zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rosell powinien odejść... Kłamca, oszust, matacz i złodziej :/ Gdzie obrońca, którego obiecał do końca sierpnia?
Oby drużyna sie pozbierała, bo narazie nie poprawiło sie praktycznie nic od drugiej polowy zeszłego sezonu... :( jakoś tak bez pazura cholera :(
Ale i tak ich kocham :)
0
Jak Cie denerwują to ich nie czytaj. Proste? Chyba dasz radę... W kazdym razie trzymam kciuki.
0
Camp Nou wita!! :)
Mam nadzieję, że Messi lepiej się czuje, aczkolwiek nie powinien grac jak nie jest wszystko w porządku.
Chciałbym natomiast Neymara zobaczyc od początku zamiast Pedro, który ostatnio mniej wnosi niż Junior. Ale jak Messi nie zagra to widzę to tak:
w napadzie Pedro Alexis i Neymar, pomoc Iniesta Cesc Busquets, obrona Alba Alves Pique i Mascherano, bramka Viciu
Puchar musi byc NASZ!!! :)))
VISCA EL BARCA!!!!!!
0
Si :)
0
NEYMAAAARRRR!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
Nie załamujcie mnie... On nie ma żalu do piłkarzy tylko do klubu. Strzelił, to się cieszy, bo potraktowali go jak by był nikim. Villa robi swoje.
Do boju Barca!!!!
0
I bardzo dobrze ze Villa strzelił, bo Rosell moze zobaczy co zrobił... należało mu się. FCB musi wygrać ale David się zemścił.
W drugiej połwie chyba chcemy jak najszybciej neymara i cesca. Fabi ładnie gra z Messim a neymar jak się zgra z Iniesta i Alba na skrzydle to będzie widowisko. pedro nie gra źle, ale dzisiaj po prostu sobie nie radzi. Tak przeciez bywa w tym sporcie :)
Do boju barca i wygrajcie ten mecz!! :)
0
Po tak zajebistej grze, jak ostatnio, nie wyobrażam sobie Cesca na ławce... Neymar musi jeszcze się dotrzeć do systemu FCB i wrócic w pełni do zdrowia ;)
Póki co niech wchodzi na ostatnie pół godziny :)
PS. Fajnie będzie oglądać znowu Ville, tylko szkoda że po drugiej stronie. Zawsze go lubiłem i mam do niego ogromny szacunek :)
VISCA EL BARCA!!!
0
Na wiosnę to cała FCB sie zatrzymała... :/
0
Nie porównujmy lepiej tych piłkarzy :D
Poza tym, pisze się WYstarczy, a nie starczy :]
0
Środek mamy fatalny - patrz poprzedni sezon i stracone bramki, albo obecną forme Pique. Moze nie zauważyłeś, ale Puyola nie ma.
Druga sprawa. Lepiej zeby dali 50lmln za Luiza, który moze nie jest warty takiej kasy, ale jest bardzo dobrym środkowym obrońcą, niż żeby nie kupili nikogo (i nie pisze o Wawrzyniaku z Legii, tylko o klasie światowej
)
0
niech dadzą te 50mln... Wtedy jest szansa na potrójna koronę. Z dziurawa obroną słabo :(
Ten obrońca jest cholernie potrzebny :/
0
Wiedz, że cos się dzieje :)
0
Błagam... Od najlepszych do najlepszych z dna...? Nie tuszujcie oczu, bo tu nie chodzi o byle kogo... Rosell fuck you
0
Rosell obiecał do końca sierpnia obrońcę i jak nie będzie transferu Luiza albo przynajmniej Aggera, to może sie pozegnać z klubem, jak dla mnie. Juz i tak spieprzył wiekszość czego sie dotknął. Skurwiel.
0
nie zapominam, ale hattrick z tajlandią póki co to jego najlpesze osiągnięcie ostatnimi czasy (pare miesięcy)
0
Obyście mieli zajebiste relacje! Na boisku i poza! Wtedy każdej obronie na świecie nie pomoga nawet modły, bo Alexis też wygląda dużo lepiej niż sezon temu :)
VISCA EL BARCA!!!
0
"podobno" - słowo klucz.
0
Ładne zdjęcie
0
Juz myślałem, ze sam sobie odpisałem :P
0
David Luiz - zapraszamy! :)
Rosell niech przestanie pieprzyć, tylko niech go sprowadzi.
Swoją drogą real podobno dogadał się z kogutami w sprawie Bale'a... 120 mln euro. Perez jest pokurwi*** :)
0
Tak wyrwane z kontekstu i jako ciekawostka :)
"Tottenham Hotspur odrzucił kolejną ofertę Realu Madryt za Garetha Bale'a, która tym razem opiewała aż na 98,5 miliona euro."
0
Czytałem że sa gotowi dać za niego nawet 50 mln... Cieżko wieżyć, ale cholera wie... :/
0
Zobaczcie co Bale wrzucił na twittera :/
Ciekawe czy to prawda...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=607583655940150&set=a.281566921875160.71037.272497132782139&type=1&theater
0
Nie wiem... nie znam go. W Highlightsach, to nawet Rasiak dobrze wygląda, bo to najlepsze i wybrane akcje. Skąd mam wiedziec że słabość i wtopy nie przeważają... ? Jest wysoki i silny, ale nie grał w europie. Juz mamy jednego - Neymar - który bedzie musiał się zaadoptować i nie wiem czy nie lepiej brac kogos doświadczonego w europie... Póki co Barca w kwestii transferu obrońcy daje mocno ciała... oddaliło już sie paru świetnych grajków... Ale fakt jest taki: lepszy niewidomy Santiago Vergini, niż nikt. Skoro Martino mu ufa, bo z nim pracował i go zna, to może by spróbować? Aby było dobrze. VISCA EL BARCA!!!
0
Poza tym nie jest w top 3, tylko jest w Top 1 synek...
0
Brak mi słów... Szkoda, że tak wyszło. Wracaj do zdrowia Tito, to teraz najważniejsze. Czuję, że ten sezon będzie dedykowany Tobie.
0
To kolejna plotka... Wczoraj wyraźnie powiedział, ze chce wypełnić kontrakt z chelsea, który ma do czerwca 2017 i że go wkurzają te spekulacje.
Z resztą ja bym powalczył o Marquinhosa, bo jak na 19 lat, to znakomity defensor, a na pewno jeszcze się rozwinie.
0
a Pikej kupi ciebie
0
Oby się sprawdzili... Ostatnia szansa Tito?
Powodzenia, czekamy na sukcesy! :)