zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha co za bzdura! Przestali protestować tylko dlatego, że sędzia zaczął rozdawać nam kartki za dyskusje niczym krupier w kasynie.
83
I jeszcze jedno:
Dryblingi w LM
Ter Stegen - 1
C.Ronaldo - 0
:D
0
1
A co ma Munir odblokować, skoro on po prostu jest słaby?
0
Kapitan Grzmot :D
0
jeszcze wp.pl :)
2
Po patrz, oooooo Po patrz :D
0
Nasz projektował spiderman z ironmanem :D
2
Johan wygrasz mistrzu! Zrobisz, jak Abi i dasz radę! masz wsparcie całej organizacji i na pewno wszystkich kibiców FCB i nie tylko! Vamos Cruyff!
0
Komplet praktycznie będzie od stycznia z Vidalem i Ardą :)
Węszę sukcesy w przyszłym roku :) Vamos!
3
Thomas wiedział, że wirus fifa będzie miał takie żniwo i postanowił rozwalić się wcześniej, żeby wcześniej od reszty też wrócić :D
0
Ludzie, jakiego my mamy farta, że za życia oglądamy taka Barcelone i Messiego!!!!!
VISCA EL BARCA, wierzymy w Was panowie!!!!
0
Tyle ode mnie o Pogbie
http://www87.zippyshare.com/v/EE6YmvQz/file.html
2
Zgadzam się, skrzydło to jego pozycja. I fajnie by było mieć takiego piłkarza w swoim składzie. Nie dość że technicznie bdb, dobry przegląd pola, to jeszcze młody i zna ligę hiszpańską.
2
Zanim ktos skomentuje, że to słaby zawodnik, to polecam najpierw zobaczyć jakis skrót :)
0
Ja mam nadzieje ze neymar sie ogarnie. przestanie robic z siebie gwiazdeczkę, liczyć na większą kasę i dołoży następna cegiełke do footballu i przede wszystki dojrzeje. Sory, ale ma mega talent i możliwości, ale go nie lubię... zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał, a na koniec w meczu gdzie nie ma Messiego i ma przejąć Jego rolę, rolę lidera, gubi się i gra bardzo słabo... Neymar ogarnij się bo na prawdę wylądujesz w RM...
0
Dobra kochani teraz wszyscy razem rączki w górę :D
4
Zenek Martyniuk tez strzelił 5 bramek, Manita! :D
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35757/zenek_akpa20150117_dzien_dobry_mp_6405.jpeg
0
nie gadaj, to nie kwestia tego ze stegen jest w złej formie i puszcza babole. On grał w LM i cofam do tego jak tam grała Barca. Jestesmy bez formyi bez zawodników. Na kązdego z nich obecna syt źle wpływa. Ter stegen wybronił na 2:0. wiec czepiaj sie dalej. Cała drużyna gra kupe. Nie ma sytuacji a przedw wszystkim to przez pomoc która zawodzi i gra dramatycznie źle.
1
Ale ja wole wynik 3:0 od 10:7 :) czyli obrona się przyda ;)
5
Ja bardziej o obronę i bramkarza...
47
Teraz Rafinha powinien założyć koszulkę wspierającą Barce...
0
Miała okazje, a ja widzę 1:4. I w piłce raczej wynik się liczy.
23
Za wysoko, to wy mieliście głowy, jak wchodziliście na boisko... Tam był potencjał na to, aby Celta strzeliła jeszcze 5 bramek. Wstyd.
0
Widzę, ze Arda, jak piłka, to koszykówka :D
0
W tym sezonie jego gra nogami jest słaba. Wczoraj tez bez sensu dwa wykopy. Dwa to dużo. Obserwujemy czas pt kto następny przelobuje Stegena. Sory, ale z czegoś to wynika, lob nie jest wynikiem złej obrony drużyny tylko jakiegoś błędu bramkarza.
1
Poza tym, że jego gra nogami spadła do zera, dwa razy nie atakowany posłał piłke w aut, to nawet 1 na 1 bramkarz ma zawsze jakąś szansę :) a przy golu Nolito (faktycznie perfekcyjny strzał) wyszedł chyba za daleko, nie? :)
4
Z weszło:
Nie da się wygrać jeśli:
a) Na środku obrony gra przebrany za Gerarda Pique Mateusz Żytko.
b) Sergi Roberto przesunięty jest do pomocy, a jak wiadomo to najgorszy pomocnik świata.
c) Bramkarz nie nadaje się absolutnie do niczego. W tym sezonie każdy strzał w bramkę Ter Stegena kończy się golem.
d) Nie wykorzystuje się żadnej z X wyśmienitych sytuacji (w miejsce X wstawcie liczbę większą niż 7). Neymar zanim strzelił gola, to zmarnował trzy, Messi dołożył niewykorzystane dwie okazje, Munir też dwie, pewnie znalazłoby się coś jeszcze.
No i jak tu się z tym nie zgodzić... ?
2
Dramat, grają bez pomysłu, zęba, bez składu. Wstyd, gdy messi dostaje piłke na skrzydło i sam stoi a reszta się nie rusza. W Celcie kiazdy bł rozpędzony, u nas tylko rozpedzona była nadzieja kibiców. Chłopaki umarli i lepiej żeby zmartwychwstali, bo co będzie z realem? Vamos!
0
Zwykły? Wjechał od tyłu i skrzyzował nogi nogi żeby zrobić krzywdę? To paragraf dla furiata.