zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O Captain! My Captain!
Puyol Xavi i Casillas pokazali światu, że Futbol, to nie tylko gra i rywalizacja, ale szacunek, przyjaźń i fair play!
Na prawdę odchodzi ktos wielki. IKONA!
Będzie mi Ciebie bardzo brakowało na boisku i poza nim w footballu.
Dziękuję za wszystko!
2
ALEXIS MUSI ZOSTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpieprzyć sie od Niego!!!!!!!!
VeB!
0
Jak dla mnie to on nie pasuje i marnuje się w FCB. nie dostanie więcej gry w tym zespole... 15 mln za niego i będzie super :)
13
Gówno! Nie oddałbym Cesca z 3 powodów:
1. Zobaczcie na Yaya... Gra? Troszeczkę...
2. Kto lepiej zastępuje Xaviego? Nikt.
3. Teraz ma gorszy okres, jak cąły zespół, ale początek sezonu był genialny. 10/1o pkt.
VeB i precz o Fabsa!
12
Ja to widzę tak:
Bayern ciśnie dzisiaj Real i wchodzi do finału.
Jutro Atletico demoluje Chelsea.
Finał wygrywa Atletico po zajebisty i emocjonującym meczu! :)
Zasługują, aby to zrobić. Może pokażą reszcie, że nie kasą się wygrywa.
0
Odpoczywaj w pokoju Tito. Dziękujemy za wszystko!
Teraz nie będziesz cierpiał!
0
Macie jakiś link do oficjalnej wiadomości ze strony fifa?
Pozdro! :)
6
to prawda, ale w tej fazie sezonu trzeba się skupić i robic, a nie tylko pisać i udostępniać zdjęcia. Za wielkie słowa nikt nie zapamięta pilkarza, tylko za wielkie czyny. Stać ich, wierzę w to, ale przez taki brak skupienia, lekcewazenie przeciwnika i brak motywacji nie mają duzo szans...
0
to wex się do roboty i rusz dupę, a nie piszesz na portalach i co chwile wrzucasz durne zdjęcia w nowych szaliczkach ... :/
VeB!!!!
0
Ej... czy to prawda? :/ wygląda to mega słabo...
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,15727709,Liz.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
0
Jak bez? A gdzie Ronaldinho?! :/
0
Iniesta zdecydowanie odnajduje formę i tez może być kluczowy w tym meczu :)
0
Co chcesz od Cesca?! :/
0
A Bartra się nie sprawdzał ? Przypominijcie sobie tę część sezonu gdzie grał znakomicie zastępując Pique albo Puyola. Nawet bramki strzelał ;) Poszedł siedzieć własnie dlatego że jest mniej doświadczony, Na środku obrony gra lepiej, a masche nie jest ostoja spokoju i obawiam się najbardziej własnie o jego postawę.
0
kurde... Czy on nie widzi że Mascherano gra ostatnio mega słabo? To nie jest środkowy obrońca! Dla mnie lepszy byłby Bartra...
0
Juz abstrahując od tego, że tylko 10 mln... Bo moim zdaniem bliżej 20. A dlaczego?
Song to bardzo dobry i solidny zawodnik, a w formie robi różnice. Miał występy znakomite ale miał też wpadki. Moim zdaniem z zagubienia, bo za dużo szans nie miał. Patrząc obiektywnie jest lepszym def pomocnikiem niz Javier M. Szkoda ze ma tak mało okazji, bo to silny dokładny i waleczny zawodnik. Jego forma ma się ku dołowi z braku zachowania i porozumienia z klubem. Nie wiem czy pamietacie ile osob ktore teraz pisza zeby go sprzedaz klaskała mu w domach brawo i domagała sie więcej Songa na boisku... To kapitalny zawodnik, tylko nie dostał swojej szansy. W defensywie szukamy wzmocnienia. Myslę ze piłkarze sa zle wykorzystywani przez trenera w tej formacji... Pique odkad gra ostatnio, to ma wielke mecze, to samo było z Bartrą... czemu siedzi? Wytłumaczcie mi to, bo nie rozumiem. Tak samo nie rozumiem czemu Song po rewelacyjnych meczach poszedł w odstawkę. Dziwne rzeczy sie dzieja w defensywie w tej naszej Barcelonie...
Anims Valdes!!!! VEB!!!
0
Najbardziej bym chciał ManU, a drugim zespołem jest, i może tym zaskoczę , bo chciałbym Bayern. Juz tlumacze dlaczego... W szatni bayernu ostatnimi czasy dzieje się źle, a Barcelona w ostatnich dwóch meczach pokazała, że wróciła na najwyższe obroty i na odpowiednie tory. Jesli nie teraz to kiedy? Prędzej czy później trafią sie silniejsze drużyny. To ćwierćfinał, nie ma już słabeuszy... Jak w tej formie pojadą Bayern, to pojada każdego. Poza tym mają im coś do odowodnienia! :)
VISCA!!!!!
0
Młody, całą karierę miał przed sobą... teraz niestety będzie trudniej :( No nic, szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców FCB!
0
Pepe to stara menda... On powinien dostać ostrzeżenie od głównych federacji piłkarskich i władz ligi hiszpańskiej dzieki takiemu zachowaniu. Już nie raz udowodnił, to że jego mózg nie koniecznie spelnia swoją rolę. Za takie zagrania powinien mieć dożywotnie kary i ogromne pieniężne sankcje.
0
Karma go dopadnie! :D
0
Yaya jest zajebisty! mega pil;karz i mega człowiek. Powinien dostać owacje na stojąco, gdy powróci na Camp Nou :)
Szkoda, że odszedł ,ale dzięki temu u nas wciąż jest Busquets, ktróry za Pepa bardzo się rozwijał.
VISCA!
0
VALDES SZACUN!!!!!
Zajebisty mecz zagrałes kolego! :)
0
Bardzo bym chciał żeby został! :)
Jest w dobrej formie to raz - dwa - nikt nie zastąpi w szatni duetu Pinto Alves :D
0
Mówcie co chcecie, ale Zlota piłka to osiągnięcia indyzidualne a nie drużynowe. Messi rozwala każdego z nich w każdej indywidualnej statystyce, a gdyby nie kontuzja to juz w ogóle nie byłoby co porównywać...
0
0
W TVP i tak będzie Borusia-Zenit :/
0
My najgorzej - jeszcze nie chciałem Arsenalu. Ciężko będzie :/
Real ma spoko - pchnie ich.
0
Marca podaje!!!
Pique w City a Shakira w Guns n Roses!!!
0
o hajs pedro to sie nie boj ;)
0
Jak nie potrzebny??!! Pedro nie gra nic, tello nie ma szans na wejscie a jak gra to ma ocene na poziomie 4/10, zajebiscie by sie przydał bo jest brawurowy i moze by ozywił gre!!! Dac go!!!! :D