1

25 milionów za Alexisa ?! hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Atak śmierci będzie wtedy, gdy sriki taka zostanie zmieniona na szybką kreatywna gre całego zespołu - obecnie to nawet messi i neymar usypiają

0

Coś mi się wydaję że Zubek będzie łatał skład Barcą B, bo znowu wszyscy za drodzy, wszystkich podkradają... No nic... Sergi Juste też jest dobry :/

1

U ła!!! Moje słowa! zgadzam się! w 100% :)

Wyjdziesz za mnie...? :D

0

samobuje były na pewno 2 i to w jednym meczu ;) Kwietniowy mecz z Villarreal który barca wygrała 2:3

0

To chyba dobrze, ze nie ma, prawda?
W końcu to nie obrońca kur** mać!!!

0

Jak dla mnie każdy odpada... Llorente już wogóle... tym bardziej że był za darmo, a Alexis jest zajebisty!

0

Starszych nie ma ??!!
Może jeszcze Rivaldo wróci ?

0

Ja sie boję że sciemnia tylko po to żeby wyciszyc sprawę, tak jak rok temu w sprawie kupna obrońcy

0

Nie moge czytac o tym drewnianym Llorente...
Pedro out, Alexis i Cesc zostają.
Zubek to debil.

0

Chciałbym żeby wrócił!
Barca wreszcie będzie miała YAYA!!! :D

1

i drewniany. Nie dorasta Alexisowi do pięt

1

Banda oszustów i nieudaczników... To że Rosell odszedł to nic. Cały zarząd powinien podac się do dymisji, bo niszcza ten klub! Wstyd za takich ludzi, którzy na ustach maja mes que un club!!!!!

0

"mes que un club"
andoni zubizaretta....

Co to jest za gość!!! ;||| Niech jeszcze Inieste wymieni na Obraniaka...
Jak tak się stanie, że sprzeda Fabsa i Alexisa, to trzeba będzie droga redakcjo zorganizowac wspólny wypad do niego do domu...

1

Jeżeli sprzedadzą Cesca i Alexisa, to będzie dramat. Skandal, masakra, smierć i wodorosty...

2

Pique , Bartra , Marquinhos, Laporte

Luiz...? za taka kasę?! No way! :)

Swoją drogą piosenka na mudial jest beznadziejna ;)

1

Jako prezesi klubu FSB Polska wydajemy ozeczenie:
Messi, zostajesz na zawsze :)

2

właśnie... Niech mi ktos powie ze pedro jest lepszy od Alexisa to umre ze smiechu... jest szybszy na prostej ale to tyle...

1

ten nick name chyba sobie wpisałes nie znając znaczenia słowa Cule.
Żałosne...

3

Wstyd za takich lubidz jak ty (bo kibicem cie nie nazwę.) sezonowy jak buraki....Czywiście to o kefas! Sorki MarioVeB!

5

serio to napisałeś... ? :/

4

Kapitan, generał nie opuszcza tonącego statku!!!
Odbudowac siłę i pozostac wiernym tradycji i barwom!

Xavi zakończy karierę w Barcelonie.

7

Barca zrobi z siebie idiotów, jak sprzedadzą Cesca o którego tyle walczyli i który dał nam piękną pierwszą połowę sezonu(w tym czasie najlepszy pomocnik ligi) i gdy sprzedadzą Alexisa, który rozegrał w Barcelonie najlepszy sezon w karierze.

WON OD CESCA I ALEXISA!!!!
VeB!!!

1

Sprzedaż Alvesa - tak
Kupic Cuadrado - po co ? To skrzydłowy a nie obrońca... Transfer bez sensu. Zamienił stryjek... Tyle w tym temacie, bo większość akcji przy stracie gola przebiegała stroną alvesa, bo tam było pusto!

2

a od kiedy Cuadrado to obronca...? znowu bedziemy mieli lukę w obonie z prawej strony bo nasz niby obrońca bedzie napieprzał wrzutkami w trybuny na polu karnym rywala... to skrzydłowy! urwaaaał :/
Może pedro się cofnie do obrony? na to samo wyjdzie...

1

Ja go cenię i mam do niego szacunek, bo jak byłem dzieckiem i oglądałem Barce, to był juz wtedy ikoną. Mam nadzieję, że sam na to wpadnie... byłby najlepszym trenerem bramkarzy dla FCB... chcialbym żeby z nimi pracował a teraz przede
wszystkim z Ter Stegenem i Masipem.

1

Jeżeli wpasujesz się w barce to bedziesz najlepszy na świecie. Valdes może cała karierę nie był taki, ale ostatni sezon przed kontuzja pokazał, że umie. Był najlepszy i tego Ci zyczymy! Daj nam mnóstwo szczęścia młody! :)

1

I dobrze... byłeś znakomitym bramkarzem. Klasa światowa i hall of fame, ale w zarządzie jesteś... wszyscy wiemy jaki. Miej odrobine honoru i odejdź...

4

Zubiemu chyba się na głowę rzuciło....
Precz od Cesca!!!!!!!!!!!!!!

7

Może w końcu nasza pomoc zaczęłaby mieć Yaya :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?