zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chcieli nam utrudnić rok temu i ich pokonalismy zdobywając tryplet. W tym sezonie będzie podobnie! Visca!!!
41
Real ostro w tym okienku ciśnie :D
18
Neymar - nie wiadomo ile zapłacili. Chociaż za dużo...
Suarez - Warty był i tak więcej. To jest TEN napastnik, którego latami brakowało.
1
Cruyff ostatnio pieprzył głupoty, ale tutaj sie zgadzam. Max 60 i nie dla Barcy. mamy Arde, który jest dzikiem :)
0
Tam na ławce trenerskiej powinien usiąść Diego Simeone.
6
Kokainowy baron przemówił. Nadaje się do Gangu albanii i do niczego więcej. Zazdrosny oblech.
2
Coraz bardziej go lubię!!!!!!!!! :)
http://fangol.pl/view/106384/arda-nie-ma-problemu?scor
0
To akurat racja :D
2
Mourinho niech się pocałuje w tyłek. My chcieliśmy Davida Luiza, to robił wszystko żeby nie doszło do transferu.
Jak Kuba Bogu... :)
4
Arda Turban ! :D
5
"Złoty" - słowo klucz :D
39
Teraz pewnie płacze w kącie. I dobrze, bo do Barcelony pasuje, jak świni siodło. Arda lepszy, doświadczony, zna hiszpańską ligę i walczy jak Leonidas w 300.
13
Czuje, że to będzie zajebisty transfer. Wygląda na mega ambitnego, głodnego gry w barcie i odnoszenia sukcesów.
Przyjemnie czyta się o takich zawodnikach i takiej postawie :)
7
I jeszcze dla tych, co mówia że się podlizuje. Arda od zawsze jest fanem Messiego.
http://www.weloba.com/sites/default/files/styles/ratio_16_9/public/images/general/cjuzqxsvaaamcf0.jpg?itok=uZnwT5wY
0
On nie będzie za Inieste ani za Pedro. Arda to nowa siła i coś innego. myslę, że Lucho moim zdaniem chciał go, aby jeszcze poprawić pressing, gre w odbiorze i podnieść agresywność w ataku. Taki pitbull na el classico :D
1
Poczytajcie co zawsze mowil o messim a pozniej komentujcie. Co komentarz to ta sama bzdura. Rzygac sie chce.
26
Higuain ich poprowadzi...
Dobrze Leo! Zobaczymy, co zrobią bez Ciebie!
1
Dumny, bo tez pewnie cos pod stołem dostał.
20
Pewnie juz sie nie moga się doczekać swoich 5 minut w meczy z Getafe przy stanie 6:0...
23
Uffff :D Już myslałem, że to kolejny obrońca typu Douglas :D
4
Natomiast piłka po strzale Ramosa nadal nie została odnaleziona :D
0
dla mnie jest chamem, moze to sie zmieni, ale czy to powód do prowokacji i usunięcia komentarza? wyrażam własne zdanie :) Oglądam mecze atl i wiem co napisałem :)
0
właśniemój komentarz został usunięty z tego powodu, ze napisłem ze nie lubie charakteru Ardy i będzie walczył o miejsce w składzie z Iniestą, Ale że fajnie że dołączy bo role Xaviego przemejmie Rakitic. Że niby cholera za co? :)
0
dlatego ban>? :/ jaja
0
Komentarz usunięty
1
Kibice realu właśnie sie zesrali :)
1
Chelsea nieeeeeeeeeeeeee, Arsenal tak. W sumie pasuje tam :) Fajnie, rozwinie się ::)
1
Odpowiedź jest prosta: Higuain
4
Kolejny artykuł gdzie czytam jakieś pretensjonalne lamenty kolejnego "bardzo znanego" pismaka.
Gdyby nie Leo to Argentyna nie znalazła by się w finale. Poza tym TATA Martino nie nadaje się na trenera reprezentacji! Umówmy się, nie ma charyzmy i autorytetu...
Dodatkowo przypominam, że Leo miał dwa kluczowe podania w tym jedno z rzutu wolnego, gdzie Bravo obronił strzały.
Leo strzelił karnego, reszta kolegów (w tym mój ulubiony higuain) dała dupy.
Jak mozna mieć żal i pretensje do piłkarza, który poza formacją obrony i masherano właściwie na boisku gra sam. Pare udanych powrotów i wywalczonych piłek miał jeszcze Aguero.
Wielka strata, że boisko opóścił Di Maria i wszedł Argentyński Pedritto - Lavezzi.
Moze Leo nie zagrał wielkiego finału, ale na pewno był najlepszym piłkarzem na boisku w zespole Argentyny. Najlepszym piłkarzem Argentyny w całym turnieju.
A to, że na końcu był smutny i załamany - cóż.... Kto by nie był ?! :/ Trochę zrozumienia i wdzięczności Panie Farinella, albo zmień imię, bo Leo to ty na pewno nie jesteś...
31
Messi jak najarany hipis :D
Powodzenia jutro, wygraj to stary! :)