zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z niego pierdoła! :D Kiedyś się zabije na trneingu...
Szkoda go, bo był bardzo obiecujący.
0
to są bardzo złe wieści... Oby Ci się tam ułożyło Thiago. Rosell i Tito jeszcze będą żałowali... jak i my wszyscy!
Visca el Barca!
0
Pomijam już fakt, że sprzedaż następcy Xaviego to kpina. Nie oszukujmy się, ale Xavi jest coraz starszy a na jego miejsce pozostaje tylko ten diament - Thiago. Za sezon, dwa będą szukac kogos na środek i znowu wydadzą niepotrzebnie kasę. Nie rozumiem dlaczego Xavi nie może odpoczywać w Pucharze Króla na rzecz Alcantary, tak jak robi to Valdes na rzecz Pinto... Kretynizm. Nie zrozumiem tego. Jeszcze idzie do Bayernu, gdzie też pewnie bedzie siedział na ławce, tylko za większa kasę. Chcociaż tutaj może Pep zrobi z niego cos więcej niż tylko obserwatora z ławy, bo moim zdaniem Tito i Rosell zwariowali i nie ma już dla nich ratunku. I gdzie jest obrońca się pytam??!! aaa wiem gdzie... będzie słabo, bo oddali Ville za 2 bańki, czyli tyle ile wart jest pewnie Obraniak. Ręce opadają... Rozumiem, że Villa chcicał tam odejść i mu nie przeszkadzali, ale błagam... Przecież muszą czymś załatać dziury!! Skąd na to kasa skoro nie zarabiają na transferach???
VISCA EL BARCA!!!! tyle w temacie - idę dalej pić :( :/
0
Wypad do siebie :)
0
Za co Ramos i czemu Torres a nie Cavani? :/
0
Po kontuzji nie może i nie mógł dojść do formy... Czy to do końca Jego wina? Nie wiem... Dostawal bardzo mało szans i miał ogromna presję... Wszyscy wieszali na nim psy. :/ David przyczynił się do wielu sukcesów Barcy. Mam do Niego ogromny szacunek i należy mu się szansa. Chcicałbym żeby został i mam nadzieję, że tak zostanie. Bardzo go lubie i ciekaw jestem tylko na ile realny był konfilkt z Messim i czy rzeczywiście był. David Villa, manita, pamiętacie? Płakałem ze szczęścia i dlatego uważam, że nalezy mu się szansa. To wielki piłakrz, ale olany... Visca el Barca!!!
0
Czego on chce w Barcelonie skoro siedział na ławce w PSG? :/
Idź do Realu!! :D
0
hue hue hue :D
0
David Luiz by się przydał... :)
0
To, jak Cię zaprosić, to nie wypada odmawiać :D Kto Cie wychował? :D
0
Lepszy od Reiny :)
0
Może to jest właśnie ten "twardszy charakter" :D
0
Ty sobie chyba żartujesz :D
0
Przeczytajcie do konca, a nie piszecie po nagłówku, że jest idiotą itd. Przypominam, że to on stworzył obecną FCB, a sprzedaż Messiego to ŻART/IRONIA. Najpierw czytamy, później komentujemy. On stwierdził tylko, że nie kupiłby Neymara i chyba ma prawo mieć swoje zdanie.
0
Ale to juz prawda... mimo, że wp :/ a Fontas w Celta Vigo
0
ehhh kurwa... :(
http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Alcantara-mowi-tak-Manchesterowi-United,wid,15751444,wiadomosc.html
0
To nie obrona Abidal. To pretensje do zarządu i trenerów. Jak Puszczą Thiago, to potwierdzą tylko swój kretynizm
0
Song, Busquets to inna pozycja stary... Roberto? Serio to napisałeś? Gdzie on do Thiago póki co? :) Jest niezły, obiecujący, ale do Thiago bym go nawet nie porównał.
0
Dlaczego przesada? Zobacz ile osób puszczają bez powodu. Co zrobili z Abidalem? Co teraz z Thiago? o Fabregasie też było głośno. Coś się kruszy i przeciez to widać gołym okiem. Nie trzeba być specem.
0
Idioci... Taki brylant wypuścić z rąk. Nie mam pytań do obecnej polityki zarządu. Przez takie decyzje "mes que un club" ma coraz słabsze znaczenie w rzeczywistości. Kurwa! No jak można sprzedać takiego zawodnika w tym wieku? Powinien grać! Chociażby w Pucharze Króla w każdym meczu. Valdes mógł zejść na rzeczy Pinto, Thiago nie może grać zamiast kogos na środku? No nie rozumiem...
0
Mata spoko, ale nie mam miejsca dla niego w składzie. Za duzo mamy ataku i pomocy. GDZIE OBRONCA JA SIE PYTAM???!!
A i po wczorajszym finale U21 mam nadzieję, że Rossel strzelił sobie setę i przemyślał sprzedaż Thiago... Ma zostać.
0
genius
0
Bardzo mnie boli twoja opinia i to jesli nawet jest marny ;) Avatar jest najważniejszy.
0
Nie wnosi, bo obecny sztab i zarząd to jakieś cioty... Za Pepa grał więcej, lepiej. To mega diament! Tylko trzeba szlifowac a nie sadzać na ławke. Zaraz skończy się Xavi (niestety) i będą szukac kogos na kogo wydzadzą 50 mln :/
0
Nie ma takiej opcji ;) Wiemy, co znaczy "mes que un club" ? TAK! Jeśli oni też nadal wiedzą, co to znaczy, to nie mogą go oddać. Już raz mu podziękowali, jeśli zrobią to drugi raz, to coś jest nie tak... Tym bardziej, że sezonu nie miał złego.
Visca!!!!
0
Chyba cię ojciec w nocy ciśnie...
0
JEŻELI GO ODPUSZCZĄ, TO SĄ MEGA CIOTAMI.
THIAGO TO NAJWIĘKSZY TALENT NA SWOJEJ POZYCJI PO XAVIM I INIEŚCIE. POWINNI ZROBIĆ WSZYSTKO ŻEBY ZOSTAŁ!!!
0
I oczywiście dziękujemy Wielki człowieku!! :) Na zawsze będziesz cule! VISCA!!!
0
Barcelona to tez biznes. Pamiętajcie. Płaca zawodnikowi, który nie jest w pełni formy, który nie gra i nie jest pewny. Boją się o jego przyszłość i nie chcą ryzykować kasy, skoro moga ja poświęcic na innego grającego obrońcę. Zapewnia mu stanowisko w sztabie po zakończeniu kariery. To nie jest "skurwysyństwo", tylko rozsądek, biznes, a lojalni pozostają. Ja tez żałuję, ale dla klubu będzie tak lepiej...
0
po avatarze widać że rozrywkowy z ciebie gość :)