
Z Las Palmas brał rozbieg, ja pisałem o karnym z miejsca, przy obecnej technice - czyli od dwóch miesięcy.
O czym Ty piszesz? Czy Wy czytacie ze zrozumieniem, Ty i osoby lajkujące twoje komentarze? Sugerujesz że każdy jego Karny od dwóch miesięcy jest lekceważący? Bo strzela inaczej?
Nie będę już tracił czasu na pisanie z tobą, bo przecież ty i tak niczego nie zrozumiesz i za 5 minut przekręcisz wszystko wywijając argument na swoją korzyść. Tak masz rację i nakarm tym swoje ego :)
0
A dziękuję :) Nie wiem, co pytanie retoryczne ma z sarkazmem wspólnego, ale widocznie tego też się nie douczyłem.
Jakby nie oglądał meczu a chciał się dowiedzieć (a widzę że ma internet) wnioskuję to po tekście pisanym :) to by sprawdził na yt albo gdzie indziej zobaczył skrót.
No i pokaż mi błagam, gdzie chociaż raz go wyzwałem :)
0
Zmienił technikę i nie strzelił tak po raz pierwszy. Wcześniej bramkarze łatwiej czytali jego intencje i pudłował częściej. Messi tez czasami nie strzela - to też przez lekceważenie?
0
Nie. Przyczepił się o to, że napisali, że Neymar przestrzelił karnego (nie trafił w bramkę), a nie, że nie strzelił, bo Szczęsny obronił. To pytanie było sarkastyczne, a jeśli tego nie potrafisz wyczuć, to już Twój problem.
A Ney do karnego nie podszedł lekceważąco, tylko strzela tak juz od paru miesięcy "kibicu oglądający mecze".
0
Bardzo się cieszę, że wrócił i mam nadzieję, że limit kontuzji na ten sezon juz wyczerpaliśmy.
A to jak gra MSN to sama radość. Najlepsze trio na świecie i widać, że nie tylko się rozumieją ale też bardzo lubią :)
A wczorajszy mecz wyglądał jak mecz 1A z 8C pod szkolnym trzepakiem. Pogrom :) Cała drużyna gra coraz lepiej i pewniej. Z meczu na mecz jesteśmy silniejsi :)
0
Komentarz usunięty
3
A dlaczego poważne osłabienie być równe z krytycznym, czy to tez siejącym panikę?
W pomocy do kreowania gry mamy mało zawodników, dlatego tez podtrzymuję swoje zdanie: to jest poważne osłabienie.
5
Sergi zamknął trochę buźke hejterom, co? :) Mega talent, a jego brak teraz to na prawdę poważne osłabienie. Znakomicie wykorzystał szansę i pokazał, że jest kozakiem.
0
Komentarz usunięty
1
Ładnie się wpier.... widzę :) VISCA!
0
Ciekawe ile razy dzisiaj Wojtek wyjmie piłkę z siaty :)
1
Munir max 1
Gdybyśmy przegrywali jedna bramka albo byłby remis, to nie byłoby takiego entuzjazmu.
"Z drugiej strony brawa za umiejętność znajdowania się pod polem karnym rywala."
To tak, jakby bramkarzowi gratulować tego, że był w bramce i z niej nie wychodził.
118
Jak zdobędą w tym sezonie tryplet to wrzucę tu film, jak zjadam swoje kapcie.
1
Na miejscu Neymara obraziłbym się za to porównanie...
8
Przeczytałem i mój ryj = :)))))))))))))))))))))
0
Szkoda... eeeee!! żartuję :)
0
Stephen Curry to aktualnie Messi NBA :) tez mocny kandydat :)
0
Dzik szykuje się w koszary... :D
1
Neymar Suarez Messi
I gdzie miałby grac Nolito ? Na jakiejś pozycji? Jako Czwarty napastnik?
Przecież on sobie wyrobił juz swoje nazwisko i nie przyjdzie siedzieć na ławkę. Nawet Pedro się buntował i odszedł przez to między innymi.
29
Jak zostaniesz powołany, albo nie daj Boże zagrasz w GD, to ja tez dostanę gęsiej skórki....
1