zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Brawo Bravo!!!!!! :)
Jesteś zwycięzcą!
1
Mike Tyson miał więcej :)
97
A Real już świętuje... :)
https://pbs.twimg.com/media/CFT1_GsW0AA0NcE.jpg:large
0
Potrzebuje bo ponoc jest bankrutem. Wiele nie trafionych inwestycji i znalazl sie pod kreska. Stad pewnie taka decyzja.
5
Rączka chodziła w meczu z Anglią, a teraz pewnie po koksie ogląda swoje brameczki na yt i rączka tez chodzi ;)
0
Dla mnie ten ranking pokazuje nie klasyfikacje trenerów według osiągnięć i kompetencji z tego sezonu, a według sławy. No bo co tak wysoko robi np Carlo Ancelotti, który nic nie zdobędzie w tym sezonie, lub Guardiola, który zdobędzie mistrza Niemiec, a poza tym drużyna dała ciała na całej linii w końcówce sezonu (wiem, że kontuzje, ale taka jest piłka).
No ofens, ale dla mnie to bez sensu :)
0
Ja wole żeby nie wyszedł, żeby wyleczył się na czerwiec lub ewentualnie finał pucharu króla. Mamy przecież innych wspaniałych napastników w jego miejsce: Pedro, Munir... :D
3
To teraz real normalnie przegra :)
poxniej by gadali, że gdyby nie strajk, to by na pewno powalczyli i mogli wygrać mistrzostwo, a tak ucinamy niepotrzebne gadki :D
36
Kapitan Grzmot powiedział pare tyg temu, że udzieli wywiadu dopiero po zakończeniu sezonu. Ciekawe co powie :D
1
Dzięki Bale! :)
0
Real kazdego lekceważy. Zbitek gwiazdeczek i zero zespołu.
0
maja za swoje - Juve = sielanka? a Gówno! Brak szacunku dla przeciwnika! Brawo Juve! Oby był dobry finał :)
Real do domu i trochę pokory
2
Zielony: Jedziemy do Berlina !!!!
0
Nie, ale chciałbym tam być na finale. Wyluzujcie ;)
6
Oddałbym duzo żeby iść na finał... Oby wygrali :)
4
Bramkarz na lata - niesamowity talent!
Dzieki, ze jesteś z nami!
0
I tak wygracie mordeczki!! :D Po tryplet!!!!
6
Stary, co Ty gadasz :D Każdy marnuje czasem setki :D zobacz, co ten gówniarz wnosi do zespołu :) Messi nigdy nie spieprzył? :) Dajmy mu czas :) niech dorośnie piłkarsko,ale poki co rozwija się bardzo szybko :)
24
strzelił 2 gole, więc nie załamuj... Neymar to przyszłość.
1
mamy najlepszy atak ever, ale martwi mnie to, że schodzi jeden i gra sie sypie... Druga połowa z założenia miąła wyglądać tak, żeby przetrzymac piłke i kontrolowac spotkanie, a to nie wyszło.... Oby Suarezowi nic sie nie stało i przeszło. Po Tryplet KUR**!!!!!!! VISCA!!!
0
Ale tu nie chodzi o odpuszczanie. Fajnie że grali zachowawczo, bo to jest mądre w sytuacji gdzie jest 3:0 w pierwszym meczu i póxniej 1:2 rewanż do połowy, ale... Oddali całkowicie pole gry. Środek nie istniał, nic nie atakowali, wdarł sie chaos, obrona wybijała piłke oby dalej bez żadnego pomysłu. Gra się posypała. Oczywiście wygrali, ale od momentu gdy zszedł kontuzjowany Suarez (oby to nie było poważne), to gra sie posypała. nie mowice, że nie. Założenie taktyczne na przetrzymanie piłki było ok, i słusznie, ale to nie wyszło cholera... Nie kontrolowali juz spotkania.
1
Druga połowa zmartwiła mnie... Skoro tyle zmienia zmiana jednego Suareza, to nie jest to dobre... :/
0
Tak jak Widzew bez Citko ;)
0
Tylko tyle
1
Mamy lepszy skład i lepszą formę. Obyśmy nie dali ciała :) ognia MSN!!
1
Gra Barcy w ostatnich pojedynkach to istna magia. napawa to wielkim optymizmem. Liczę, że pokażą, że teraz to Oni rządzą w Europie! Visca i po tryplet!!!
54
Ja ciągle żałuję że on odszedł.. przydałby się u nas w pomocy.
0
:D przyjęło się :D
0
Mamy najlepszy tercet w ataku w historii piłki nożnej i może już lepszego nie być.
Strach pomyśleć, co by było gdyby Suarez był już zgrany z chłopakami i gdyby grali razem od początku sezonu.
To wielki przywilej i radość oglądać ich grę w naszych czasach :)
Z Bayernem wezmą rewanż za ostatnia porażkę. Wtedy Barcelona była posypana.
Teraz lecimy po tryplet!
5
Dlatego są tylko zlepkiem indywidualności, a nie drużyną jak Barcelona.