0

Jak dla mnie Xavi fatalnie, bez produktywnie i bardzo dużo strat. Winą za mecz jest pomoc, która praktycznie nie istaniała w tym meczu. Brak podań otwierająych akcje, duża ilość strat, kopanie piłki w poprzek boiska i brak charakteru spowodowały, że przodu nie było, a obrona była co chwile zaskakiwana kontrami. Słaby Adriano, Bousquets pare razy uratował fcb od wiekszej ilości straconych goli.
Nie było charakteru, pazura, chęci. Iniesta próbował zastąpić cały środek w kreowaniu ataku i przyspieszał akcję, niestety sam nic nie zdziałał.
Dla mnie podstawowym błędem był Xavi w pierwszym składzie i Cesc jako fałszywa 9, który powinien grac na pozycji xaviego a na 9 dałbym neymara, skrzydło słaby pedro. Niestety w obecnej formie wole pedro z przodu i cesca na rozegraniu (który teraz jest na tej pozycji najlepszy na swiecie), niz xaviego bez formy na rozegraniu i niewykorzystanego cesca w ataku.

0

No bez jaj... wygrał jeden mecz z Barca i juz jest zajebisty? W lidze Ajax jest ledwo na drugim miejscu. Pewnie ze mecz im wyszedł jako drużynie i pewnie był to najlepszy mecz w tym sezonie jezeli chodzi o ajax, ale pragne tez zauwazyc że to był zarazem najgorszy mecz barcelony w sezonie...

0

Niech nie zaciera rączek... trenera mamy i to świetnego. Porażki czasami się zdarzają, to była nasza pierwsza. Caly zespół grał słabo i zawodnicy są słabo dysponowani - poza tym umówmy się. W FCB teraz jest szpital... :(

0

wolałbym 0:3 szczerze mówiąc... ;)

0

Iniesta na bilbao, sergio roberto - zapraszamy :)

0

No nic... nie ma wyjścia. Cesc najbardziej efektyny jest na rozegraniu. Liczę na to ze Sergio Roberto zagra na rozegraniu (w ostatnim memencie zagrał rewelacyjnie) a song jak skała nie przepuści nikogo z ajaxu :)

No i uważam że nadszedł czas na to żeby Neymar strzelił bramkę, dwie :))

0

Za kim by nie był, to i tak Barca wygra :)

0

0

Tata jest super trenerem i widac że sie przykłada. Ma niestety pecha co do dyspozycji zawodników - wielu łapie kontuzje i było bez formy na początku sezonu. Pomimo to pokazuje swoja klase i narazie jedziemy do przodu! :)

Pep był cudowny. Zawsze będe miał do Niego szacunek, bo uwazam że to póki co najlepszy terener w FCB ever. Zbudował najlepszy zespół na świecie jaki kiedykolwiek grał w piłkę.

Pozdro!

0

dlaczego?

0

Wolałbym żeby szanse Song dostał :)

0

Jak dla mnie to albo Sergio, albo Song. Cesc na rozegraniu skoro juz wszystko wporządku

0

Trochę popłynąłeś :P

0

I to jest bardzo dobra wiadomość mr Fabregas!! Pod nieobecność Xaviego będziesz niezastąpiony na rozegraniu :)
Pique też fajnie :)

0

Jeszcze będzie płakał że nie gra w FCB, a przeciez mówił że to jego marzenie... ehh
Niech go wypożyczą i niech dalej się rozwija, ale niech go nie sprzedają!

0

Przecież przeprosiłem... Każdego czasami poniesie

0

Wybaczcie ale to jedyne okreslenie pasujace do goscia... skloca ze soba pilkarzy, kluby itd. pierwszy prowokator. gdzie sie pojawia to pali za soba mosty. tylko w chelsea go lubia. Nawet w realu byl uznawany za takiego jakim go nazwalem. wybaczcie ale taka prawda... twor marketingu, aczkolwiek trener niezly

0

0

Kupią napastnika, tak jak kupili obrońcę

0

Bartra obecnie jest pewniejszy od Pique... Zajebisty obrońca!!! :)

0

Jeżeli Złota Piłka przyznawana jest za indywidualność to Messi,
jeśli za osiągniecia z drużyną to Frank,
jeśli za ni, to Ronaldo.

Nie wiem jakie sa kryteria, ale na pewno nie sa one jasno określone... Zawsze będzie gadanie jeśli ktoś tego nie ustali i nie spisze.
A Messi to jedyny słuszny wybór. W ciągu całego roku był najlepszy, a 2 mc bez gry to nic w porównaniu do całego roku.

0

Wszystko spoko blondi! :)
Tylko nie bij ;)

0

Zobacz na swój nick i się zastanów...

0

Aguero 6 meczów = 1 bramka i 1 asysta... No cudownie!! :)) To gorzej niż do dupy, jak na tej klasy zawodnika...

0

Następny internetowy szczawik, co z polskim ma na bakier. Alexis w obecnej formie jest nie do zmycia z tej pozycji, zobacz na staty i nie mędrkuj

0

Ogarnij się blondi...

0

Linia ataku juz jest - i to najlepsza od wielu lat, jak nie ever. Neymar Messi Alexis. Chyba że chcesz żeby Barca grała 4 napastnikami...

0

Neymar-Agüero-Messi ???!!!

Jaja sobie robicie! Sadzać Alexisa w takiej formie? W tej chwili Aguero daleko do Alexisa.
Poza tym nie róbmy z Barcy Realu...

0

Pewnie za Valdesa...

0

Juz nie mówiąc że poza tym golem, 2 sezony go praktycznie nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?