zzlotyy
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale że po co on...? Żeby posadzić alexisa, nie dać szansu tello? :/
No chyba że w wymianie za Pedro.
Szkoda by go było, bo jest 100% Barcelonistą, ale gra kaszankę... :/
Ostatni gol z betisem to pokazał... Fart jak nic, bramkarz prawie wyjął, a pedro powienien zagrać na pewniaka do srodka... Gdyby nie strzelił, to by był dym :/
0
Masherano w drugiej połowie rozpieprza. I tyle.
0
Dani Alves przypakował przed meczem :D
http://www.shockmansion.com/wp-content/myimages/2013/01/Posted-On-Shock-Mansion-367.jpg
0
Nie prawda, bo psychiczne przeżywanie meczu, świadomość tego że jest się w pierwszym zespole daje kopa. Szczególnie na treningach. Zobacz na Messiego - ile czasu grzał ławę? Z resztą powołanie na mecz, a granie to co innego. Taka osoba może grać na codzień w Barca B. 20/21 letni bramkarze nie są drodzy :) Wolę taka opcję, niz Reinę, który dostanie ciepła posadę i tez będzie siedział, a będzie w cholere droższy. Rezerwowy bramkarz poza tym może grać w pucharze króla tak jak to było z Pinto - czemu nie? Jest kupe pozytywów dla młodego - dla starego? Chyba tylko dla niego :)
0
Valdés; Alves, Piqué, BARTRA, Adriano; SONG, CESC, Iniesta; Alexis, Messi, Neymar.
Chciałbym 4:0/4:1
Messi Messi Alexis Neymar
500 mecz Messiego w karierze!!! :))))))
Nasz mały crack się obudzi w tym meczu! Mam przeczucie - jak nostradamus :)
Pozdro!!
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Drugi bramkarz, to nie znaczy "poczekalnia do emerytury" dla starszych graczy. To jest tez szansa na rozwój, trenowanie i wchodzenie na wyższy poziom dla młodych graczy. Dlaczego mamy gwarantowac komus miejsce do emerytury na ławce, skoro można to miejsce poświęcic dla młodego, obiecującego kogoś :)
0
Pisze o młodym, jako o drugim bramkarzu...
0
Ja sie cieszę że nie przyszedł/ nie przejdzie. Nie jest to już bramkarz z wysokiej półki i ma swoje lata... po co inwestować w dziadka? Lepiej kupić jakiegoś obiecującego młodego i dać mu szanse sie rozwijać...
0
"Bayern to obecnie wyraznie lepszy zespol niz Duma Katalonii"
Sezon temu tak, obecnie nie wydaje mi się zeby tak było.
0
A ja wolałbym, nie. Lewy jest ok, ale to dołóż-nóżka, bez większej finezji...
Poza tym klasyczne 9 nie sprawdzają sie w FCB - nie pasują do stylu gry. Ostatnim, który sie sprawdził był Etoo.
0
Destro... cichutko już :/ Pierniczysz aż głowa boli. Zobacz na staty alexisa z tego sezonu. Alexis nigdy nie strzelał dużo bramek, a w tym sezonie strzela. On nie jest od strzelania hattricków w meczu - ma inną funcję. Zacznij czytac i oglądać mecze. Twoje wypowiedzi sa co najmniej absurdalne. A to że nie on ciebie nie przekonuje, to nie znaczy ze przepowiednie a la nostradamus - bedzie w kratkę - nie są wiarygodne. Pedro gra słabo juz czwarty sezon. Ma genialne mecze, ale wiekszosc słaba. Trzeba być ślepym zeby nie zobaczyć wzrostu formy u Alexisa i tego jak sie chłopak stara i jaką ma z tego radość.
0
Lewy jest poprostu lewy. Nie pasuje, by siedział, W ogóle skąd ta plota? :D
0
Błagam, nie... :/
0
To zdanie powiedziałeś dzięki Valdesowi ;)
Swoją droga fajnie by było gdyby na Milan na środku zagrał Bartra z Puyolem.
0
Wiem, zbłaźniłem się :P
Sory :)
0
Dla trenera madryckiego Realu "sześć punktów straty to duża różnica, ale nie niemożliwa do odrobienia". - Chyba do Atletico :P Do Barcy jest 10 punktów!! :)
0
Messi ława, Puyol maks 15 minut.
Szkoda żeby sie od razu popsuli, a takie ryzyko zawsze istatnieje.
Trzeba ich oszczędzać na Milan i Real.
0
Do 68 u nas mogą grać - wiek emerytalny
0
Trzeba uszanowac Jego decyzję. Valdes w mojej opinii był i jest najlepszym bramkarzem FCB w historii klubu. Dodam tylko, że rozgrywa najlepszy sezon w karierze, jak do tej pory i oby ta passa nie minęła. Oby był to Jego najlpeszy sezon i najlepszy dla Barcy!
Victor - szacunek.
0
Hummels jest bardzo często drewniany... 70% meczów mu nie wychodzi. Jest obiecujący - ok -tu się zgodze. Ale kurde... 35 baniek?! Serio?!
0
Jak Pique wróci do swojej dawnej formy, a Bartra podtrzyma swoja teraz, to pierwszy raqz od 2 sezonow (czyli od kiedy Puyol ma problemy) będe spokojny o środek obrony :)
Teraz cięzkie mecze, oby było zdrowie i forma oby była :)
0
Jak nie przedłużą kontraktu z Alvesem to się naprawdę wkurwię :)
0
Może i nie potrafiła, ale za to real pozostał bez trofea za tamten sezon ;) Leszczyku :)
0
No i więcej SONGA prosimy!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale ja się ciesze z tego Neymara!! :))
Alexis gra zajebiście, Bartra sie mega rozwija!
Po drużynie widać radość z gry i motywację! :)
Niech tylko Iniesta odnajdzie formę i bedzie komplet menu!
0
Jest niepotrzebny. Obrońce by kupili, chociaż Bartra daje radę. Ale to byłby tylko bodziec do cieższej pracy i lepszego rozwoju. Adnan niech spieprza :)
Te pozycje sa juz zajęte :)
0
tej, kur**... Lecimy w chuuuuuujjjjjj!!! Bonus BGC, elo, pozdro 600
0
A gdzie Song i Sergi Roberto urwał jego mać!!!!!!!!! ?????? :////
Alemria jest w spadkowej!!!! Powinien dać im pograć ...
0
Dobrze! Oby się chłopaki rozwijali i bez kontuzji trzymali wysoką formę :)
Dodam jeszcze że teraz Real Sociedad, kz którym Barca lubi postrzelać :)
Może Neymar coś trAFI? :)
VISCA i oby tak dalej!!! :)
0
5:0/5:1 :)