1

Chcieli nam utrudnić rok temu i ich pokonalismy zdobywając tryplet. W tym sezonie będzie podobnie! Visca!!!

41

Real ostro w tym okienku ciśnie :D

18

Neymar - nie wiadomo ile zapłacili. Chociaż za dużo...
Suarez - Warty był i tak więcej. To jest TEN napastnik, którego latami brakowało.

1

Cruyff ostatnio pieprzył głupoty, ale tutaj sie zgadzam. Max 60 i nie dla Barcy. mamy Arde, który jest dzikiem :)

0

Tam na ławce trenerskiej powinien usiąść Diego Simeone.

6

Kokainowy baron przemówił. Nadaje się do Gangu albanii i do niczego więcej. Zazdrosny oblech.

2

Coraz bardziej go lubię!!!!!!!!! :)

http://fangol.pl/view/106384/arda-nie-ma-problemu?scor

0

To akurat racja :D

2

Mourinho niech się pocałuje w tyłek. My chcieliśmy Davida Luiza, to robił wszystko żeby nie doszło do transferu.
Jak Kuba Bogu... :)

4

Arda Turban ! :D

5

"Złoty" - słowo klucz :D

39

Teraz pewnie płacze w kącie. I dobrze, bo do Barcelony pasuje, jak świni siodło. Arda lepszy, doświadczony, zna hiszpańską ligę i walczy jak Leonidas w 300.

13

Czuje, że to będzie zajebisty transfer. Wygląda na mega ambitnego, głodnego gry w barcie i odnoszenia sukcesów.
Przyjemnie czyta się o takich zawodnikach i takiej postawie :)

7

I jeszcze dla tych, co mówia że się podlizuje. Arda od zawsze jest fanem Messiego.

http://www.weloba.com/sites/default/files/styles/ratio_16_9/public/images/general/cjuzqxsvaaamcf0.jpg?itok=uZnwT5wY

0

On nie będzie za Inieste ani za Pedro. Arda to nowa siła i coś innego. myslę, że Lucho moim zdaniem chciał go, aby jeszcze poprawić pressing, gre w odbiorze i podnieść agresywność w ataku. Taki pitbull na el classico :D

1

Poczytajcie co zawsze mowil o messim a pozniej komentujcie. Co komentarz to ta sama bzdura. Rzygac sie chce.

26

Higuain ich poprowadzi...
Dobrze Leo! Zobaczymy, co zrobią bez Ciebie!

1

Dumny, bo tez pewnie cos pod stołem dostał.

20

Pewnie juz sie nie moga się doczekać swoich 5 minut w meczy z Getafe przy stanie 6:0...

23

Uffff :D Już myslałem, że to kolejny obrońca typu Douglas :D

4

Natomiast piłka po strzale Ramosa nadal nie została odnaleziona :D

0

dla mnie jest chamem, moze to sie zmieni, ale czy to powód do prowokacji i usunięcia komentarza? wyrażam własne zdanie :) Oglądam mecze atl i wiem co napisałem :)

0

właśniemój komentarz został usunięty z tego powodu, ze napisłem ze nie lubie charakteru Ardy i będzie walczył o miejsce w składzie z Iniestą, Ale że fajnie że dołączy bo role Xaviego przemejmie Rakitic. Że niby cholera za co? :)

0

dlatego ban>? :/ jaja

0

Komentarz usunięty

1

Kibice realu właśnie sie zesrali :)

1

Chelsea nieeeeeeeeeeeeee, Arsenal tak. W sumie pasuje tam :) Fajnie, rozwinie się ::)

1

Odpowiedź jest prosta: Higuain

4

Kolejny artykuł gdzie czytam jakieś pretensjonalne lamenty kolejnego "bardzo znanego" pismaka.
Gdyby nie Leo to Argentyna nie znalazła by się w finale. Poza tym TATA Martino nie nadaje się na trenera reprezentacji! Umówmy się, nie ma charyzmy i autorytetu...
Dodatkowo przypominam, że Leo miał dwa kluczowe podania w tym jedno z rzutu wolnego, gdzie Bravo obronił strzały.
Leo strzelił karnego, reszta kolegów (w tym mój ulubiony higuain) dała dupy.
Jak mozna mieć żal i pretensje do piłkarza, który poza formacją obrony i masherano właściwie na boisku gra sam. Pare udanych powrotów i wywalczonych piłek miał jeszcze Aguero.
Wielka strata, że boisko opóścił Di Maria i wszedł Argentyński Pedritto - Lavezzi.
Moze Leo nie zagrał wielkiego finału, ale na pewno był najlepszym piłkarzem na boisku w zespole Argentyny. Najlepszym piłkarzem Argentyny w całym turnieju.
A to, że na końcu był smutny i załamany - cóż.... Kto by nie był ?! :/ Trochę zrozumienia i wdzięczności Panie Farinella, albo zmień imię, bo Leo to ty na pewno nie jesteś...

31

Messi jak najarany hipis :D

Powodzenia jutro, wygraj to stary! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?