0

Haha co za bzdura! Przestali protestować tylko dlatego, że sędzia zaczął rozdawać nam kartki za dyskusje niczym krupier w kasynie.

83

I jeszcze jedno:

Dryblingi w LM

Ter Stegen - 1
C.Ronaldo - 0

:D

0

1

A co ma Munir odblokować, skoro on po prostu jest słaby?

0

Kapitan Grzmot :D

0

jeszcze wp.pl :)

2

Po patrz, oooooo Po patrz :D

0

Nasz projektował spiderman z ironmanem :D

2

Johan wygrasz mistrzu! Zrobisz, jak Abi i dasz radę! masz wsparcie całej organizacji i na pewno wszystkich kibiców FCB i nie tylko! Vamos Cruyff!

0

Komplet praktycznie będzie od stycznia z Vidalem i Ardą :)
Węszę sukcesy w przyszłym roku :) Vamos!

3

Thomas wiedział, że wirus fifa będzie miał takie żniwo i postanowił rozwalić się wcześniej, żeby wcześniej od reszty też wrócić :D

0

Ludzie, jakiego my mamy farta, że za życia oglądamy taka Barcelone i Messiego!!!!!
VISCA EL BARCA, wierzymy w Was panowie!!!!

0

2

Zgadzam się, skrzydło to jego pozycja. I fajnie by było mieć takiego piłkarza w swoim składzie. Nie dość że technicznie bdb, dobry przegląd pola, to jeszcze młody i zna ligę hiszpańską.

2

Zanim ktos skomentuje, że to słaby zawodnik, to polecam najpierw zobaczyć jakis skrót :)


0

Ja mam nadzieje ze neymar sie ogarnie. przestanie robic z siebie gwiazdeczkę, liczyć na większą kasę i dołoży następna cegiełke do footballu i przede wszystki dojrzeje. Sory, ale ma mega talent i możliwości, ale go nie lubię... zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał, a na koniec w meczu gdzie nie ma Messiego i ma przejąć Jego rolę, rolę lidera, gubi się i gra bardzo słabo... Neymar ogarnij się bo na prawdę wylądujesz w RM...

0

Dobra kochani teraz wszyscy razem rączki w górę :D

4

Zenek Martyniuk tez strzelił 5 bramek, Manita! :D


http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35757/zenek_akpa20150117_dzien_dobry_mp_6405.jpeg

0

nie gadaj, to nie kwestia tego ze stegen jest w złej formie i puszcza babole. On grał w LM i cofam do tego jak tam grała Barca. Jestesmy bez formyi bez zawodników. Na kązdego z nich obecna syt źle wpływa. Ter stegen wybronił na 2:0. wiec czepiaj sie dalej. Cała drużyna gra kupe. Nie ma sytuacji a przedw wszystkim to przez pomoc która zawodzi i gra dramatycznie źle.

1

Ale ja wole wynik 3:0 od 10:7 :) czyli obrona się przyda ;)

5

Ja bardziej o obronę i bramkarza...

47

Teraz Rafinha powinien założyć koszulkę wspierającą Barce...

0

Miała okazje, a ja widzę 1:4. I w piłce raczej wynik się liczy.

23

Za wysoko, to wy mieliście głowy, jak wchodziliście na boisko... Tam był potencjał na to, aby Celta strzeliła jeszcze 5 bramek. Wstyd.

0

Widzę, ze Arda, jak piłka, to koszykówka :D

0

W tym sezonie jego gra nogami jest słaba. Wczoraj tez bez sensu dwa wykopy. Dwa to dużo. Obserwujemy czas pt kto następny przelobuje Stegena. Sory, ale z czegoś to wynika, lob nie jest wynikiem złej obrony drużyny tylko jakiegoś błędu bramkarza.

1

Poza tym, że jego gra nogami spadła do zera, dwa razy nie atakowany posłał piłke w aut, to nawet 1 na 1 bramkarz ma zawsze jakąś szansę :) a przy golu Nolito (faktycznie perfekcyjny strzał) wyszedł chyba za daleko, nie? :)

4

Z weszło:

Nie da się wygrać jeśli:

a) Na środku obrony gra przebrany za Gerarda Pique Mateusz Żytko.
b) Sergi Roberto przesunięty jest do pomocy, a jak wiadomo to najgorszy pomocnik świata.
c) Bramkarz nie nadaje się absolutnie do niczego. W tym sezonie każdy strzał w bramkę Ter Stegena kończy się golem.
d) Nie wykorzystuje się żadnej z X wyśmienitych sytuacji (w miejsce X wstawcie liczbę większą niż 7). Neymar zanim strzelił gola, to zmarnował trzy, Messi dołożył niewykorzystane dwie okazje, Munir też dwie, pewnie znalazłoby się coś jeszcze.

No i jak tu się z tym nie zgodzić... ?

2

Dramat, grają bez pomysłu, zęba, bez składu. Wstyd, gdy messi dostaje piłke na skrzydło i sam stoi a reszta się nie rusza. W Celcie kiazdy bł rozpędzony, u nas tylko rozpedzona była nadzieja kibiców. Chłopaki umarli i lepiej żeby zmartwychwstali, bo co będzie z realem? Vamos!

0

Zwykły? Wjechał od tyłu i skrzyzował nogi nogi żeby zrobić krzywdę? To paragraf dla furiata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?