1

O Captain! My Captain!

Puyol Xavi i Casillas pokazali światu, że Futbol, to nie tylko gra i rywalizacja, ale szacunek, przyjaźń i fair play!

Na prawdę odchodzi ktos wielki. IKONA!
Będzie mi Ciebie bardzo brakowało na boisku i poza nim w footballu.
Dziękuję za wszystko!

2

ALEXIS MUSI ZOSTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpieprzyć sie od Niego!!!!!!!!

VeB!

0

Jak dla mnie to on nie pasuje i marnuje się w FCB. nie dostanie więcej gry w tym zespole... 15 mln za niego i będzie super :)

13

Gówno! Nie oddałbym Cesca z 3 powodów:
1. Zobaczcie na Yaya... Gra? Troszeczkę...
2. Kto lepiej zastępuje Xaviego? Nikt.
3. Teraz ma gorszy okres, jak cąły zespół, ale początek sezonu był genialny. 10/1o pkt.

VeB i precz o Fabsa!

12

Ja to widzę tak:
Bayern ciśnie dzisiaj Real i wchodzi do finału.
Jutro Atletico demoluje Chelsea.

Finał wygrywa Atletico po zajebisty i emocjonującym meczu! :)
Zasługują, aby to zrobić. Może pokażą reszcie, że nie kasą się wygrywa.

0

Odpoczywaj w pokoju Tito. Dziękujemy za wszystko!
Teraz nie będziesz cierpiał!

0

Macie jakiś link do oficjalnej wiadomości ze strony fifa?

Pozdro! :)

6

to prawda, ale w tej fazie sezonu trzeba się skupić i robic, a nie tylko pisać i udostępniać zdjęcia. Za wielkie słowa nikt nie zapamięta pilkarza, tylko za wielkie czyny. Stać ich, wierzę w to, ale przez taki brak skupienia, lekcewazenie przeciwnika i brak motywacji nie mają duzo szans...

0

to wex się do roboty i rusz dupę, a nie piszesz na portalach i co chwile wrzucasz durne zdjęcia w nowych szaliczkach ... :/

VeB!!!!

0

0

Jak bez? A gdzie Ronaldinho?! :/

0

Iniesta zdecydowanie odnajduje formę i tez może być kluczowy w tym meczu :)

0

Co chcesz od Cesca?! :/

0

A Bartra się nie sprawdzał ? Przypominijcie sobie tę część sezonu gdzie grał znakomicie zastępując Pique albo Puyola. Nawet bramki strzelał ;) Poszedł siedzieć własnie dlatego że jest mniej doświadczony, Na środku obrony gra lepiej, a masche nie jest ostoja spokoju i obawiam się najbardziej własnie o jego postawę.

0

kurde... Czy on nie widzi że Mascherano gra ostatnio mega słabo? To nie jest środkowy obrońca! Dla mnie lepszy byłby Bartra...

0

Juz abstrahując od tego, że tylko 10 mln... Bo moim zdaniem bliżej 20. A dlaczego?
Song to bardzo dobry i solidny zawodnik, a w formie robi różnice. Miał występy znakomite ale miał też wpadki. Moim zdaniem z zagubienia, bo za dużo szans nie miał. Patrząc obiektywnie jest lepszym def pomocnikiem niz Javier M. Szkoda ze ma tak mało okazji, bo to silny dokładny i waleczny zawodnik. Jego forma ma się ku dołowi z braku zachowania i porozumienia z klubem. Nie wiem czy pamietacie ile osob ktore teraz pisza zeby go sprzedaz klaskała mu w domach brawo i domagała sie więcej Songa na boisku... To kapitalny zawodnik, tylko nie dostał swojej szansy. W defensywie szukamy wzmocnienia. Myslę ze piłkarze sa zle wykorzystywani przez trenera w tej formacji... Pique odkad gra ostatnio, to ma wielke mecze, to samo było z Bartrą... czemu siedzi? Wytłumaczcie mi to, bo nie rozumiem. Tak samo nie rozumiem czemu Song po rewelacyjnych meczach poszedł w odstawkę. Dziwne rzeczy sie dzieja w defensywie w tej naszej Barcelonie...

Anims Valdes!!!! VEB!!!

0

Najbardziej bym chciał ManU, a drugim zespołem jest, i może tym zaskoczę , bo chciałbym Bayern. Juz tlumacze dlaczego... W szatni bayernu ostatnimi czasy dzieje się źle, a Barcelona w ostatnich dwóch meczach pokazała, że wróciła na najwyższe obroty i na odpowiednie tory. Jesli nie teraz to kiedy? Prędzej czy później trafią sie silniejsze drużyny. To ćwierćfinał, nie ma już słabeuszy... Jak w tej formie pojadą Bayern, to pojada każdego. Poza tym mają im coś do odowodnienia! :)

VISCA!!!!!

0

Młody, całą karierę miał przed sobą... teraz niestety będzie trudniej :( No nic, szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców FCB!

0

Pepe to stara menda... On powinien dostać ostrzeżenie od głównych federacji piłkarskich i władz ligi hiszpańskiej dzieki takiemu zachowaniu. Już nie raz udowodnił, to że jego mózg nie koniecznie spelnia swoją rolę. Za takie zagrania powinien mieć dożywotnie kary i ogromne pieniężne sankcje.

0

Karma go dopadnie! :D

0

Yaya jest zajebisty! mega pil;karz i mega człowiek. Powinien dostać owacje na stojąco, gdy powróci na Camp Nou :)
Szkoda, że odszedł ,ale dzięki temu u nas wciąż jest Busquets, ktróry za Pepa bardzo się rozwijał.

VISCA!

0

VALDES SZACUN!!!!!
Zajebisty mecz zagrałes kolego! :)

0

Bardzo bym chciał żeby został! :)
Jest w dobrej formie to raz - dwa - nikt nie zastąpi w szatni duetu Pinto Alves :D

0

Mówcie co chcecie, ale Zlota piłka to osiągnięcia indyzidualne a nie drużynowe. Messi rozwala każdego z nich w każdej indywidualnej statystyce, a gdyby nie kontuzja to juz w ogóle nie byłoby co porównywać...

0

0

W TVP i tak będzie Borusia-Zenit :/

0

My najgorzej - jeszcze nie chciałem Arsenalu. Ciężko będzie :/
Real ma spoko - pchnie ich.

0

Marca podaje!!!
Pique w City a Shakira w Guns n Roses!!!

0

o hajs pedro to sie nie boj ;)

0

Jak nie potrzebny??!! Pedro nie gra nic, tello nie ma szans na wejscie a jak gra to ma ocene na poziomie 4/10, zajebiscie by sie przydał bo jest brawurowy i moze by ozywił gre!!! Dac go!!!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?